امتیاز موضوع:
  • 103 رأی - میانگین امتیازات: 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره برای قبولی در کنکور ارشد سراسری وآزاد
(۱۳۹۰-۲-۲۹، ۰۸:۰۵ عصر)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۰-۲-۲۵، ۰۷:۳۷ عصر)javad4050 نوشته است: سلام واقعا دستتون دردنکنه اگه عملی شه خیلی عالیه مخصوصا واسه طراحی شهری ...
واقعا دمتون گررررررم...;)
سلام مهندس

خوشبختانه تعداد زیادی از ثبت نامی های سایت کارشناسی ارشد هستند و چند نفری هم دکترا دارند.

ولی چون این سایت نوپا است نیاز به زمان دارد که در وبلاگ های مهندسان و سایت های دیگه لینک بشه تا اعتماد مهندسان شهرساز و معمار بیشتر بشه.

ولی من تمام تلاشم را میکنم تا با ارشد های طراحی شهری ارتباط برقرار کنم تا برای طراحی شهری نیز این کار انجام بشه.

اگه میخوایم این سایت جزو برترین سایت کشور باشه که الان هم از همه سایت های شهرسازی در ایران بالاتر است باید مطالب مفید را ارسال کنیم.

خود شما هم اگر مطلبی دارید که احساس میکنید مورد استفاده دوستان خود قرار میگیرد ارسال کنید.

موفق باشید.
سلام .یک سری از پست ها ایجاد شدند ولی فعال نیستن ...مثلا همین پست

آخرین ارسال های من :
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: مشاوره برای قبولی در کنکور ارشد سراسری وآزاد - توسط mozafari - ۱۳۹۰-۳-۳۰، ۰۷:۱۵ صبح
کارشناسی شهرسازی ؟!! - توسط godonly. - ۱۳۹۰-۵-۲۸، ۰۴:۴۵ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 37,237 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
آخرین ارسال: tornado26
  ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,421 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
آخرین ارسال: Yas_moradimehr
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 9,000 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 19,207 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  مشاوره زبان mojtaba.db 0 753 ۱۳۹۵-۶-۱۲، ۰۹:۴۵ عصر
آخرین ارسال: mojtaba.db
  با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,415 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس زبان بهزاد صائب 20 11,309 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۵:۴۴ عصر
  منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,067 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
  مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,745 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
  مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,699 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
آخرین ارسال: فاطمه70

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان