امتیاز موضوع:
  • 63 رأی - میانگین امتیازات: 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رتبه7 و9 و13و21 برتر کشور-حتما بخونید-آزمون تشریحی- خیلی مهمه
(۱۳۹۰-۳-۲۲، ۰۹:۲۶ عصر)archopedia نوشته است:
(۱۳۹۰-۳-۲۲، ۰۹:۱۰ عصر)Urban Lover نوشته است: الان همه يچه ها سخت مغول درس خوندن براي امتحانات فاينال ترمشون هستن و در حال حاضر كنكور موضوع اول اهميتشون نيست.بعد از امتحانات درست ميشه

salam mohandes bekhoda manam dargir kare birounam o moteahelam hastam in chan rooz shadidan gereftar boodam beharhal mer30 az hame zahmatat ghoal midam bishtar vaght bezaram.

سلام مهندسین

از همه شما ممنونم واینکه یک تشکر از مهندسین عزیز که در این هفته فعالیت بالایی داشتند .

هدف سایت اینه که دوستان اطلاعات خودشان را به اشتراک بزارند ، من اینجا از مهندسینی که با طرح مباحثی مهم این کار را انجام میدهند تشکر میکنم.

برای همه شما آرزوی بهترینها را دارم

کوچکترین عضو سایت علیرضا
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، somita ، ایلیا

پیام‌های داخل این موضوع
RE: رتبه7 و9 و13و21 برتر کشور-حتما بخونید-آزمون تشریحی- خیلی مهمه - توسط alireza - ۱۳۹۰-۳-۲۴، ۰۹:۴۳ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,792 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,034 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
  سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,619 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,887 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,534 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,436 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 757 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
  دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,080 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح
  خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 0 1,132 ۱۳۹۵-۹-۱۲، ۰۲:۴۶ عصر
  معیارهای طرح سوال و تصحیح آزمون مرحله دوم چیه! خیلی بی عدالتی تو آزمون اتفاق میوفته alireza 0 1,124 ۱۳۹۵-۶-۹، ۱۲:۲۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان