ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 51 رأی - میانگین امتیازات: 2.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
تراز آخرین نفر قبول شده در واحدهای همدان-تهران مرکز-علوم وتحقیقات-مشهد-قزوین
تراز آخرین نفر قبول شده در واحدهای همدان-تهران مرکز-علوم وتحقیقات-مشهد-قزوین
به جز تراز مشهد و تهران مرکز که ندارم بزودی بقیه ترازها را در همین ارسال میزارم...
اگه تراز بقیه را دارید بزارید...

1- قزوین تراز 5939 رتبه 31 آخرین فرد قبول شده

2- همدان تراز 5733 رتبه 36 آخرین فرد قبولی
3- علوم و تحقیقات تراز 5607 رتبه63 آخرین فرد قبول شده
4- مشهد بزودی.....
5-تهران مرکز بزودی.....

********************************************************************************​*
طراحی شهری بزودی......
********************************************************************************​* ********************************************************************************​*
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: 0RKIDEH
2
RE: تراز آخرین نفر قبول شده در واحدهای همدان-تهران مرکز-علوم وتحقیقات-مشهد-قزوین
تشکر از مهندس نصیری مجد تراز قزوین و رتبه آخرین نفر بروز شد....
منتظر پیام بقیه دوستان هستم تا ارسال بروز شود....

3
RE: تراز آخرین نفر قبول شده در واحدهای همدان-تهران مرکز-علوم وتحقیقات-مشهد-قزوین
تشکر از مهندس orkide_04 تراز علوم وتحقیقات و رتبه آخرین نفر بروز شد....
منتظر پیام بقیه دوستان هستم تا ارسال بروز شود....

سپاس شده توسط: 0RKIDEH
4
همدان تراز 5733 رتبه 36 آخرین فرد قبولی

آخرین ارسال های من :
    5
    یعنی تراز اخرین نفر علوم تحقیقات کمتر از همدان بوده

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: godonly.
    6
    سلام منظور شما از تراز همدان که 5733 شده نمره اخرین نفر قبولی اونجا این شده اگه اینجوریه یک راهنمایی می خواستم من دوستم اولویت اولش تهران بوده و نمره کلش 5737 بوده اگر او همدان را می زد قبول می شد درسته

آخرین ارسال های من :
    7
    (1390-6-11، 11:25 صبح)s1s2s3 نوشته است:  سلام منظور شما از تراز همدان که 5733 شده نمره اخرین نفر قبولی اونجا این شده اگه اینجوریه یک راهنمایی می خواستم من دوستم اولویت اولش تهران بوده و نمره کلش 5737 بوده اگر او همدان را می زد قبول می شد درسته

doroste mohandes ghabol mishod chon taraza yekiye rotbehay vaheda fargh dare

8
    تراز آخرین نفر قبول شده طراحی شهری مشهد چند بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
    یکی بگه دیگه تو رو خدا:huh:
    آخرین ارسال های من :

9
    تراز آخرین فرد قبولی برنامه ریزی شهری علوم تحقیقات 6303 و رتبه آخرین نفر69

آخرین ارسال های من :
      10
      یعنی من با تراز 6423 اگه برنامه ریزی شهری میزدم قبول میشدم؟

آخرین ارسال های من :
      موضوعات مرتبط با این موضوع...
      موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
        پردیس دانشگاه تهران قبول شدم اطلاع ندارید هزینش تقریبا چقدره؟! AliReza 1,149 1394-7-11، 01:19 عصر
      آخرین ارسال: meisam1360
        محل تشکیل کلاسای پردیس دانشگاه تهران همون ساختمون خوده دانشگاه تهرانه؟ AliReza 794 1394-7-11، 01:17 عصر
      آخرین ارسال: meisam1360
        جابه جایی آزاد قزوین با علوم وتحقیقات یا تهران مرکز AliReza 932 1394-6-18، 02:30 صبح
      آخرین ارسال: زندی
        انتخاب رشته دانشگاههای تهران و اینکه حداقل شبانه علامه قبول میشدم الان... AliReza 1,120 1394-6-15، 03:41 عصر
      آخرین ارسال: atete
        با رتبه 162و با انتخاب تمام روزانه ها و شبانه ها و امتحان عملی عالی قبول نشدم! AliReza 1,248 1394-6-15، 02:53 صبح
      آخرین ارسال: farnoosh22
        غیرانتفاعی مجازی نورطوبی تهران ، من طراحی شهری اونجا قبول شدم برم براثبت نام یا ن AliReza 598 1394-6-13، 02:44 عصر
      آخرین ارسال: AliReza
        دانشگاه پردیس کرج طراحی شهری قبول شدم با رتبه 420 بخوام توی تکمیل ظرفیت شرکت کنم AliReza 657 1394-6-10، 08:40 عصر
        برای انتخاب هنر تهران ممکنه به مشکل بربخورم!دانشجوی موسیقی هنر تهران بودم بعد اخراج ش AliReza 685 1394-2-31، 10:47 صبح
      آخرین ارسال: ویسوگ
        هزینه پردیس های خودگردان بهشتی و تهران تو رشته طراحی شهری ترمی چقدره ؟ AliReza 1,061 1394-2-30، 09:34 عصر
        من رتبه 347 برنامه ریزی شدم.احتمال قبولی هست؟مرحله دو حداقل چند بشم قبول میشم؟ AliReza 862 1394-2-23، 08:08 عصر
      آخرین ارسال: Brightness
      کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
      [-]
      جستجو
      جستجوی گوگل