امتیاز موضوع:
  • 103 رأی - میانگین امتیازات: 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره رایگان توسط رتبه 1 رقمی کنکور 90 برنامه ریزی شهری و دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی
چقد استرس دارم :blush:
آخرین ارسال های من :

سکوت.................
پاسخ
salam mishe baraye man lotf konid , manabei ke khondid befrestid
mamnoon misham
inam adress
aho.bahar@yahoo.com
آخرین ارسال های من :

هركسي براي خودش خياباني دارد
كوچه اي
كافي شاپي
و شايد عطري

كه پس از سالها
خاطراتش گلويش را چنگ ميزند
[تصویر:  dreamyeyesf.gif] [تصویر:  dreamyeyesf.gif]
پاسخ
salam.mishe ketabaye aslie reshteye shahr sazi ke bishtarin soalato tu konkoor daran moarefi konid.baraye gerayeshe barname rizie shahri

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۱۱-۵، ۰۱:۳۸ عصر)noori_ghazal نوشته است: salam.mishe ketabaye aslie reshteye shahr sazi ke bishtarin soalato tu konkoor daran moarefi konid.baraye gerayeshe barname rizie shahri

با سلام خدمت شما.
    خانم مهندس شما لطف کن میلتو برام بفرست تا من فایلشو براتون بفرستم.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط alireza
      سلام...
      به نظر شما می شه به کتاب های خلاصه نویسی شده که تو بازار این روزا زیاده اعتماد کرد یا اینکه حتما باید اول کتب مرجع رو خوند

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        با سلام و تشکر از راهنمایی های خوبتون:). میشه لطفا لیست منابع رو همراه با اولویت بندی برای من هم بفرستید. در ضمن میخواستم بدونم جزوه های خوب و قوی رو از کجا میشه تهیه کرد:huh:
        آدرس ایمیل من:az_arch59@yahoo.com

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          سلام و درود به شما! جناب مهندس امیری نژاد میخواستم بدونم شما از کی شروع به خوندن کردید و لیست کتابها رو اگر زحمتی نیست برام بفرستید. میخواستم بدونم من رشته گارتوگرافی بودم توی امتحان سال گذشته هم رتبه حول وحوش 300 رو آوردم به نظر شما اگر تلاشم رو بکنم واسم امیدی هست یا ....!!!!در ضمن من کارمندم ومتاهل،درنتیجه یه کم وقتم کمه! جناب مهندس خواهش میکنم کمکم کنید چون واقعا گیجم و نمیدونم چکار باید بکنم ! پیشاپیش سپاسگذارم! :rolleyes::shy::huh:

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          حالم از کنکور به هم می خوره :dodgy: کسی نظری نداره تو این چن روز اخر:D

پاسخ
          با سلام و تشکر از راهنمایی های خوبتون[تصویر:  smile.gif]. میشه لطفا لیست منابع رو همراه با اولویت بندی برای من هم بفرستید. در ضمن میخواستم بدونم جزوه های خوب و قوی رو از کجا میشه تهیه کرد[تصویر:  huh.gif]
          در ضمن من در حال آماده شدن واسه سال آینده هستم.

کمکم کنید ممنون میشم:rolleyes:
          میلم رو مینویسم تا برام لطف کنید بفرستید:mahanmahbod@yahoo.com
          :heart::sleepy:امیدوارم ما رو هم جز دوستای خودتون بدونین و این لطف رو در حقم بکنید.:blush:
          سپاس!!!!!!!!!!!!

پاسخ
          (۱۳۹۰-۱۱-۸، ۰۲:۰۱ صبح)MERSHAD نوشته است: سلام...
          به نظر شما می شه به کتاب های خلاصه نویسی شده که تو بازار این روزا زیاده اعتماد کرد یا اینکه حتما باید اول کتب مرجع رو خوند
          با سلام خدمت شما.به نظر من که حتما باید اول کتاب های مرجع رو بخونی بعدش بری سراغه کتاب های خلاصه.به هر صورت کتاب مرجع رو بخون.کتاب های خلاصه هم خوبن.میتونی ازشون اطلاعات خوبی بگیری.چون تو که نمیتونی همه کتابا رو بخونی.پس یه سری اطلاعاتو باید از کتاب های خلاصه برداری.کتاب های خلاصه جدید رو من ندیدم که بگم چه جورین.
          (۱۳۹۰-۱۱-۱۰، ۰۵:۵۰ عصر)mehrsa نوشته است: با سلام و تشکر از راهنمایی های خوبتون:). میشه لطفا لیست منابع رو همراه با اولویت بندی برای من هم بفرستید. در ضمن میخواستم بدونم جزوه های خوب و قوی رو از کجا میشه تهیه کرد:huh:
          آدرس ایمیل من:az_arch59@yahoo.com
          با سلام خدمت شما.مهندس اگه یه سری به دانشگاه ها بزنی و بری تو انتشارات دانشکده شهرسازیش میتونی یه سری از جزوه های اساتید رو از اونجا بگیری.فایل منابع رو واست فرستادم.موفق باشی
          (۱۳۹۰-۱۱-۱۰، ۰۷:۰۳ عصر)mahan نوشته است: سلام و درود به شما! جناب مهندس امیری نژاد میخواستم بدونم شما از کی شروع به خوندن کردید و لیست کتابها رو اگر زحمتی نیست برام بفرستید. میخواستم بدونم من رشته گارتوگرافی بودم توی امتحان سال گذشته هم رتبه حول وحوش 300 رو آوردم به نظر شما اگر تلاشم رو بکنم واسم امیدی هست یا ....!!!!در ضمن من کارمندم ومتاهل،درنتیجه یه کم وقتم کمه! جناب مهندس خواهش میکنم کمکم کنید چون واقعا گیجم و نمیدونم چکار باید بکنم ! پیشاپیش سپاسگذارم! :rolleyes::shy::huh:
          با سلام خدمت شما دوست عزیز.رتبتون خوب شده که.من سال اول رتبم 288 بود.امید که همش هست.ولی بستگی داره که چقدر تلاش کنی.یه پوين مثبت برای شما اینه که شما الان یه پیش زمینه ای از درسها داری و میدونی که تو کدوم درس ضعیفی و باید چه جوری بخونی.به نظر من میتونی موفق باشی.فایل منابع رو هم واستون فرستادم.

پاسخ
           سپاس شده توسط mehrsa

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,713 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
          آخرین ارسال: tornado26
            ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,239 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
          آخرین ارسال: Yas_moradimehr
            مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,956 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
          آخرین ارسال: neginkob
            مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,972 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
          آخرین ارسال: neginkob
            مشاوره زبان mojtaba.db 0 746 ۱۳۹۵-۶-۱۲، ۰۹:۴۵ عصر
          آخرین ارسال: mojtaba.db
            برنامه هفته نوزدهم طراحی شهری ریحانه 3 2,710 ۱۳۹۴-۱۲-۲۱، ۰۴:۵۴ عصر
          آخرین ارسال: a.rahmani?
            با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,408 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
          آخرین ارسال: alireza
            مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس زبان بهزاد صائب 20 11,233 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۵:۴۴ عصر
            منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,041 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
            مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,472 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان