امتیاز موضوع:
  • 103 رأی - میانگین امتیازات: 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره رایگان توسط رتبه 1 رقمی کنکور 90 برنامه ریزی شهری و دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی
با سلام
لطفاً بفرمایید که برای زبان تخصصی برنامه ریزی شهری کدوم آموزشگاه و کدوم استاد خوبه؟ با توجه به این که من زبان عمومیم خوبه و میخوام زبان تخصصی یه کلاس خوب برم که به این وسیله بتونم رتبه م رو خیلی بالا بکشم و میخوام استاد این کلاس هم کاملاً به کنکور تسلط داشته باشه. لطفاً من رو راهنمایی کنید.
با تشکر بسیار
میشه لطفاً راجع به روش خوندن کتاب ها به ما بگید. آیا باید برای فهمیدن مطالب همه ی کتاب ها رو خلاصه نویسی کرد؟ چون حفظ همه ی این مطالب مشکل به نظر می رسه.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
    RE: مشاوره رایگان توسط رتبه 1 رقمی کنکور 90 برنامه ریزی شهری و دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی - توسط mml - ۱۳۹۰-۷-۱۹، ۱۱:۳۱ عصر

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,860 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
    آخرین ارسال: tornado26
      ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,321 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
    آخرین ارسال: Yas_moradimehr
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,975 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
    آخرین ارسال: neginkob
      مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 19,038 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: neginkob
      مشاوره زبان mojtaba.db 0 752 ۱۳۹۵-۶-۱۲، ۰۹:۴۵ عصر
    آخرین ارسال: mojtaba.db
      برنامه هفته نوزدهم طراحی شهری ریحانه 3 2,727 ۱۳۹۴-۱۲-۲۱، ۰۴:۵۴ عصر
    آخرین ارسال: a.rahmani?
      با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,412 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس زبان بهزاد صائب 20 11,267 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۵:۴۴ عصر
      منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,053 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
      مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,592 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان