امتیاز موضوع:
  • 53 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غیر رایگان جزوه تاریخ ومبانی نظری ماهان1.ارشد معماری
تشکر فراموش نشه

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، ehsan_de ، sharmin ، ahmad lotfi ، elham-a ، saeed nasiri majd ، ایلیا ، MUD ، parasto_gh ، 0RKIDEH ، mina91 ، tearose ، atelieahjam
سلام
مرررررررررررررررررررررررررررررسی

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
really thanks

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط atelieahjam
    سلام ممنون اگه امکانش هست جزوه های دیگر را هم بزارید خوب می شه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
    پاسخ
    خواهش میکنم.
    همه جزواتو گذاشتم باید بری تو قسمته پستهای قبلی

پاسخ
    ممنون
    آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
    ساختنی است.
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      درخواست غیر رایگان جزوه تنظیم شرایطی حمیدرضا ایزدی مرکز معماری ایران ehsan12 3 4,540 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۳:۲۰ عصر
    آخرین ارسال: haniiiii
      درخواست غیر رایگان جزوه کلاسی و پر شده کامل ایستایی استاد طباطبایی از آکادمی تخصصی معماری ehsan12 9 5,760 ۱۳۹۵-۱۰-۶، ۰۲:۱۰ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      غیر رایگان دانلود جزوه سازه های مشبک فضایی MHAKBARI 4 6,596 ۱۳۹۵-۱-۱۷، ۰۴:۵۳ عصر
      غیر رایگان جزوه تنظیم شرایط محیطی ارشد معماری پارسه maj5 4 7,452 ۱۳۹۴-۱۱-۲۴، ۱۲:۰۲ عصر
      غیر رایگان جزوه زبان تخصصی- رستگار پور MHAKBARI 2 3,133 ۱۳۹۴-۱۰-۱۰، ۰۸:۰۹ عصر
      درخواست غیر رایگان جزوه طراحی فنی کنکور استاد طباطبایی آکادمی تخصصی معماری. ehsan12 5 4,010 ۱۳۹۴-۸-۲۵، ۱۰:۱۶ صبح
      جزوه فناوری‌های نوین کامل و پر شده استاد طباطبایی از آکادمی تخصصی معماری ehsan12 0 1,596 ۱۳۹۴-۸-۴، ۱۰:۴۵ صبح
    آخرین ارسال: ehsan12
      غیر رایگان خلاصه کتاب در آمدی بر شناخت معماری روستایی ایران دکتر اکبر زرگر قسمت دوم و پایانیvip shamim 4 7,117 ۱۳۹۴-۳-۹، ۰۲:۴۲ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      جزوه ریخت شناسی اماکن مذهبی در طول تاریخ MHAKBARI 0 1,851 ۱۳۹۳-۱۰-۲۰، ۰۷:۵۳ عصر
    آخرین ارسال: MHAKBARI
      جزوه جدید و خلاصه برای مرور معماری معاصر ایران MHAKBARI 0 2,540 ۱۳۹۳-۱۰-۲۰، ۰۷:۳۴ عصر
    آخرین ارسال: MHAKBARI

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان