[-]

شماره تماس: 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

تابلو جدیدترین خبر های کنکور ارشد و دکترا و آزمون های ایران شهرساز

[-]
[-]
[-]

شماره تماس: 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

لینک لیست تخفیفات همایش های جاری ویژه اعضای ایران شهرساز -برای بهره مندی در سایت عضو شوید

امتیاز موضوع:
  • 81 رأی - میانگین امتیازات: 2.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
نمونه اسكيس مركز محله
:blush:

.pdf   Full page fax print.pdf (اندازه: 296.89 KB / تعداد دفعات دریافت: 1,106)

آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
2
RE: نمونه اسكيس مركز محله
سلام
بسیار ممنون

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: atelieahjam
3
مررررررررررسی خوب بود

آخرین ارسال های من :
4
سلام
اسكيس هاي خوب و آموزنده اي بود.
با تشكر
موفق باشيد.

آخرین ارسال های من :
5
بسیارممنون

آخرین ارسال های من :
    6
    ممنون.................

آخرین ارسال های من :
    7
    ممنون مهندس نصیری مجد
    امروز حدود 50 نمونه اسکیس میزارم و لینکش را اینجا هم میزارم

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: ایلیا
    موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      بررسي كيفيت مبادي ورودي شهرهاي گردشگري با تاكيد بر جامعه گردشگران نمونه موردي: شهر با cnstm 26 1394-4-5، 03:44 عصر
    آخرین ارسال: cnstm
      نورپردازی طبیعی در خانه های سنتی کاشان نمونه موردی: خانه عامری ها khansa 754 1393-7-26، 08:01 صبح
    آخرین ارسال: khansa
      مساجد شهرستان نطنز ( نمونه هنر متعالی ) ، و جایگاه آنها در شهرسازی اسلامی khansa 306 1393-7-22، 07:35 صبح
      خانه های بروجردیهای کاشان ، نمونه معماری اسلامی - ایرانی khansa 334 1393-7-12، 07:12 صبح
      ارزیابی اقلیم و معماری پایدار مناطق سرد (نمونه موردی شهر کلات نادری) khansa 342 1393-7-2، 07:44 صبح
      بررسی فرهنگ در معماری بومی سنتی محله ها و کوچه های مسکونی مسلمان نشین اصفهان و بهره گ khansa 298 1393-6-20، 06:24 صبح
      بررسی نظری مفهوم محله و تاثیر هویت برشکل دهی آن در معماری khansa 288 1393-6-20، 06:18 صبح
      رتباط آرایه ها و تزیینات معماری با فرهنگ و تاثیر آن بر پایداری محله khansa 229 1393-6-15، 06:25 صبح
      مقاله جدید تبیین مدل هویت مکان-حس مکان و بررسی عناصر و ابعاد مختلف آن* نمونه موردی: leila 300 1393-5-29، 03:48 عصر
    آخرین ارسال: leila
      "ایچری شهر"باکو نمونه موفق حفاظت و احیا بافت تاریخی Safoora_Tn 335 1393-4-20، 06:00 صبح
    آخرین ارسال: Safoora_Tn
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    آخرین ارسال های انجمن
    آخرين ارسال ها
    موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
      مشاوره برنامه ریزی  مشاوره کنکور95 { مبانی نظری} - روح الله ارشادی رتبه 46 -... 4 ساعت پیش ruhullaershadi ruhullaershadi مشاوره کنکور
      مشاورین ایران شهرساز-قطعی-طراحی شهری 95 6 ساعت پیش AliReza AliReza مشاوره کنکور
      مشاورین ایران شهرساز-قطعی-برنامه ریزی 95 6 ساعت پیش AliReza AliReza مشاوره کنکور
      مشاوره برنامه ریزی  برنامه ریزی برای موفقیت در کنکور 95 7 ساعت پیش A.pourvahedi A.pourvahedi مشاوره کنکور
      مشاوره برنامه ریزی  برنامه 2 هفته اول مبانی نظری 7 ساعت پیش A.pourvahedi A.pourvahedi مشاوره کنکور
      مشاوره طراحی  زبان تخصصي-فلاح دوست-رتبه 59 طراحي شهري سال٩٣ 8 ساعت پیش m.fallahdoust m.fallahdoust مشاوره کنکور
      پایان نامه های مورد نیازتان را از اینجا دانلود کنید دیروز amindatcom ahmadwer لیست پایان نامه های ایران شهرساز
      مشاوره طراحی  تحليل فضاهاي شهري-فلاح دوست-رتبه ٥٩سال ٩٣ دیروز m.fallahdoust mojtaba.lz مشاوره کنکور
      طرح همکاری و سرمایه گذاری مطمئن در اربان شاپ-فاز 2 4-13 AliReza AliReza اخبار اربان شاپ(فروشگاه ایران شهرساز)
      مکی میخواستم درمورد اصول و معیارهای طراحی و مکانیابی مترو 4-13 AliReza urbanDesign.h درخواست مطلب
      طرح تفضیلی شهرستان ایذه 4-13 AliReza AliReza درخواست طرح جامع
      استخدام ایران شهرساز،مدرس gis 4-13 AliReza AliReza آگهی استخدام شهرسازی
      مصوبات شورای عالی شهرسازی و معماری ویژه ی آزمون نظام شهرسازی 4-13 kiana7822 kiana7822 سوالات
      خبر ویژه  آغاز به فعالیت کارگروه دکتری شهرسازی مرحله اول 1395 4-13 URBAN 98 URBAN 98 منابع
      مقاله ی ویژیگیهای تاریخ شهرنشینی در ایران دوره اسلامی(پرفسور احمد اشرف) 4-13 meysam rezaei meysam rezaei سایر مقالات
    با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.
    [-]
    تبلیغات
    جستجو