[-]

شماره تماس: 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 81 رأی - میانگین امتیازات: 2.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
نمونه اسكيس مركز محله
:blush:

.pdf   Full page fax print.pdf (اندازه: 296.89 KB / تعداد دفعات دریافت: 1,123)

آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
2
RE: نمونه اسكيس مركز محله
سلام
بسیار ممنون

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: atelieahjam
3
مررررررررررسی خوب بود

آخرین ارسال های من :
4
سلام
اسكيس هاي خوب و آموزنده اي بود.
با تشكر
موفق باشيد.

آخرین ارسال های من :
5
بسیارممنون

آخرین ارسال های من :
    6
    ممنون.................

آخرین ارسال های من :
    7
    ممنون مهندس نصیری مجد
    امروز حدود 50 نمونه اسکیس میزارم و لینکش را اینجا هم میزارم

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: ایلیا
    موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      بررسي كيفيت مبادي ورودي شهرهاي گردشگري با تاكيد بر جامعه گردشگران نمونه موردي: شهر با cnstm 39 1394-4-5، 03:44 عصر
    آخرین ارسال: cnstm
      نورپردازی طبیعی در خانه های سنتی کاشان نمونه موردی: خانه عامری ها khansa 770 1393-7-26، 08:01 صبح
    آخرین ارسال: khansa
      مساجد شهرستان نطنز ( نمونه هنر متعالی ) ، و جایگاه آنها در شهرسازی اسلامی khansa 341 1393-7-22، 07:35 صبح
      خانه های بروجردیهای کاشان ، نمونه معماری اسلامی - ایرانی khansa 359 1393-7-12، 07:12 صبح
      ارزیابی اقلیم و معماری پایدار مناطق سرد (نمونه موردی شهر کلات نادری) khansa 361 1393-7-2، 07:44 صبح
      بررسی فرهنگ در معماری بومی سنتی محله ها و کوچه های مسکونی مسلمان نشین اصفهان و بهره گ khansa 313 1393-6-20، 06:24 صبح
      بررسی نظری مفهوم محله و تاثیر هویت برشکل دهی آن در معماری khansa 301 1393-6-20، 06:18 صبح
      رتباط آرایه ها و تزیینات معماری با فرهنگ و تاثیر آن بر پایداری محله khansa 244 1393-6-15، 06:25 صبح
      مقاله جدید تبیین مدل هویت مکان-حس مکان و بررسی عناصر و ابعاد مختلف آن* نمونه موردی: leila 312 1393-5-29، 03:48 عصر
    آخرین ارسال: leila
      "ایچری شهر"باکو نمونه موفق حفاظت و احیا بافت تاریخی Safoora_Tn 353 1393-4-20، 06:00 صبح
    آخرین ارسال: Safoora_Tn
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    آخرین ارسال های انجمن
    آخرين ارسال ها
    موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
      اعتراض به سازمان سنجش در کنکور طراحی شهری 94-9 مرداد 94 8 ساعت پیش AliReza azadeh.arch تالار گفتمان طراحی شهری
      عضوگیری کارگروه ویژه طراحی شهری ویژه ارشد 95 دیروز AliReza parisa72 تالار گفتمان طراحی شهری
      9 مرداد 94: زلزله شهر کرمان را لرزاند دیروز AliReza AliReza اخبار شهرسازی و معماری
      تو کلاس ما که نصفش تقلب بود همه آماده فقط کاغذ انداخته بودن از رو می کشیدن ... دیروز AliReza AliReza تالار گفتمان طراحی شهری
      دانلود سوال کنکور اسکیس طراحی شهری 94-آزمون 9 مرداد 94 دیروز AliReza AliReza تالار گفتمان طراحی شهری
      سوال مرحله دوم(تشریحی تحلیلی 94)برنامه ریزی شهری 9 مرداد 94 دیروز AliReza AliReza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      اسکیس طراحی شهری 94: اصن سوالو که دیدیم عینشو یه سریا میدونستن انگار آب سرد... دیروز AliReza AliReza تالار گفتمان طراحی شهری
      آنچه از اسکیس کنکور 94 گفته شد+تحلیل سوال اسکیس طراحی شهری 9 مرداد 94 دیروز AliReza AliReza تالار گفتمان طراحی شهری
      آنچه از کنکور تحلیلی 94 گفته شد+تحلیل کنکور تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری ... دیروز AliReza AliReza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایرا... دیروز AliReza AliReza اطلاعیه و اخبار سایت
      کنفرانس بین المللی معماری شهرسازی عمران هنر و محیط زیست ICAUCAE با کارگاه ه... دیروز engurb engurb تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      فراخوان مقاله کنفرانس بین المللی معماری شهرسازی عمران هنر و محیط زیست ICAUC... دیروز engurb engurb تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      وظایف و اختیارات شهرداری 5-8 sgc sgc مدیریت شهری
      موج نرم افزارهای جدید گوشی‌های هوشمند، مسلماً دوچرخه سواری را آسان می‌گردان... 5-8 sgc sgc مدیریت شهری
      پروژه آمار در شهرسازی 5-8 U.D.SG سیدمحمد طرح،پروژه،نقشه
    با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.
    [-]
    تبلیغات
    جستجو
    جستجوی گوگل