[-]

آدرس دفتر ایران شهرساز:کرج-بلوار موذن-ابتدای سه راه جهازیها-شماره تماس: 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 81 رأی - میانگین امتیازات: 2.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
نمونه اسكيس مركز محله
:blush:

.pdf   Full page fax print.pdf (اندازه: 296.89 KB / تعداد دفعات دریافت: 1,160)

آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
2
RE: نمونه اسكيس مركز محله
سلام
بسیار ممنون

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: atelieahjam
3
مررررررررررسی خوب بود

آخرین ارسال های من :
4
سلام
اسكيس هاي خوب و آموزنده اي بود.
با تشكر
موفق باشيد.

آخرین ارسال های من :
5
بسیارممنون

آخرین ارسال های من :
    6
    ممنون.................

آخرین ارسال های من :
    7
    ممنون مهندس نصیری مجد
    امروز حدود 50 نمونه اسکیس میزارم و لینکش را اینجا هم میزارم

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: ایلیا
    موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      بررسي كيفيت مبادي ورودي شهرهاي گردشگري با تاكيد بر جامعه گردشگران نمونه موردي: شهر با cnstm 62 1394-4-5، 03:44 عصر
    آخرین ارسال: cnstm
      نورپردازی طبیعی در خانه های سنتی کاشان نمونه موردی: خانه عامری ها khansa 790 1393-7-26، 08:01 صبح
    آخرین ارسال: khansa
      مساجد شهرستان نطنز ( نمونه هنر متعالی ) ، و جایگاه آنها در شهرسازی اسلامی khansa 361 1393-7-22، 07:35 صبح
      خانه های بروجردیهای کاشان ، نمونه معماری اسلامی - ایرانی khansa 378 1393-7-12، 07:12 صبح
      ارزیابی اقلیم و معماری پایدار مناطق سرد (نمونه موردی شهر کلات نادری) khansa 383 1393-7-2، 07:44 صبح
      بررسی فرهنگ در معماری بومی سنتی محله ها و کوچه های مسکونی مسلمان نشین اصفهان و بهره گ khansa 337 1393-6-20، 06:24 صبح
      بررسی نظری مفهوم محله و تاثیر هویت برشکل دهی آن در معماری khansa 324 1393-6-20، 06:18 صبح
      رتباط آرایه ها و تزیینات معماری با فرهنگ و تاثیر آن بر پایداری محله khansa 258 1393-6-15، 06:25 صبح
      مقاله جدید تبیین مدل هویت مکان-حس مکان و بررسی عناصر و ابعاد مختلف آن* نمونه موردی: leila 331 1393-5-29، 03:48 عصر
    آخرین ارسال: leila
      "ایچری شهر"باکو نمونه موفق حفاظت و احیا بافت تاریخی Safoora_Tn 391 1393-4-20، 06:00 صبح
    آخرین ارسال: Safoora_Tn
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    آخرین ارسال های انجمن
    آخرين ارسال ها
    موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
      مسابقه عکاسی با موضوع «ظهور و تجلیات نور در معماری و شهرسازی یزد» 3 دقیقه‌ی پیش leila leila اخبار معماری
      فراخوان ششمین جشنواره‌ ملی عکس «فیروزه» تبریز 50 دقیقه‌ی پیش leila leila اخبار معماری
      هفتمین جلسه از نشستهای معماری، تکنولوژی، هنر؛ “ایده های نو در اجرای آرایه ه... 56 دقیقه‌ی پیش leila leila اخبار معماری
      نشست تخصصی “ضرورت های شرکت در انتخابات سازمان نظام مهندسی ساختمان” 58 دقیقه‌ی پیش leila leila اخبار معماری
      انتشار کتاب “معماری بایونیک، طراحی طبیعت” 1 ساعت پیش leila leila اخبار معماری
      پایان نامه ميزان تحقق يا عدم تحقق طرح تفصيلي شهر مشهد دیروز محمد یگانه AliReza پایان نامه با فرمت word
      خبر ویژه  کارگاه و سمینار تخصصی شهر دوستدار سالمند-مهر94 دیروز Sahab Sahab اخبار همایش ها
      نمونه سوال GIS دانشگاه پیام نور نیمسال دوم 93-94با پاسخنامه 6-5 venus20 venus20 نمونه سوالات پیام نور
      [همایش]  دومین کنفرانس ملی مدیریت ساخت و پروژه 6-5 amirho amirho اخبار همایش ها
      پایان نامه های مورد نیازتان را از اینجا دانلود کنید 6-5 amindatcom kamranl لیست پایان نامه های ایران شهرساز
      فروش ویژه  فروش پکیج پارسه و کیمیافکر برنامه ریزی شهری (در حد نو و بسیار تمی... 6-4 E.Y.I E.Y.I کتاب های برنامه ریزی شهری
      مشاوره برنامه ریزی  مشاوره آمار-سمانه کاشی- رتبه 17 کنکور 94 6-4 سمانه کاشی سمانه کاشی مشاوره کنکور
      مشاوره برنامه ریزی  مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری 6-4 a.gh yas.moradimehr مشاوره کنکور
      لحظه شماری اعلام نتایج کنکور ارشد 94-دوشنبه 9 شهریور 6-3 AliReza urbanDesign.h تالار گفتمان طراحی شهری
      کنفرانس بین المللی دستاوردهای نوین پژوهشی‌ در عمران، معماری و شهرسازی-شهریو... 6-3 Sahab Sahab اخبار همایش ها
    با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.
    [-]
    تبلیغات
    جستجو
    جستجوی گوگل