ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 83 رأی - میانگین امتیازات: 2.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
نمونه اسكيس مركز محله
:blush:

.pdf   Full page fax print.pdf (اندازه: 296.89 KB / تعداد دفعات دریافت: 1,573)

آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
2
RE: نمونه اسكيس مركز محله
سلام
بسیار ممنون

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: atelieahjam
3
مررررررررررسی خوب بود

آخرین ارسال های من :
4
سلام
اسكيس هاي خوب و آموزنده اي بود.
با تشكر
موفق باشيد.

آخرین ارسال های من :
5
بسیارممنون

آخرین ارسال های من :
    6
    ممنون.................

آخرین ارسال های من :
    7
    ممنون مهندس نصیری مجد
    امروز حدود 50 نمونه اسکیس میزارم و لینکش را اینجا هم میزارم
    آخرین ارسال های من :

[تصویر:  1407685415.gif]
    نظر شما برای ما ارزشمند است
    بروزترین سایت معماری
    [تصویر:  1407685415.gif]

سپاس شده توسط: ایلیا
    موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      مقاله محله های تاریخی شهری تلگرام1 309 1394-11-18، 04:32 عصر
    آخرین ارسال: تلگرام1
      بررسي كيفيت مبادي ورودي شهرهاي گردشگري با تاكيد بر جامعه گردشگران نمونه موردي: شهر با cnstm 273 1394-4-5، 03:44 عصر
    آخرین ارسال: cnstm
      نورپردازی طبیعی در خانه های سنتی کاشان نمونه موردی: خانه عامری ها khansa 1,117 1393-7-26، 08:01 صبح
    آخرین ارسال: khansa
      مساجد شهرستان نطنز ( نمونه هنر متعالی ) ، و جایگاه آنها در شهرسازی اسلامی khansa 693 1393-7-22، 07:35 صبح
      خانه های بروجردیهای کاشان ، نمونه معماری اسلامی - ایرانی khansa 733 1393-7-12، 07:12 صبح
      ارزیابی اقلیم و معماری پایدار مناطق سرد (نمونه موردی شهر کلات نادری) khansa 744 1393-7-2، 07:44 صبح
      بررسی فرهنگ در معماری بومی سنتی محله ها و کوچه های مسکونی مسلمان نشین اصفهان و بهره گ khansa 653 1393-6-20، 06:24 صبح
      بررسی نظری مفهوم محله و تاثیر هویت برشکل دهی آن در معماری khansa 557 1393-6-20، 06:18 صبح
      رتباط آرایه ها و تزیینات معماری با فرهنگ و تاثیر آن بر پایداری محله khansa 576 1393-6-15، 06:25 صبح
      مقاله جدید تبیین مدل هویت مکان-حس مکان و بررسی عناصر و ابعاد مختلف آن* نمونه موردی: leila 637 1393-5-29، 03:48 عصر
    آخرین ارسال: leila
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    آخرین ارسال های انجمن
    آخرين ارسال ها
    موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
      دانلود سوال کنکور اسکیس طراحی شهری 95 - آزمون 8 مرداد 95 8 ساعت پیش AliReza 6zahra9 تالار گفتمان طراحی شهری
      راهنمایی در رابطه با راه پیش رو 8 ساعت پیش mojtaba.db mojtaba.db مشاوره متفرقه
      بحث و تبادل نظر در مورد آزمون اسکیس 8 مرداد 1395 دیروز AliReza 6zahra9 تالار گفتمان طراحی شهری
      مقررات و سوالات رایج در مورد تور کیش 5-8 rojda rojda گفتگوی آزاد
      جدیدترین منابع کنکور دکتری سراسری شهرسازی 1396 5-8 AliReza AliReza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
      سوال مرحله دوم تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری کنکور سراسری 1395-برگزاری 8 م... 5-8 AliReza AliReza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      راهنمایی 5-7 mojtaba.db mojtaba.db میز گرد
      مجموعه شیت بندی کنکوراسکیس ارشد طراحی شهری_اسکیس_1_6 5-6 AliReza AliReza تالار گفتمان طراحی شهری
      مجموعه شیت بندی دستی( ایده گرفتن و چیدمان)_اسکیس ارشد طراحی شهری،سری سوم 5-6 AliReza AliReza تالار گفتمان طراحی شهری
      مجموعه شیت بندی دستی( ایده گرفتن و چیدمان)_اسکیس ارشد طراحی شهری،سری دوم 5-5 AliReza AliReza تالار گفتمان طراحی شهری
      مجموعه شیت بندی دستی( ایده گرفتن و چیدمان)_اسکیس ارشد طراحی شهری،سری اول 5-5 AliReza AliReza تالار گفتمان طراحی شهری
      درخواست رایگان  کتاب تراکم-عزیزی 5-3 NHEIDH AliReza قوانین شهری
      مقاله ی ISI 5-2 kiana7822 ahad.montazeri کارگاه مقاله نویسی
      دانلود خلاصه کتاب آیین شهرسازی پایدار 5-2 E.Y.I E.Y.I تحقیقات ،جزوات(فروشگاه)
      شیت های رتبه 41 کنکور سراسری ویژه تحلیلی_تشریحی برنامه ریزی شهری سری نهم 5-2 AliReza AliReza تالار گفتمان طراحی شهری
    با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.
    [-]
    جستجو
    جستجوی گوگل