بالا

مهمان گرامی ، برای استفاده از امکانات سایت اقدام به عضویت کرده و یا وارد سایت شوید.

اشتراک در خبر نامه ایران شهرساز-ایمیل خود را صحیح وارد کنید-نمونه iranshahrsaz@yahoo.com سپس به روی لینک فعال سازی که برایتان ایمیل می شود کلیک کنید

فروش ویژه پکیج مرحله اول گرایش برنامه ریزی و طراحی شهری و بانک تست(بیش از 15 هزار تست با پاسخ تشریحی) ایران شهرساز تا 7 روز به مناسبت آغاز سال تحصیلی دانشگاهها
اطلاعات بیشتر ارسال عدد 20 برای خرید بانک تست و ارسال عدد 19 برای خرید پکیج به شماره 500010001000990

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
۱۳۹۰-۸-۲۶, ۱۲:۰۴ صبح
ارسال: #1
نمونه اسكيس مركز محله
:blush:

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf  Full page fax print.pdf (اندازه: 296.89 کیلوبایت / تعداد دفعات دریافت: 986)
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط AliReza ، shahryar ، elham90 ، sharmin ، JAVAD4050 ، archiman ، somita ، godonly. ، century21 ، soheilarch ، Saeedm ، aramo ، poroshot ، javad jamshidi ، rahil ، Brightness ، foroogh.r ، shb** ، dementor ، YouSef_YAS ، atelieahjam ، sharare
۱۳۹۰-۸-۲۶, ۰۱:۴۴ صبح
ارسال: #2
RE: نمونه اسكيس مركز محله
سلام
بسیار ممنون

آخرین ارسال های من :
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط atelieahjam
۱۳۹۰-۹-۲۱, ۰۴:۲۲ صبح
ارسال: #3
مررررررررررسی خوب بود

آخرین ارسال های من :
۱۳۹۰-۱۲-۱۰, ۰۹:۳۵ عصر
ارسال: #4
سلام
اسكيس هاي خوب و آموزنده اي بود.
با تشكر
موفق باشيد.

آخرین ارسال های من :
۱۳۹۳-۲-۲۷, ۰۸:۱۶ عصر
ارسال: #5
بسیارممنون

آخرین ارسال های من :
    ۱۳۹۳-۲-۲۸, ۰۱:۰۳ صبح
    ارسال: #6
    ممنون.................

آخرین ارسال های من :
    ۱۳۹۳-۳-۲۹, ۱۲:۲۹ عصر
    ارسال: #7
    ممنون مهندس نصیری مجد
    امروز حدود 50 نمونه اسکیس میزارم و لینکش را اینجا هم میزارم
    آخرین ارسال های من :

[تصویر:  1407685415.gif]
    نظر شما برای ما ارزشمند است
    بروزترین سایت معماری
    [تصویر:  1407685415.gif]

سپاس شده توسط ایلیا
    ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
    موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
      بررسی فرهنگ در معماری بومی سنتی محله ها و کوچه های مسکونی مسلمان نشین اصفهان و بهره گ khansa 0 23 ۱۳۹۳-۶-۲۰ ۰۷:۲۴ صبح
    آخرین ارسال: khansa
      بررسی نظری مفهوم محله و تاثیر هویت برشکل دهی آن در معماری khansa 0 23 ۱۳۹۳-۶-۲۰ ۰۷:۱۸ صبح
      رتباط آرایه ها و تزیینات معماری با فرهنگ و تاثیر آن بر پایداری محله khansa 0 19 ۱۳۹۳-۶-۱۵ ۰۷:۲۵ صبح
      مقاله جدید تبیین مدل هویت مکان-حس مکان و بررسی عناصر و ابعاد مختلف آن* نمونه موردی: leila 0 25 ۱۳۹۳-۵-۲۹ ۰۴:۴۸ عصر
    آخرین ارسال: leila
      "ایچری شهر"باکو نمونه موفق حفاظت و احیا بافت تاریخی Safoora_Tn 0 51 ۱۳۹۳-۴-۲۰ ۰۷:۰۰ صبح
    آخرین ارسال: Safoora_Tn
      مشکلات تجدید حیات بافت های فرسوده شهری نمونه موردی بافت امامزاده یحیی ساری Safoora_Tn 0 225 ۱۳۹۳-۴-۲۰ ۰۵:۳۵ صبح
      بررسی نحوه محله بندی و خصوصیات اجتماعی وساختاری محلات در شهر قزوین Safoora_Tn 0 65 ۱۳۹۳-۴-۲۰ ۰۵:۲۳ صبح
      آناليز بهترين مسير براساس پارامترهای مختلف شبکه- نمونه موردی شهر تهران msharifi 0 41 ۱۳۹۳-۴-۱۳ ۰۳:۰۳ عصر
    آخرین ارسال: msharifi
      تاثیر افزایش تراکم ساختمانی بر کیفیت اجتماعی محله khansa 0 44 ۱۳۹۳-۴-۱۲ ۱۰:۵۳ صبح
      کارکرد مدیریت شهری در پایداری محله‌ایِ محله‌های مجیدیه، شمس‌آباد و کالاد تهران khansa 0 32 ۱۳۹۳-۴-۱۱ ۱۲:۵۵ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب قالب:

موضوع های مهم ایران شهرساز
    پکیج ویژه مرحله دوم برنامه ریزی شهری پکیج ویژه مرحله دوم طراحی شهری از امروز تا کنکور 94 !!! معرفی منابع
    کنکوری های 94 بیان اینجا!!! برنامه پیشنهادی برای کنکور 94 مشاوره مرحله اول کنکور برنامه ریزی شهری 94
    برنامه 20 هفته طراحی شهری 94 سایت تخصصی جی آی اس برنامه آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز
    بت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین میزگردهای شهرسازی بازنشستگی مدیران ارزشمند ایران شهرساز
    پارسی ساز : مای بی بی ایران - تبدیل و طراحی قالب : ملت دیزاین