امتیاز موضوع:
  • 84 رأی - میانگین امتیازات: 2.85
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارسال هر پایان نامه یا رساله =100000 امتیاز{ارسال 1 فایل =دانلود 1000 فایل}
نقل‌قول: با سلام اگه پایان نامه در مورد یه موضوع معماری باشه ،چی؟ اونم میشه فرستاد؟

سلام بله ميتونه معماري هم باشه اين سايت شهرسازي و معماري هست
نقل‌قول: ببخشید مهندس همونطور که گفتم قصد جسارت نداشتم من هم واقعا از زحمات بی دریغ مهندسایی چون مهندس نصیری،ارکیده ،رضایی...وهمچنین خودتون خیلی ممنونم.این حرف شما واقعا درست اگه ارسالای جدید تو روز نباشه دیگه میلی واسه سر زدن به سایت نیست ولی خودتون هم می دونید منظور من ارسالا نبود بلکه منظورم محتوای ارسال ها بود.این حق بچه های سایت که در مورد مطالب تبادل نظر کنن ولی بهتر که برترین ارسال کننده بهترینش باشه اگه توجه کرده باشید برترین ارسال کننده های این ماه البته به دوستای برتر این ماه بی احترامی نشه بیشتر تبادل نظر یا تشکر کرده بودن تا اینکه مطلب مفیدفرستاده باشن،چون میدونم عزیزان اعضا ظرفیت انتقاد پذیریشون بالاست این حرفارو میزنم امیدوارم که باحرفام به شخص خاصی توهین نکرده باشم. واسه پایان نامه هم هنوز سر حرف خودم هستم ارسال پایان نامه با فرمت ورد کاری غیر اصولی ،شما حتی یه مقاله رو با فرمت ورد از سایت های معتبر علمی نمی تونید دانلود کنید چه برسه به پایان نامه

من كه نوشتم حق با شماست و خيلي از ارسال ها حذف شدند و خوب نميشه شخصي كه 300 ارسال داشته و شخص ديگه 50 ارسال اوني كه 50 تا ارسال نموده را كاربر ماه معرفي نماييم.
اگر بخوايم اين كار را كنيم و به هر ارسال امتياز خاص دهيم بايد يك نفر را استخدام كنيم و همه ارسال هاي ماه كه بيش از 1000 تا هست را چك كنه و بهترين را انتخاب كنه{اگه شما آماده ايد اين كار را انجام دهيد ما هم استقبال ميكنيم}
اينم توضيح دهم كه ما كاربر برتر ماه{از نظر شما} را انتخاب نميكنيم و كاربر برتر از نظر ارسال را انتخاب ميكنيم كه سيستم اين كار را انجام ميده
در هر حال اگه حقي از كسي ضايع شده عذرخواهي اينجانب را بپذيرد.
براي پايان نامه هم حق با شماست ولي اينم بايد بدونيم كه در سايت هاي مشابه براي دانلود پايان نامه واريزهاي بالا انجام ميشه و ما با اين كارمان خواستيم كمكي كنيم.و شخص با ارسال يك پايان نامه بتونه چند پايان نامه و 1000 فايل مفيد و با ارزش بگيره
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط saeed nasiri majd ، mehdime007 ، haydariyan

پیام‌های داخل این موضوع
RE: ارسال هر پایان نامه یا رساله =100000 امتیاز{ارسال 1 فایل =دانلود 1000 فایل} - توسط alireza - ۱۳۹۰-۱۰-۹، ۰۷:۳۵ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  جدید=>ارسال 1 نقشه جی آی اس یا اتوکد شهر های ایران=40000 امتیاز>>>>تا پایان آبان ماه 1391 alireza 29 19,572 ۱۳۹۳-۱۲-۱۱، ۰۵:۳۲ عصر
آخرین ارسال: sara.k
  50000(پنجاه هزار)امتیازبگیرید به همین راحتی=>هر کمک شما تا 50000 امتیاز دارد..کلیک کن alireza 6 4,566 ۱۳۹۱-۹-۴، ۱۲:۲۰ صبح
آخرین ارسال: arshadememari
  جديد>>تا پایان آبان 91 *2000امتیاز*هر ارسال جزوه یا کتاب و 50 هزار براي پايان نامه alireza 19 12,755 ۱۳۹۱-۷-۸، ۱۱:۱۸ عصر
آخرین ارسال: alireza
  خیره کننده*برای اولین بار*اهدای يك میلیون و ششصد هزار امتیاز-هر ارسال 25000امتیاز alireza 4 4,813 ۱۳۹۱-۳-۴، ۰۱:۲۷ عصر
آخرین ارسال: alireza
  در دسترس قرار گرفتن 26 فایل vip alireza 25 13,648 ۱۳۹۰-۱۲-۲۸، ۰۲:۵۵ عصر
آخرین ارسال: Shahrsaz67
  عضویت 24 ماهه vip حتی بدون ارسال یک کاربر!! alireza 6 5,268 ۱۳۹۰-۸-۱۶، ۱۲:۴۴ عصر
آخرین ارسال: kasrak

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان