امتیاز موضوع:
  • 69 رأی - میانگین امتیازات: 3.04
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جمع دوستانه شهرسازای دانشگاه قزوین
(۱۳۹۰-۱۰-۹، ۱۲:۲۲ عصر)archopedia نوشته است: سلام دوستان هم دانشگاهی چند تا عکس که آخرین جلسه کلاس دکتر رضوانی تو ترم اول 90-91 گرفتیم رو میذارم امیدوارم بازم بیشتر باهم درارتباط باشیم

سلام مهندس
خیلی خیلی لطف کردی این عکس رو داخل سایت قرار دادی .
:heart::heart::heart:
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
پاسخ
 سپاس شده توسط diamond
من که ترسیدم!
چشماشون همه قرمزه:s
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط diamond
سلام من هم شهرسازی ارشد قزوین هستم .از امتحانات چه خبر؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط diamond
    (۱۳۹۰-۱۰-۱۲، ۰۲:۱۸ عصر)solivan نوشته است: سلام من هم شهرسازی ارشد قزوین هستم .از امتحانات چه خبر؟
    امتحانات سلام دارن بدجووووووووووور!امتجانات بکنار این پروژه ها امان نمیدن واسه امتحانا بخونیم!آخر همه عمومیام میرن زیر خط فقر!:-/

آخرین ارسال های من :

جهانی فکر کنیم محلی عمل کنیم!:blush:
    پاسخ
    سلی بچه های قزوینی :D
    آخرین ارسال های من :

سکوت.................
    پاسخ
     سپاس شده توسط diamond
    خواهش می کنم مهندس نصیری

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط saeed nasiri majd ، diamond
    (۱۳۹۰-۱۰-۱۲، ۰۷:۵۹ عصر)mahnazed نوشته است: سلی بچه های قزوینی :D

سلااااااااااام عسیسم:)

پاسخ
    Lightbulb 
    همایش ملی توانمندسازی شهرهای کوچک در قزوین

با حضور اساتید شناخته شده شهرسازی از جمله دکتر شیعه و ...

موضوع همایش:
    با رشد روز افزون جمعیت شهرهای بزرگ که محل تجمع امکانات زندگی است، معضلات شهری همچون مشکل مسکن، بیکاری، حاشیه نشینی و مشکلات حمل و نقل نمود شگفت انگیزی داشته است، در ضمن اینکه این پدیده منجر به عقب ماندگی شهرهای میانی و کوچک گردیده و رکود و توقف را برای آنها در پی داشته است.
    از آنجا که جاری ساختن راهکارهای اقتصادی در شهرهای بزرگ قادر به رفع این مشکلات نبوده، عده ای از محققان و تحلیلگران مسائل شهری توجه خود را به توسعه شهرهای کوچک به عنوان یک راه حل اساسی برای مقابله با عدم تعادل و توازن ناشی از رشد نخست شهرها معطوف کرده اند. بسیاری از آنها براین باورند پویاسازی شهرهای کوچک با ایجاد امکانات شغلی، آموزشی، تفریحی و اجتماعی می تواند عامل جلوگیری کننده از مهاجرت به شهرهای بزرگ باشد و مولد توسعه در دیگر مناطق کشور. علاوه بر این، شهرهای کوچک بدلیل داشتن نقش توزیع کننده بازار تولیدات کشاورزی حوزه های روستایی در روابط اقتصادی از اهمیت ویژه ای برخوردارند.
    بر پایه نقش پر اهمیت شهرهای کوچک در تعادل بخشی حوزه های شهری، این همایش با نگاهی کارا به تغییر سیاستها در راستای توانمند سازی شهرهای کوچک با محورهایی همه جانبه برگزار میشود تا مشوق توان اجرایی مسئولان در این زمینه باشد.
    محورهای همایش

[*]نقش ارتقاء دانش و آگاهی مدیران شهری در اداره امور شهر و جلب مشارکت شهروندان
    [*][b]جایگاه ایجاد شبکه شهرهای همکار و برنامه ریزی منطقه ای در توانمندسازی

[*]نقش کالبد و برنامه ریزیهای کالبدی در توانمندسازی شهرها
    [*]معرفی الگوهای عملی احیاءبافت های فرسوده و نقش آنها در توانمندسازی
    [*]جایگاه زمینه های قومیتی و هویتی در توانمندسازی
    [*]روشهای استفاده از زمینه های بومی و منطقه ای در توانمندسازی اقتصادی شهرها
    [*]نقش کالبد شهر در توانمندسازی آن
    برگزار کنندگان همایش
    همایش توسط استانداری قزوین، سازمان مسکن و شهر سازی استان قزوین، سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین و مهندسین مشاور نقش جهان پارس برگزار میشود.
    حامیان علمی همایش عبارتند از:

[*]شرکت مهندسین مشاور نقش جهان پارس
    [*]دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات
    [*]دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین
    [*]مرکز مطالعاتی و تحقیقاتی وزارت مسکن و شهرسازی
    [*]شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران
    تاریخ برگزاری همایش ۹۰/۱۰/۲۱
    آخرین ارسال های من :

If you can dream it, you can do it

Walt Disney
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، saeed nasiri majd ، diamond ، kasrak
    نسخه چاپی

مسابقه بزرگ ساخت المان و ماکت

فایل‌(های) پیوست شده
    .jpg   13901019095032.jpg (اندازه: 61.54 KB / تعداد دفعات دریافت: 4)

پاسخ
     سپاس شده توسط Elham.A ، diamond ، kasrak
    سلام.دوستان خبرهای اینجوری رو علاوه بر قسمت بچه های قزوین توی خبرها هم بذارید بقیه هم مطلع شن.ممممممممممرسی:heart:

پاسخ
     سپاس شده توسط .Utopia

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      افسوس و تاسف دانشگاه زنجان من را وادار به انصراف از رشته طراحی کرد s1s2s3 25 9,088 ۱۳۹۱-۷-۲۵، ۱۱:۴۷ عصر
    آخرین ارسال: s1s2s3
      بچه ها کسی در مورد انتقالی دانشگاه ازاد خبر داره s1s2s3 1 2,895 ۱۳۹۱-۷-۲۲، ۰۲:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: godonly.
      جواب تکمیل ظرفیت ارشد اومد دو برابر ظرفیت هر دانشگاه برداشته s1s2s3 42 14,781 ۱۳۹۱-۷-۲۱، ۰۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: mehman
      من اعتراض خودم را طی یک نامه برای رییس دانشگاه ازاد به صورت اینترنتی فرستادم s1s2s3 5 3,059 ۱۳۹۱-۷-۲۰، ۱۰:۵۲ عصر
      یکشنبه 16/7/91 زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه ازاد s1s2s3 5 4,713 ۱۳۹۱-۷-۱۶، ۰۱:۲۲ عصر
      یک خبر خوشحال کننده درباره تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه ازاد حتما بخوانید s1s2s3 0 2,860 ۱۳۹۱-۷-۲، ۰۹:۳۷ عصر
      انتخاب رشته...کدوم دانشگاه بهتره...؟ abcdefghijklm 14 8,730 ۱۳۹۱-۳-۱۱، ۰۱:۰۶ عصر
    آخرین ارسال: ایلیا
      امسال کدام دانشگاه را برای کنکور آزاد 91 انتخاب کرده اید-چقدر آماده اید؟ alireza 5 3,553 ۱۳۹۱-۳-۲، ۰۲:۱۱ عصر
    آخرین ارسال: urbanplanner
      آیا کنکور امسال برنامه ریزی شهری دانشگاه آزاد اسکیس داره؟ alireza 0 2,143 ۱۳۹۱-۲-۱۱، ۰۸:۴۱ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      بچه ها به نظر شما سوالات مباحث عمومی دانشگاه ازاد برای طراحی و برنامه ریزی مشترکه امس s1s2s3 4 2,534 ۱۳۹۰-۱۱-۷، ۱۱:۵۸ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان