امتیاز موضوع:
  • 31 رأی - میانگین امتیازات: 2.65
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آشفته بازاری به نام اتاق کار انیشتین
اتاق انیشتین اشفته بود.
1. پس هر اتاق اشفته ای اتاق انیشتین است؟
2. هر کس اتاقش اشفته بود انیشتین است؟
:huh:
یا اتاق من اتاق انیشتینه یا من انیشتین:huh:
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
البته انیشتین آقا بود( الانه که خانوما کله ما رو بکنن:angel:)
میگم ما چرا از هرکی فقط ایناشو یاد میگیریم؟ اگه اون کاری که میکنه همونی باشه که ما انجامش میدیم، خب پس کلی به طرف حال دادیم!
اگر هم کارش برعکس کار ما باشه که وای به حالش . . .
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN
حالا اقا بودنش مهم نیس. مهم دانشمند بودنشه
من انیشتین اهدافمون در یه راستاس:D به هم ریختن اتاق:D

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
ولی خدا بیامرز دکتر حسابی ، حسابی مرتب بود
خونش حرف نداشت، تو حیاطشم پر گل و گیاه بود، خیلی هم برای پرورششون وقت میذاشت
شاید بیکار بوده بنده خدا، اما ما چی؟ اصلا وقت نداریم! نیست همه کارای مملکتی مونده رو زمین ومعطل ماست، به همین دلیل فرصت این کارارو نداریم:D
یادم باشه در مورد دکتر حسابی هم مطلبی بذاریم
البته اگه دوستان دانشمند خانومی سراغ دارن بفرمایند از اونها هم مطلب بذاریم:angel:

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN
ماری کوری:D
ده زن دانشمند برتر جهانی

ماري كوري برنده جايزه نوبل فيزيك اتمي به عنوان بزرگترين دانشمند زمان انتخاب شد. محقق لهستاني الاصل كه موفق به كشف پرتو درماني به منظور درمان سرطان شده بود با دريافت 25 درصد از آرا از رقيب انگليسي خود روزالاين فرانكلين بيوفيزيكدان كه در كشف دي ان اي نقشي بسيار اساسي به عهده داشت پيشي گرفته و به عنوان برترين دانشمند در تمام جهان انتخاب شد.

به گفته راجر هايفيلد سردبير نشريه نيوساينتيست كه اين رتبه بندي توسط وي انجام گرفته است، اين راي گيري بر مبني تاكيد بر نياز به بزرگداشت و توجه به دانشمندان زني است كه بنيانگذاران علوم مدرن به شمار مي روند. هايفيلد معتقد است در انگلستان به زنان در زمينه علم توجه چنداني نمي شود به صورتيكه تنها كمتر از 30 درصد از جايگاه هاي تحقيقاتي در دانشگاه ها به زنان تعلق دارد در بخش اشتغال به مشاغل علمي نيز زنان تنها 18.5 درصد از نيروهاي كاري علمي را تشكيل مي دهند.

در ادامه اين رتبه بندي هيپاتيا از اسكندريه نخستين زن رياضيدان برجسته جهان در رتبه سوم، ديم برنل در رتبه چهارم و دكتر جين گودآل مشهورترين ديرينه شناس جهان در رتبه پنجم قرار گرفتند.

آدا، كنتس لاولس و نويسنده اولين برنامه رايانه اي جهان رتبه پنجم و ليز ميتنر مكتشف شكاف هسته اي در رتبه ششم قرار گرفتند. در ادامه اين رتبه بندي بنيانگذار تكنيك پرتو ايكس، دوروتي هادكين، سوفي ژرمين يكي از بزرگترين رياضيدانان جهان، و ريچل كارسون بنيانگذار جنبش جهاني محيط زيست در رتبه هاي هفتم تا نهم قرار گرفتند.

رتبه دهم اين راي گيري نيز در نهايت به عصب شناس ايتاليايي ريتا روي مونتاكليني ، مسن ترين برنده جايزه نوبل كه هنوز در قيد حيات است، اختصاص يافت.

هدف اصلي برگزاري اين مراسم كه قسمتي از برنامه زنان در علم سازمان يونسكو و شركت لورآل به شمار مي رود، بزرگداشت زناني بوده است كه در تحقيقات بزرگ علمي نقش داشته اند.
بر اساس گزارش تلگراف، برنامه زنان در علم به منظور تاكيد بر اهميت حضور زنان در جهان علم و تشويق و حمايت از زنان براي حضور بيشتر در برنامه هاي علمي و تحقيقات حياتي پايه گذاري شده است.

فک کردین فقط آقایون دانشمند دارند؟:D

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، .Utopia
من که نشانه ای از بی نظمی درش نمی بینم.
چون سمت راست که کاملا مرتبه و سمت چپ هم احتمالا جزواتی به صورت ورق هستند و نمیشه عمودی گذاشت قرار داده و روی میز هم ورزنامه هست و یه سری برگه ها داخل پوشه یا گره زده شده با بند!
کجای این اتاق نامرتبه؟
به عنوان یه دانشمند هم نیاز داشته تا به کتاب ها و جزوات مختلف رجوع کنه و لازم بوده دمه دستش باشه.
شاید از دید یه غریبه اتاق هر کسی نامرتب و بی نظم به نظر برسه ولی وقتی صاحب اتاق کاملا احساس راحتی میکنه در محلی که هست به دلیل اینه که به راحتی به همه موارد مورد استفاده اش دسترسی داره بی نظمی مکان یعنی از بودن در اون احساس ناراحتی و تشویش و اتلاف وقت و ... به ما دست بده.
به طور مثال ممکنه مادرتون بدون اجازه اتاقتون رو مرتب کنه و شما دایم مجبور بشید محل وسیله ها و کتابها رو از مادرتون بپرسید این میشه بی نظمی به نظر من!
پس یه اتاق رو به عنوان یه محدوده کاملا شخصی و فردی نمیشه با یه فضای شهری مقایسه کرد:shy:
ایلیای عزیز با موضوعاتی که مطرح میکنه ذهن همه رو به چالش میکشه;)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
(۱۳۹۰-۱۰-۱۸، ۰۳:۰۶ صبح)@uror@ نوشته است: من که نشانه ای از بی نظمی درش نمی بینم.
چون سمت راست که کاملا مرتبه و سمت چپ هم احتمالا جزواتی به صورت ورق هستند و نمیشه عمودی گذاشت قرار داده و روی میز هم ورزنامه هست و یه سری برگه ها داخل پوشه یا گره زده شده با بند!
کجای این اتاق نامرتبه؟
به عنوان یه دانشمند هم نیاز داشته تا به کتاب ها و جزوات مختلف رجوع کنه و لازم بوده دمه دستش باشه.
شاید از دید یه غریبه اتاق هر کسی نامرتب و بی نظم به نظر برسه ولی وقتی صاحب اتاق کاملا احساس راحتی میکنه در محلی که هست به دلیل اینه که به راحتی به همه موارد مورد استفاده اش دسترسی داره بی نظمی مکان یعنی از بودن در اون احساس ناراحتی و تشویش و اتلاف وقت و ... به ما دست بده.
به طور مثال ممکنه مادرتون بدون اجازه اتاقتون رو مرتب کنه و شما دایم مجبور بشید محل وسیله ها و کتابها رو از مادرتون بپرسید این میشه بی نظمی به نظر من!
پس یه اتاق رو به عنوان یه محدوده کاملا شخصی و فردی نمیشه با یه فضای شهری مقایسه کرد:shy:
ایلیای عزیز با موضوعاتی که مطرح میکنه ذهن همه رو به چالش میکشه;)

به نظر من آقای مهندس ایلیا قصد به چالش کشیدن ذهن رو نداشتن:blush:دیدگاه خودشون رو مطرح کردن
از نظر من که غریبه ای هستم و از بیرون نگاه می کنم اتاق نا مرتبه:D
حرفتون رو قبول دارم شاید اتاقای ما خیلی از این نامنظم تر باشه و برای خودمون مرتب جلوه کنه:blush: حتما اتاق انیشتین از دید خودش مرتب بوده "از دید خودش نه ما" احتمالا اگه اونم بود:s (یادش بخیر...) اتاقای ما رو نامرتب می دید:D

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
میگم پس با این اوصاف منتظر تاپیک بعدی باشید که عکس اتاق خودمه:cool:

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  به زودی دانلود کتابهای انتشارات سپاهان کنکور طراحی شهری و برنامه ریزی شهری s1s2s3 1 1,741 ۱۳۹۱-۹-۳، ۰۵:۴۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  آیا بناهای مدرن به جذب نیروهای شیطانی می انجامد؟ ماراویا 0 1,985 ۱۳۹۱-۹-۲، ۰۳:۵۲ عصر
آخرین ارسال: ماراویا
  به چه امیدی دارید ارشد می خونید به دنبال سواد یا کار s1s2s3 7 3,270 ۱۳۹۱-۸-۲۶، ۱۲:۲۷ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  حتما به این مکان بیایید - باغ موزه همدان .Utopia 19 7,982 ۱۳۹۱-۸-۶، ۰۳:۲۲ عصر
آخرین ارسال: .Utopia
  افسوس و تاسف دانشگاه زنجان من را وادار به انصراف از رشته طراحی کرد s1s2s3 25 9,058 ۱۳۹۱-۷-۲۵، ۱۱:۴۷ عصر
  دوستانی که کارشناسی ارشد معماری و طراحی شهری میخوان شرکت کنند حتما یک سر به این تاپیک s1s2s3 0 1,563 ۱۳۹۱-۷-۲۱، ۰۲:۴۰ عصر
  من اعتراض خودم را طی یک نامه برای رییس دانشگاه ازاد به صورت اینترنتی فرستادم s1s2s3 5 3,046 ۱۳۹۱-۷-۲۰، ۱۰:۵۲ عصر
  "اتاق تفکر ایران شهرساز" - تفکر شماره 1: بافت فرسوده 0RKIDEH 6 7,032 ۱۳۹۱-۷-۱۶، ۰۹:۵۶ صبح
آخرین ارسال: 0RKIDEH
  "اتاق تفکر ایران شهرساز" - تفکر شماره 2: زلـــزله و مقاوم سازی .Utopia 15 8,864 ۱۳۹۱-۷-۱۶، ۰۹:۳۵ صبح
آخرین ارسال: 0RKIDEH
  یک خبر مهم در مورد ارشد ازاد و به ضرر شهرستانی به نفع تهرانی s1s2s3 2 2,701 ۱۳۹۱-۷-۳، ۰۳:۵۱ صبح
آخرین ارسال: Blackfield

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان