[-]

شماره تماس: 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 2.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
مدل های کمی در شهرسازی_جزوه ی دکتر زبردست
تقریباً 1ماه پیش من دنبال این جزوه بودم و از اعضاء انجمن کسی نداشت ولی مشاور پارسه لطف کردن و برام فرستادن
جزوه ی خوبیه و مطالب مهمی داره...

.pdf   9b0efdbb6312a418fdbcaf4f7a2fe3fa.pdf (اندازه: 352.62 KB / تعداد دفعات دریافت: 254)

آخرین ارسال های من :
2
RE: مدل های کمی در شهرسازی_جزوه ی دکتر زبردست
خیلی زیاد باید تشکر کنم، همون موقع که شما گفتید این جزوه رو لازم دارید، منم دنبالش بودید. ممنون که اینو اینجا قرار دارید. خیلی تعریف این جزوه رو شنیده بودم. همینکه قابلیت تبدیل به word رو داره عالیه. بازهم ممنون. امیدوارم بچه ها قدر این جزوه رو بدونن.
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
 سپاس شده توسط: atelieahjam
3
من هم بسیار سپاسگزارم... پیروز باشید.

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: aramo ، atelieahjam
    4
    من خیلی به این جزوه نیازدارم چرا فقط اعضای طلایی:s:sleepy:

آخرین ارسال های من :
      5
      (1390-12-14، 06:52 عصر)maryamgoli نوشته است: من خیلی به این جزوه نیازدارم چرا فقط اعضای طلایی:s:sleepy:

لطفا اسپم نفرستید

من جای دیگه هم جواب شما را داده ام

شما امتیازتون را به به 60000 برسونید و عضو ویژه شوید.

جهت اطلاع شما :

عضويت با ارسال فايل با ارزش:

1- ارسال فایل word پایان نامه 50000 امتیاز

2- ارسال فایل pdf پایان نامه 20000 امتیاز

3- ارسال پروژه دانشجویی کامل 5000امتیاز

4- ارسال در کتابخانه فایلهای با ارزش 2000
      هر ارسال موضوع علاوه بر امتیازهای ویژه بالا حدود 1000امتیاز هم سیستم واریز می نماید.
      آخرین ارسال های من :

موفقیت در گرو تلاش است

همکاری در فروش فایل و پروژه های شما:
       سپاس شده توسط: 0RKIDEH ، atelieahjam
      موضوعات مرتبط با این موضوع...
      موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
        جزوه بوم شناسی دکتر لقایی maryam taban 1,502 1393-4-13، 10:43 صبح
      آخرین ارسال: maryam taban
        خلاصه نکات از شار تا شهر (دکتر سید محسن حبیبی) FaTyJo0oN 11,816 1393-2-24، 09:13 صبح
      آخرین ارسال: kadivar
        جزوه درس کاربرد مدل کمی در شهرسازی دکتر زبردست MHAKBARI 2,562 1392-9-8، 11:39 صبح
      آخرین ارسال: AliReza
        دانلود خلاصه کتاب مبانی و تکنیک های یرنامه ریزی از دکتر زیاری milad_novin 1,023 1392-8-17، 01:14 عصر
      آخرین ارسال: milad_novin
        دانلود خلاصه کتاب سیر اندیشه ها در شهرسازی 3 دکتر جهانشاه پاکزاد 0RKIDEH 18,461 1391-8-1، 05:02 عصر
      آخرین ارسال: moujan
        کتاب برنامه ريزي مشاركتي نوشته دکتر طالشی aramo 3,576 1390-11-15، 04:28 صبح
      آخرین ارسال: green_apple63
        فایل با ارزش معرفی مرحوم دکتر منوچهر مزینی(شهرساز و معمار) saeed nasiri majd 1,154 1390-11-8، 06:11 عصر
      آخرین ارسال: saeed nasiri majd
      کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
      آخرین ارسال های انجمن
      آخرين ارسال ها
      موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
        هشتمین اجلاس بين المللي سياستگذاري رشدوتوسعه شهري و حفاظت بافت تاريخي در حو... 8 ساعت پیش Sahab Sahab اخبار همایش ها
        مشاوره طراحی  برنامه پیشنهادی رتبه 59 ایران شهرساز 9 ساعت پیش m.fallahdoust shermi مشاوره کنکور
        مشاوره برنامه ریزی  درس تاریخ شهر و شهرسازی-مشاور مهندس رضایی 9 ساعت پیش AliReza shermi مشاوره کنکور
        مشاوره برنامه ریزی  درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 10 ساعت پیش AliReza فاطمه زهرا مشاوره کنکور
        درخواست دانلود مقاله 11 ساعت پیش moni_utopia moni_utopia دانلود مقالات از سایت Taylor & Francis
        مشاوره طراحی  حل چالش های دروس مبانی نظری و تحلیل فضای شهری با رتبه 17 سال 9... دیروز imanbv shermi مشاوره کنکور
        طرح آزمایشی مزارع آکواپونیک برای تامین منابع غذایی جزایر اقیانوس آرام دیروز sgc sgc مدیریت شهری
        مشاوره طراحی  زبان تخصصي-فلاح دوست-رتبه 59 طراحي شهري سال٩٣ دیروز m.fallahdoust m.fallahdoust مشاوره کنکور
        تاثیر فضای سبز شهری بر توسعه پایدار دیروز khansa roghaye.hedayati @Gmail.com توسعه پایدار
        چگونه یک شهر شادتر طراحی نماییم دیروز sgc sgc مدیریت شهری
        چرا باید بام سبز داشته باشید دیروز sgc sgc مدیریت شهری
        آلودگی هوا: دهلی کثیف است، ولی اوضاع شهرهای دیگر چگونه است؟ دیروز sgc sgc مدیریت شهری
        حکومت شهری، تا چه اندازه لازم است؟ دیروز sgc sgc مدیریت شهری
        ساختمان‌های سبز، منافع پایدار به همراه دارند دیروز sgc sgc مدیریت شهری
        شما احتمالاً عمل بازیافت را اشتباه انجام می‌دهید دیروز sgc sgc تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.
      [-]
      تبلیغات
      جستجو
      جستجوی گوگل