امتیاز موضوع:
  • 38 رأی - میانگین امتیازات: 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بچه ها چطور بودید؟؟؟
به نظر من چون اسون بود سخت بود.اگه سخت میدادن راحتتر بود حداقل مثل این امتحان تو دو دلی در مورد گزینه ها نمیموندیم.
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، shahryar ، elham90 ، mehdime007 ، farza ، aramo
به نظر من کنکور طراحی خوب بود. البته درس تحلیل سخت بود اما بقیه خیلی هولو بود! زبان رو هم انصافا کم خونده بودم اما خیلی به شانس تکیه کردم، نمی دونم چی می شه!
یه منبع ناموثق می گفت که امسال قرار بوده کسایی که سوال طرح می کنند منبع سوالا رو هم بگن. اگه اینطوری باشه، این می تونه دلیل این باشه که سوالا خیلی کلیشه ای (و بعضیشون حتا دقیقا تکراری) بودن. در هر صورت من راضیم خیلی! یعنی اگه تک رقمی نشم از دست همه ناراحت می شم!!!! [highlight=#ffffff]:P[/highlight]
[highlight=#ffffff]
[/highlight]
[highlight=#ffffff]در مورد تغییر زمان و تعداد سوالا هم، هر سال یه کار جدید می کنن دیگه، (پارسال قضیه ی عوض کردن ضریب درسا خیلی بدتر بود اما زودتر و البته به موقع معلوم شده بود) نمی شه پیشبینی کرد:blush: شاید سال دیگه چندتا درس جدید اضافه کنن (فقط به این دلیل که خوشحال بشن!!!!!!!!) [/highlight]
[highlight=#ffffff]اما در کل واسه من امتحان خوبی بود:rolleyes:[/highlight]

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط elham90 ، shokri ، aramo
    ایکاش من هم امسال شرکت می کردم .
    واقعا وضعیت طرح سوالات ارشد برنامه‌ریزی جای تاسف داره :dodgy:
    نه به سختی پارسال نه به آسونی امسال :@
    آخرین ارسال های من :

If you can dream it, you can do it

Walt Disney
    پاسخ
     سپاس شده توسط elham90 ، mehdime007 ، shokri ، aramo
    خدا می دونه حداقل 5 یا 6 تا سوال رو که جوابشون رو می دونستم اما چون اونقدر ساده به نظرم اومدن ، یه لحظه به اون اطلاعاتم شک کردم و گفتم حتما یه نکته ایی چیزی داره و برای همین یا نزدمشون یا گزینه یی رو که درست زده بودم رو برگشتم پاکشون کردم و گزینه ی دیگه یی رو (غلط) زدم !!!
    قبل از کنکور ناراحت بودم که چرا نتونستم این 2 ماه آخر خیلی خوب درس بخونم اما حالا می بینم که اصلا کارم اشتباه و بیهوده بود که از تابستون شروع به خوندن کردم ... اگه 2 ماه هم می خوندم همینا رو می تونستم بزنم .
    (۱۳۹۰-۱۱-۲۸، ۰۲:۰۳ عصر)meysam rezaei نوشته است: به نظر من چون اسون بود سخت بود.اگه سخت میدادن راحتتر بود حداقل مثل این امتحان تو دو دلی در مورد گزینه ها نمیموندیم.
    آره موافقم ... وقتی کنکور راحته حق اونایی که درس خوندن ضایع میشه ... در ضمن وقتی کنکور سخته می دونی که یا این سوال رو بلدی یا بلد نیستی !!! راحت !!!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط haydariyan ، shahryar ، elham90 ، aramo
    سلام
    کسی میدونه سازمان سنجش کی پاسخ نامه و سوالاتو میزنه؟
    شماها چه طوری درصد حدس میزنین...؟منم خیلی مایلم درصدام معلوم شه....
    مرسی

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط aramo
    عامل ناموفقیت من سوالات اسان بود همین ولی تجربه خوبی برای دانشگاه ازاد بود

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط shahryar ، aramo
    (۱۳۹۰-۱۱-۲۸، ۰۹:۵۹ عصر)abcdefghijklm نوشته است: سلام
    کسی میدونه سازمان سنجش کی پاسخ نامه و سوالاتو میزنه؟
    شماها چه طوری درصد حدس میزنین...؟منم خیلی مایلم درصدام معلوم شه....
    مرسی
    فک کنم 4 اسفند سوالا با پاسخ نامه شون رو بزنن تو سایت سازمان سنجش

آخرین ارسال های من :

خدایا:
    مرا ببخش ،  
    به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
    و خانه تو نبود....!!!!
    63
    پاسخ
     سپاس شده توسط abcdefghijklm ، elham90 ، aramo
    [quote='s1s2s3' pid='18900' dateline='1329503562']
    عامل ناموفقیت من سوالات اسان بود همین ولی تجربه خوبی برای دانشگاه ازاد بود

سلام
    الان تجربتون چیه دقیقا؟
    سوالا آسون بوده براتون با اینکه خوندین؟بعد شک داشتین نزدین؟
    یا....؟
    کار درست تش چی بوده بعدو....
    ممنون میشم راهنمایی کنین؟ظاهرا که به این نوع تجربه هااااا فعلا نیاز داریم....

پاسخ
     سپاس شده توسط shahryar ، elham90 ، mehdime007 ، aramo
    (۱۳۹۰-۱۱-۲۸، ۰۹:۴۹ عصر)mehdime007 نوشته است: خدا می دونه حداقل 5 یا 6 تا سوال رو که جوابشون رو می دونستم اما چون اونقدر ساده به نظرم اومدن ، یه لحظه به اون اطلاعاتم شک کردم و گفتم حتما یه نکته ایی چیزی داره و برای همین یا نزدمشون یا گزینه یی رو که درست زده بودم رو برگشتم پاکشون کردم و گزینه ی دیگه یی رو (غلط) زدم !!!
    قبل از کنکور ناراحت بودم که چرا نتونستم این 2 ماه آخر خیلی خوب درس بخونم اما حالا می بینم که اصلا کارم اشتباه و بیهوده بود که از تابستون شروع به خوندن کردم ... اگه 2 ماه هم می خوندم همینا رو می تونستم بزنم .
    (۱۳۹۰-۱۱-۲۸، ۰۲:۰۳ عصر)meysam rezaei نوشته است: به نظر من چون اسون بود سخت بود.اگه سخت میدادن راحتتر بود حداقل مثل این امتحان تو دو دلی در مورد گزینه ها نمیموندیم.
    آره موافقم ... وقتی کنکور راحته حق اونایی که درس خوندن ضایع میشه ... در ضمن وقتی کنکور سخته می دونی که یا این سوال رو بلدی یا بلد نیستی !!! راحت !!!

به قول یکی از دوستان شهرساز سوالا آسون بود ولی جوابا سخت بود:(

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط mehdime007 ، elham90 ، aramo

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      "زیبایی ها در شهر "دومین مسابقه عکس ایران شهرساز با جایزه نقدی و غیر نقدی alireza 30 8,764 ۱۳۹۲-۱۱-۲۷، ۱۲:۱۰ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      حتما ببینید عکسی که مرا به فکر واداشت شما چطور؟ چه می بینید 2 زمردیان 1 888 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۰۴ عصر
    آخرین ارسال: زمردیان
      حتما ببینید عکسی که مرا به فکر واداشت شما چطور؟ چه می بینید 3 زمردیان 1 1,152 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۰۴ عصر
    آخرین ارسال: زمردیان
      مسابقه سایت اسکیس/مسابقه ششم/طرح ها- برنده مهندس dementor و مهندس farnoosh joon URBAN 98 67 11,140 ۱۳۹۲-۴-۱۴، ۱۰:۴۰ صبح
    آخرین ارسال: نعیمه حیدری
      آشنایی با مدل ها در برنامه ریزی شهری و ناحیه ای aramo 1 1,662 ۱۳۹۰-۱۰-۲۸، ۱۱:۴۸ عصر
    آخرین ارسال: shokri
      انواع بوستان ها بر اساس مقیاس عملکردی aramo 0 1,171 ۱۳۹۰-۱۰-۲۶، ۰۱:۰۲ صبح
    آخرین ارسال: aramo
    Question هر روز یک سوال:89:ویژگی بارز باستید ها؟؟؟؟؟ kasrak 6 4,764 ۱۳۹۰-۱۰-۲۴، ۱۲:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: kasrak
      هر روز یک سوا:60:کدام نظریه شیوه ها و نگرش طرح جامع را مورد نقد قرار داده است؟ meysam rezaei 4 2,529 ۱۳۹۰-۱۰-۱۹، ۰۱:۱۳ صبح
    آخرین ارسال: meysam rezaei
      هر روز یک سوال:49: شیب مطلوب خیابان ها در طراحی کالبدی شهرها چند درصد است؟ FaTyJo0oN 19 12,417 ۱۳۹۰-۱۰-۱۳، ۰۷:۱۸ عصر
    آخرین ارسال: aramo
      کمک کمک کمک چطور عکس از پی دی اف جدا کنم؟ diamond 6 3,308 ۱۳۹۰-۹-۲۱، ۱۲:۴۲ صبح
    آخرین ارسال: diamond

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان