امتیاز موضوع:
  • 33 رأی - میانگین امتیازات: 2.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چه خبر از آزمون شهرداری ها ؟؟؟
دوستان به طرز باور نکردنی من هم در مرحله اول بدون پارتی قبول شدم، اصلاً باورم نمیشه که شهرداری توش تقلب نباشه. خودم هنوز تو شوکم. فکر کنم منو قبول کردن که شرمندم کنن اینقدر پشت شهرداری حرف زدم..:D
ما این آزمون رو 22 مهر ماه دادیم و هممون از اعلام نتایجش نا امید شدیم، خصوصاً که بعد از این همه انتظار وقت اعلام نتایج سایت 3 روز تو بارگذاری اطلاعات مشکل داشت و خبر های ضد نقیض زیاد به گوشمون می‏رسید.
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Sadeghpour ، .Utopia ، aramo ، takitaki ، abcdefghijklm
(۱۳۹۰-۱۰-۲۹، ۰۲:۴۰ عصر)parasto_gh نوشته است: دوستان به طرز باور نکردنی من هم در مرحله اول بدون پارتی قبول شدم، اصلاً باورم نمیشه که شهرداری توش تقلب نباشه. خودم هنوز تو شوکم. فکر کنم منو قبول کردن که شرمندم کنن اینقدر پشت شهرداری حرف زدم..:D
ما این آزمون رو 22 مهر ماه دادیم و هممون از اعلام نتایجش نا امید شدیم، خصوصاً که بعد از این همه انتظار وقت اعلام نتایج سایت 3 روز تو بارگذاری اطلاعات مشکل داشت و خبر های ضد نقیض زیاد به گوشمون می‏رسید.

تبريك فراوان خانم مهندس قلي زاده
شيريني يادتون نره:)
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh ، .Utopia ، aramo ، abcdefghijklm
(۱۳۹۰-۱۰-۲۹، ۰۲:۵۷ عصر)sadeghpour نوشته است:
(۱۳۹۰-۱۰-۲۹، ۰۲:۴۰ عصر)parasto_gh نوشته است: دوستان به طرز باور نکردنی من هم در مرحله اول بدون پارتی قبول شدم، اصلاً باورم نمیشه که شهرداری توش تقلب نباشه. خودم هنوز تو شوکم. فکر کنم منو قبول کردن که شرمندم کنن اینقدر پشت شهرداری حرف زدم..:D

تبريك فراوان خانم مهندس قلي زاده
شيريني يادتون نره:)

تشکر، البته ناگفته نماند که هنوز غول گزینش پابرجاست. از اون غول هم رد شم شیرینی همه بچه های انجمن محفوظ، فقط نمی دونم کجا باید بهشون شیرینی بدم.

پاسخ
 سپاس شده توسط Sadeghpour ، .Utopia ، aramo ، abcdefghijklm
ما از شما پرستو جان و مهندسtakitaki شیرینی می خوایم ها ! حالا درباره نحوه شیرینی گرفتن هم فکر میکنم!!!:D:D:D
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط Sadeghpour ، parasto_gh ، aramo ، takitaki ، abcdefghijklm
(۱۳۹۰-۱۰-۲۹، ۰۳:۱۸ عصر)Mahbobe-G نوشته است: ما از شما پرستو جان و مهندسtakitaki شیرینی می خوایم ها ! حالا درباره نحوه شیرینی گرفتن هم فکر میکنم!!!:D:D:D
چشم، شما راهشو پیدا کنین من پایه شیرینی دادن هستم.

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، Sadeghpour ، abcdefghijklm
دوستان در صورت تمایل کارنامه تون رو در این پست قرار بدید . با این کار زندگی سایرین رو نجات می دید !:D
چرا؟؟!! اینطوری ....افرادی که کنکور 14 استان رو دادن هم آمادگی بیشتری پیدا میکنن!و به هر حال از بروز جمله قلبی ناشی از ناراحتی شدید یا خوشحالی شدید جلوگیری می کنید!:D
:heart: با قرار دادن کارنامه هاتون لطف بزرگی در حقمون میکنید :D :heart:

پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh ، abcdefghijklm
من به نوبه خودم به دوستانی که در آزمون شهرداری قبول شدن تبریک می گم و آرزوی موفقیت در تمام مراحل زندگی برایشان دارم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط takitaki ، parasto_gh ، .Utopia ، abcdefghijklm
خانم mahbobe-G ، هنوز کارنامه هارو اعلام نکردند.
اما آزمون اول نسبت به آزمون دوم بخصوص قسمت عمومی، خیلی سخت تر بود چون من آزمون دوم را هم شرکت کردم (بدلیل نزدیکی دو استان)، ریاضی که چیزی یادم نمیومد و اصلاً نتونستم بزنم، اما بجاش زبان انگلیسی رو کامل زدم. بغیر از این دوتا بقیه رو نصفه نیمه جواب دادم نه خوب، معارف جملات عربی خیلی سختی داشت، ادبیات هم مقایسه املاء کلامات، و قانون شهرداری هم بیشتر تخصصی عمران بود تا شهرسازی، تخصصی رو بهتر از عمومی جواب دادم ولی دیگه چند درصد نمیدونم.

اگر حس می کنید که آزمون رو خوب پشت سر گذاشتید مطمئن باشید قبول می شید.

در مورد شیرینی هم چشم، بقول پرستو خانم راهشو پیدا کنید چشم خوشحال می شم، حتی اگر گزینش رد بشم.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، aramo ، abcdefghijklm ، parasto_gh
(۱۳۹۰-۱۰-۲۹، ۰۶:۰۶ عصر)takitaki نوشته است: خانم mahbobe-G ، هنوز کارنامه هارو اعلام نکردند.
اما آزمون اول نسبت به آزمون دوم بخصوص قسمت عمومی، خیلی سخت تر بود چون من آزمون دوم را هم شرکت کردم (بدلیل نزدیکی دو استان)، ریاضی که چیزی یادم نمیومد و اصلاً نتونستم بزنم، اما بجاش زبان انگلیسی رو کامل زدم. بغیر از این دوتا بقیه رو نصفه نیمه جواب دادم نه خوب، معارف جملات عربی خیلی سختی داشت، ادبیات هم مقایسه املاء کلامات، و قانون شهرداری هم بیشتر تخصصی عمران بود تا شهرسازی، تخصصی رو بهتر از عمومی جواب دادم ولی دیگه چند درصد نمیدونم.

اگر حس می کنید که آزمون رو خوب پشت سر گذاشتید مطمئن باشید قبول می شید.

در مورد شیرینی هم چشم، بقول پرستو خانم راهشو پیدا کنید چشم خوشحال می شم، حتی اگر گزینش رد بشم.

ممنون از اطلاعاتتون . مطمئن باشید مرحله دوم هم قبول می شید . موفق باشید .
کسانی که درباره مرحله بعد از آزمون اطلاعاتی دارند ، خواهش میکنم توضیحاتی بدهند .

پاسخ
 سپاس شده توسط aramo ، takitaki ، abcdefghijklm ، parasto_gh
(۱۳۹۰-۱۰-۲۹، ۰۳:۲۹ عصر)parasto_gh نوشته است:
(۱۳۹۰-۱۰-۲۹، ۰۳:۱۸ عصر)Mahbobe-G نوشته است: ما از شما پرستو جان و مهندسtakitaki شیرینی می خوایم ها ! حالا درباره نحوه شیرینی گرفتن هم فکر میکنم!!!:D:D:D
چشم، شما راهشو پیدا کنین من پایه شیرینی دادن هستم.
به به
بنده از همینجا ضمن تبریک و شاد باش خدمت این دو عزیز اعلام می دارم
در اولین فرصت که خیلی هم ایشالا دور نخواهد بود شیرینی رو به همه دوستان میدند
راهش رو هم بنده خدمتتون به وقتش عرض خواهم کرد
منتظر خبرهای شاد باقی دوستان و صابون هایی که به دلمان میزنیم هم هستیم!
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط takitaki ، .Utopia ، abcdefghijklm ، parasto_gh

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آشنايي با وظايف شهرداري ها در قبال شهروندان و شهرها زمردیان 0 1,802 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۷:۲۸ عصر
آخرین ارسال: زمردیان
  شهرداری کاشان و ضابطه پیش آمدگی jetext 8 4,461 ۱۳۹۲-۵-۲۶، ۰۶:۴۶ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  عکس از اعضای ایران شهرساز در روز مرحله 2 seywan_kurd 12 7,363 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۰:۵۶ صبح
آخرین ارسال: hamidataee
Smile امان از دوراهی های زندگی!!! hector 4 2,175 ۱۳۹۲-۴-۲، ۰۹:۳۰ صبح
آخرین ارسال: hector
  گسترش پیاده راه ها؛ نماد توسعه یافتگی شهرها ماراویا 0 1,598 ۱۳۹۱-۹-۵، ۰۴:۱۲ عصر
آخرین ارسال: ماراویا
  شهر از ديدگاه شاعران: ماراویا 0 1,152 ۱۳۹۱-۹-۳، ۰۱:۵۸ صبح
  10 تا از بدترین شهر های دنیا ماراویا 0 1,292 ۱۳۹۱-۹-۲، ۰۲:۵۳ عصر
  ***لطفا در کسب اطلاع از مجازی نور طوبی تهران هرچه میدانید کمک کنید! Shahrsaz67 22 32,347 ۱۳۹۱-۸-۲۹، ۰۱:۰۸ عصر
آخرین ارسال: منصور91
  به چه امیدی دارید ارشد می خونید به دنبال سواد یا کار s1s2s3 7 3,273 ۱۳۹۱-۸-۲۶، ۱۲:۲۷ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  بچه ها کسی ایمیل خبرنگاران تلویزیونی مانند حسینی بای را داره s1s2s3 0 2,545 ۱۳۹۱-۸-۲۵، ۰۶:۲۶ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان