امتیاز موضوع:
  • 44 رأی - میانگین امتیازات: 2.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک به رنگ بندی سایت و درخواست همکاری
رنگهای خوبیه ولی به نظرم کمی سبز و آبی به همون دلایلی که گفتم در کنارش بیاد بهتره
رنگهای انتخابی شما بیشتر حول قرمز و قهوه ای هست و شاید کمی ایجاد استرس کنه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
زیادی رنگام داغه!باید ملایمشون استفاده شه هوا سرده جو گرفته:D:D:D:D:D
آخرین ارسال های من :

جهانی فکر کنیم محلی عمل کنیم!:blush:
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH
راستش مهندس دهقان من رنگ بندی کنونی سایت رو می پسندم ولی با کمی تغییر جزیی
به نظر من تغییر اساسی نیاز نداره
شاید فقط قسمت بالای صفحه نیاز به بررسی مجدد و تغییر داشته باشه نمیدونم میشه header؟

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، diamond ، shokri
به نظر من اگه از ترکیب بنفش و صورتی استفاده بشه بهتره
البته بنفش رنگی هست که هم می تونه به سمت آبی میل کنه و هم قرمز

و نکته دیگه خاکستری رنگی هست که با همه رنگها ست میشه . میشه از این رنگم استفاده کرد:blush:
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، alireza ، 0RKIDEH ، diamond
(۱۳۹۰-۱۰-۱۴، ۰۱:۴۴ صبح)fatyjo0on نوشته است: به نظر من اگه از ترکیب بنفش و صورتی استفاده بشه بهتره
البته بنفش رنگی هست که هم می تونه به سمت آبی میل کنه و هم قرمز

و نکته دیگه خاکستری رنگی هست که با همه رنگها ست میشه . میشه از این رنگم استفاده کرد:blush:

دقیقا منم میخواستم از همین رنگا استفاده کنم چون خیلی دوسشون دارم اما گفتم شاید دوس نداشته باشن دوستان:-/

پاسخ
من از رنگای گرم بسیار طرفداری می کنم

از امضام هم کاملا مشخصه!
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط aramo
شاید این ایده اینجا کاربردی نباشه ولی..
بد نیست که به این موضوع هم فکر کرد که ایران شهرسازو همه به یه رنگ خاص بشناسن...مثل ایرانسل
مثلا تو همایشا شاید بشه اعضا رو با رنگ خاص تشخیص داد...یا استفاده های متنوع تبلیغاتی دیگه..

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، FaTyJo0oN ، 0RKIDEH
(۱۳۹۰-۱۰-۱۴، ۱۱:۲۴ عصر)abcdefghijklm نوشته است: شاید این ایده اینجا کاربردی نباشه ولی..
بد نیست که به این موضوع هم فکر کرد که ایران شهرسازو همه به یه رنگ خاص بشناسن...مثل ایرانسل
مثلا تو همایشا شاید بشه اعضا رو با رنگ خاص تشخیص داد...یا استفاده های متنوع تبلیغاتی دیگه..
مهندس دهقان به نظر ایده جالبی میاد
یه آرم منحصر به فرد هم بد نیست

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، abcdefghijklm ، aramo
(۱۳۹۰-۱۰-۱۵، ۰۹:۲۷ صبح)orkideh_04 نوشته است:
(۱۳۹۰-۱۰-۱۴، ۱۱:۲۴ عصر)abcdefghijklm نوشته است: شاید این ایده اینجا کاربردی نباشه ولی..
مهندس دهقان به نظر ایده جالبی میاد
یه آرم منحصر به فرد هم بد نیست

موافقم و خوب دوستانی که دست به طرحشون خوبه شروع کنند ما هم هدیه و اعتبار میدیم برای سپاس
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، .Utopia ، aramo
یک نکته درباره صفحه ای که آخرین ارسال ها رو نشون میده .
خواهشا عزیزانی که برای رنگ بندی سایت قصد فعالیت دارن ، یه فکری هم برای این قسمت بکنن . می خواستم ببنیم امکانش هست که رنگش محسوس تر بشه ؟ آخه نوار آخرین ارسال ها که در بالای سایت هست خیلی جانانه آمارو نشون نمی ده ! و مدام می پره ! من عکس نوار پایینی رو میذارم تا توضیحاتم کاملتر باشه .

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، 0RKIDEH ، aramo

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,315 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز alireza 41 15,830 ۱۳۹۴-۱۲-۱۴، ۰۴:۵۹ صبح
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 974 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,372 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
  تولبار اختصاصی سایت ایران شهرساز(بدون ورود به سایت) alireza 34 12,926 ۱۳۹۳-۱۱-۲۲، ۰۱:۵۸ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  نحوه ارسال مطلب در سایت(آموزش) alireza 16 14,448 ۱۳۹۳-۹-۹، ۰۹:۴۳ عصر
  اطلاعیه حل مشکل آپلود فایل در سایت-18 آبان 93 alireza 0 1,250 ۱۳۹۳-۸-۱۸، ۰۳:۱۴ عصر
  اطلاعیه درخواست همکاری و احیا و بازسازی فایل های حذف شده تایپک ها (لطفا و حتما مشارکت نمایید) atelieahjam 14 4,505 ۱۳۹۳-۷-۲۱، ۰۳:۱۴ عصر
  اطلاعیه عذرخواهی از تعدادی از مهندسین سایت در مهر ماه 93 alireza 1 1,888 ۱۳۹۳-۷-۱۹، ۱۱:۰۴ عصر
  آمار اعضای سایت در هر استان و شهر alireza 10 4,151 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۵:۱۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان