ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 56 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
جزوه معماري اسلامي 1و2-دکتر متدين- دانشگاه تهران
درود

یکی از کاربران به نام ssa جزوه معماري اسلامي 1و2-دکتر متدين- دانشگاه تهران را درخواست نموده

درصورتی که این جزوه را در اختیار دارید در سایت بزارید.

هدیه این جزوه: 50000 امتیاز
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: JAVAD4050
2
RE: جزوه معماري اسلامي 1و2-دکتر متدين- دانشگاه تهران
من جزوه معمار اسلامی 2 دکتر متدین انتشارات هنرهای زیبا را پیدا کردم البته حجمش زیاده حدوده 68 مگ، اگه همون کتاب است تا در یک وقت مناسب دانلود و ارسالش کنم

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: alireza ، JAVAD4050
3
(1390-11-1، 05:56 عصر)aramo نوشته است:  من جزوه معمار اسلامی 2 دکتر متدین انتشارات هنرهای زیبا را پیدا کردم البته حجمش زیاده حدوده 68 مگ، اگه همون کتاب است تا در یک وقت مناسب دانلود و ارسالش کنم

مهندس نوشتید جزوه و در ادامه نوشتید کتاب

اگر جزوه هست بله

ممنون از لطفتون

سپاس شده توسط: aramo
4
(1390-11-1، 05:59 عصر)AliReza نوشته است:  
(1390-11-1، 05:56 عصر)aramo نوشته است:  من جزوه معمار اسلامی 2 دکتر متدین انتشارات هنرهای زیبا را پیدا کردم البته حجمش زیاده حدوده 68 مگ، اگه همون کتاب است تا در یک وقت مناسب دانلود و ارسالش کنم

اگر جزوه هست بله

ممنون از لطفتون

بله جزوه معماری اسلامی 2 است

سپاس شده توسط: alireza
5
(1390-11-1، 06:05 عصر)aramo نوشته است:  
(1390-11-1، 05:59 عصر)AliReza نوشته است:  

اگر جزوه هست بله

ممنون از لطفتون

بله جزوه معماری اسلامی 2 است

منتظریم مهندس چون خیلی ها در تماس تلفنی این جزوه با ارزش را درخواست نموده بودند

ممنون و سپاس

سپاس شده توسط: JAVAD4050
6
ممنون مهندس کار بزرگی انجام دادید و 50000 امتیاز هم به عنوان یه تشکر از شما واریز شد.

برای اطلاع دوستان این جزوه در لینک های زیر قرار گرفت:

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=7184&action=lastpost

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=7185&action=lastpost

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=7186&action=lastpost

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=7187&action=lastpost

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=7188&action=lastpost

همه پارتها را دانلود و سپس در یک پوشه بزارید و اولی را اجرا کنید تا فایل باز شود.

باز هم از مهندس aramo ممنونیم

سپاس شده توسط: alibeyk ، dely_sh ، JAVAD4050
7
آقای مهندس بسیار متشکر!

آخرین ارسال های من :
    8
    از شما آقای مهندس ممنونم

آخرین ارسال های من :
      9
      سلام و خسته نباشید جزوات دکتر متدین همشون دست نویسن؟

آخرین ارسال های من :
        موضوعات مرتبط با این موضوع...
        موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
          درخواست غیر رایگان کسی نمونه کامل طرح4 از تهران داره من بگیرم ازش alireza 1,018 1393-9-16، 02:43 عصر
        آخرین ارسال: alireza
          درخواست عکس و یا فایل اتوکدی میدان ولیعصر تهران*فوری فوری* alireza 3,123 1390-9-16، 11:32 عصر
        آخرین ارسال: ایلیا
        کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
        آمار انجمن
        آخرين ارسال ها
        موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
          مدارک لازم جهت تغییرات شرکت ها و ثبت صورتجلسات شرکت دیروز sabtnik sabtnik گفتگوی آزاد
          جلوگیری از اسپم طراحی سایت در گوگل دیروز limootorsh limootorsh سایر نرم افزارها
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 دیروز alireza shivashf تالار گفتمان طراحی شهری
          100 نکته درک عمومی معماری 3-25 MHAKBARI wallflore تحقیقات و جزوات
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-20 alireza udesigner تالار گفتمان طراحی شهری
          درخواست رایگان  نقشه منطقه بندی شهر شیراز 3-20 haydariyan haydariyan درخواست نقشه
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 9... 3-20 alireza gholamirayan تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-19 alireza payam_km تالار گفتمان طراحی شهری
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-18 alireza rikhtehgaran تالار گفتمان طراحی شهری
          نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی 3-17 alireza nassi تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-17 alireza فرانک پورامین تالار گفتمان طراحی شهری
          دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 3-17 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری ... 3-16 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-16 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 7 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-16 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
        با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
        جستجو
        جستجوی گوگل