امتیاز موضوع:
  • 44 رأی - میانگین امتیازات: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بخش پاسخگویی برنامه ریزی شهری--پاسخگو مهندسین .Utopia و Setareh23
(۱۳۹۱-۲-۱، ۰۶:۴۱ عصر)atefe.a نوشته است: mall">سلام واقعا ممنونم از راهنماییتون.لطف کردید.
1سوال دیگه پایان نامه کارشناسی به چه صورتیه؟ میشه از الان موضوع رو مشخص کرد و شروع کرد یا باید تا ترم آخر صبر کنم؟
1سوال دیگه به نظر شما جایی هست که من بتونم الان شروع به کار کنم(کارآموزی)؟(بدون مدرک لیسانس)اگر چنین جایی رو میشناسید ممنون میشم بهم معرفی کنید من واقعا رشتمو دوست دارم و مایلم هرچه زودتر وارد بازار کار بشم.
ممنوون.
آنجا که چشمان مشتاقی برای انسانی اشک میریزد زندگی به رنج کشیدنش می ارزد.[تصویر:  1.gif]

این هم پاسخ شما :
1- میشه شروع کرد چرا که نشه ؟! اتفاقا خیلی خیلی هم عالیه ولی حتما به یک نکته توجه کنید که استاد راهنما هم خیلی خیلی مهمه ! یعنی هم موضوع و هم استاد راهنماتون رو مشخص کنید و با استاد در رابطه با موضوعتون کاملا هماهنگ باشید و ازش مشورت بگیرید تا بعدا که کلی اطلاعات جمع کردید و خواستید واحد پایان نامه رو بردارید یه موقع مشکلی مثل عوض کردن نام پروژه و تحقیق براتون پیش نیاد.
2- کار هم میشه انجام داد . البته برای ما کارآموزی رو خیلی وقته حذف کردند( ای کاش بووود[تصویر:  2.gif] )ولی بازم هم میتونید بصورت قراردادی با شرکت های مشاوره کار کنید ... یا با استاداتون همکاری کنید... یا خصوصی پروژه کار کنید ... البته تمامی این موارد یه شرط داره اون هم اطلاعات تخصصی و مهارت در نرم افزارهای تخصصی و تجربه کاریه که میشه بدست آوردش فقط کافیه که بخواهید . درباره اداره های دولتی برای مشاغل رسمی هم باید بگم که الان اکثرشون با آزمون استخدامی ورودی و کارمند می پذیرند .
موفق باشید.1
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، JAVAD4050 ، Sadeghpour
ممنون از لطفتون.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط .Utopia
    سلام، چند سوال داشتم که ممنون میشم کمکم کنید1
    واسه کنکور ارشد، خلاصه نکات چه کتابی رو پیشنهاد می کنید؟! 4 جلد کتاب شهرام جنگجو و یا 2 جلد انتشارات راهیان ارشد؟
    از اون جایی که وقت نمیشه تا زمان کنکور تمام کتاب های منبع رو بخونم به نظر شما همین کتاب های خلاصه نکات کغایت می کنه؟ ( میدونم 100 درصد نه :دی )
    و اینکه واسه زبان و امار چه کتابی رو پیشنهاد میدین؟
    ممنون1

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۴-۳۰، ۰۹:۱۰ صبح)327 نوشته است: سلام، چند سوال داشتم که ممنون میشم کمکم کنید1
    واسه کنکور ارشد، خلاصه نکات چه کتابی رو پیشنهاد می کنید؟! 4 جلد کتاب شهرام جنگجو و یا 2 جلد انتشارات راهیان ارشد؟
    از اون جایی که وقت نمیشه تا زمان کنکور تمام کتاب های منبع رو بخونم به نظر شما همین کتاب های خلاصه نکات کغایت می کنه؟ ( میدونم 100 درصد نه :دی )
    و اینکه واسه زبان و امار چه کتابی رو پیشنهاد میدین؟
    ممنون1

از اعضای سایت ، کسانی که پاسخ سوالای کاربر 327 رو میدونند ، ایشونو راهنمایی کنند .

پاسخ
     سپاس شده توسط 327 ، Sadeghpour
    من کتابای شهرام جنگجو رو تو یه هفته مونده به کنکور خوندم واس من که خییییییییییلی مفید بود113
    آخرین ارسال های من :

ذهن‌های بزرگ درباره‌ی ایده‌ها صحبت می‌کنند.
    ذهن‌های متوسط درباره‌ی رویدادها صحبت‌ می‌کنند.

و ذهن‌های کوچک درباره‌ی دیگران...
    پاسخ
     سپاس شده توسط 327
    سلام

(۱۳۹۱-۴-۳۰، ۰۹:۱۰ صبح)327 نوشته است: واسه کنکور ارشد، خلاصه نکات چه کتابی رو پیشنهاد می کنید؟! 4 جلد کتاب شهرام جنگجو و یا 2 جلد انتشارات راهیان ارشد؟

من اون کتابو دقیقا نمی شناسم ولی جنگجو عالی ه

(۱۳۹۱-۴-۳۰، ۰۹:۱۰ صبح)327 نوشته است: از اون جایی که وقت نمیشه تا زمان کنکور تمام کتاب های منبع رو بخونم به نظر شما همین کتاب های خلاصه نکات کغایت می کنه؟ ( میدونم 100 درصد نه :دی )

نـــه به نظرم فقط به اونا تکیه نکنید، خلاصه ها رو خیلی راحت می تونید تو یک ماه و نیم آخیر بخونید، اول وقتتون بذارید روی کتابای مهم و بعد آخرش خلاصه ها رو بخونید

(۱۳۹۱-۴-۳۰، ۰۹:۱۰ صبح)327 نوشته است: و اینکه واسه زبان و امار چه کتابی رو پیشنهاد میدین؟

زبان کتاب فرهادی خیلی تعریفشو شنیدم ولی خودم نخوندم

آمار طورانی هم عالی ه

موفق باشیـــم
    آخرین ارسال های من :

امام صادق علیه السلام :

بر عاقل واجب است كه علم و ادب كسب كند ولی باید بداند كه قوام و استواری علم به ادب است.
    پاسخ
     سپاس شده توسط 327
    (۱۳۹۱-۴-۳۱، ۰۶:۳۹ عصر)Maryam M نوشته است: نـــه به نظرم فقط به اونا تکیه نکنید، خلاصه ها رو خیلی راحت می تونید تو یک ماه و نیم آخیر بخونید، اول وقتتون بذارید روی کتابای مهم و بعد آخرش خلاصه ها رو بخونید

موفق باشیـــم

خیلی ممنون از کمکتون، میشه لطف کنید منابع مهم و کتاب هارو واسم نام ببرید؟ 1

پاسخ
    سلام

(۱۳۹۱-۴-۳۱، ۰۹:۴۱ عصر)327 نوشته است:
    (۱۳۹۱-۴-۳۱، ۰۶:۳۹ عصر)Maryam M نوشته است: نـــه به نظرم فقط به اونا تکیه نکنید، خلاصه ها رو خیلی راحت می تونید تو یک ماه و نیم آخیر بخونید، اول وقتتون بذارید روی کتابای مهم و بعد آخرش خلاصه ها رو بخونید

موفق باشیـــم

خیلی ممنون از کمکتون، میشه لطف کنید منابع مهم و کتاب هارو واسم نام ببرید؟ 1

دوست گرامی اگه منابع رو سرچ کنید، کتاب هایی هستن که در همه شون یکی هستن، شما می تویند از اونا استفاده کنید، مثلا:

تاریخ شکل شهر-موریس
    مقدمه ای بر مبانی برنامه ریزی شهری-دکتر شیعه(این کتاب پایه س)
    برنامه ریزی-زیاری
    برنامه ریزی-اشکوری
    و ...

پاسخ
     سپاس شده توسط 327
    این لیست کتاب هایی هست که من دارم، به نظر شما کافیه یا باز هم منابع دیگر رو هم مطالعه کنم؟

موريس، جيمز؛ تاريخ شکل شهر، تا انقلاب صنعتي
    حبيبي، سيد محسن؛ از شار تا شهر؛ تهران: دانشگاه تهران
    پاکزاد ، جهانشاه ؛ سیر اندیشه‌ها در شهرسازی ؛ جلد اول ، ]سلطان‌‌زاده ، حسین ؛ مقدمه‌ای بر تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران
    زياری ، کرامت ا... ؛ برنامه ريزی شهرهای جديد
    شيعه ، اسماعيل ؛ مقدمه ای بر مبانی برنامه ريزی شهری
    مقررات شهرسازی و معماری و طرحهای توسعه و عمران ، مصوب شورای عالی شهرسازی و معماری ایران
    زیاری، کرامت‌ا..... ؛ برنامه‌ریزی کاربری اراضی شهری
    زياری، کرامت ا.... ؛ اصول و روشهای برنامه ريزی منطقه ای
    شیعه ، اسماعیل ؛ با شهر و منطقه در ايران ؛ تهران
    مهدیزاده ، جواد ؛ برنامه ریزی راهبردی توسعه
    برکپور ، ناصر و ایرج اسدی ؛ مدیریت و حکمروایی شهری
    کتاب سبز (راهنمای شهرداری ها )جلد اول دوم پنجم و یازدهم
    ]فرهادی ، حسین ؛ انگلیسی برای دانشجویان رشته‌ی شهرسازی

504 لغت

پاسخ
     سپاس شده توسط Maryam M
    از این به بعد سوالات شما عزیزان رو مهندس Maryam M و Shokri پاسخ میدهند . البته اعضای دیگه هم در صورتی که این افراد نباشند و یا نتونند پاسخ بدهند ، با هماهنگی مدیریت محترم سایت میتونند در این بخش پاسخگو باشند . موفق باشید .

به ارسال شما 49 ، سوال کاربر 327 هم پاسخ بدهید .
    با تشکر از زحمات شما .

پاسخ
     سپاس شده توسط Maryam M

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      نظریه در برنامه ریزی شهر nazanin mostafavi esfahani 0 1,455 ۱۳۹۲-۱۰-۲، ۱۱:۳۷ صبح
    آخرین ارسال: nazanin mostafavi esfahani
      کمک....پایان نامم در ارتباط با برنامه ریزی شهری در شهر تهران هستش jomakintash 2 2,407 ۱۳۹۲-۸-۱۷، ۱۱:۲۷ عصر
    آخرین ارسال: jomakintash
      عدم تعلق مهر نظام مهندسی به برنامه ریزی منطقه ای؟؟!! parisa33 15 10,504 ۱۳۹۲-۵-۵، ۰۵:۲۴ عصر
    آخرین ارسال: f.shahrsaz
      راهنمایی-مقاله ای با عنوان زنان و فضاهای شهری niazi60 6 4,177 ۱۳۹۱-۱۰-۱۰، ۰۹:۵۸ عصر
    آخرین ارسال: shahryar

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان