امتیاز موضوع:
  • 44 رأی - میانگین امتیازات: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بخش پاسخگویی برنامه ریزی شهری--پاسخگو مهندسین .Utopia و Setareh23
(۱۳۹۰-۱۱-۴، ۰۶:۳۸ عصر)archopedia نوشته است: mer30 az lotfetoon are kheili ali va mofid bood.faghat age rahname khastam bazam mitoonam mozahemetoon besham?
raje be mahdoode ham nazare khodam ine ke ba tavajoh be inke mashad zendegi mikonam age beshe too kole shahr mozou ro barresi konam agaram bekhater vosate shahr nashod 1 ya 2 mantaghe ro.bazam mamnoon

خوشحالم که براتون مفید بوده ... بنده در خدمتم و تا جایی که بتونم راهنمایی می کنم . با تشکر از شما .
به نظر من هم انتخاب منطقه نسبت به انتخاب کل شهر بهتره چون محدوده کل مشهد برای بررسی خیلی خیلی مشکله . موفق باشید .
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Sadeghpour ، kasrak ، روجا

پیام‌های داخل این موضوع
RE: بخش پاسخگویی برنامه ریزی شهری--پاسخگو مهندس Mahbobe-G - توسط .Utopia - ۱۳۹۰-۱۱-۴، ۰۹:۴۰ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نظریه در برنامه ریزی شهر nazanin mostafavi esfahani 0 1,472 ۱۳۹۲-۱۰-۲، ۱۱:۳۷ صبح
آخرین ارسال: nazanin mostafavi esfahani
  کمک....پایان نامم در ارتباط با برنامه ریزی شهری در شهر تهران هستش jomakintash 2 2,424 ۱۳۹۲-۸-۱۷، ۱۱:۲۷ عصر
آخرین ارسال: jomakintash
  عدم تعلق مهر نظام مهندسی به برنامه ریزی منطقه ای؟؟!! parisa33 15 10,555 ۱۳۹۲-۵-۵، ۰۵:۲۴ عصر
آخرین ارسال: f.shahrsaz
  راهنمایی-مقاله ای با عنوان زنان و فضاهای شهری niazi60 6 4,201 ۱۳۹۱-۱۰-۱۰، ۰۹:۵۸ عصر
آخرین ارسال: shahryar

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان