امتیاز موضوع:
  • 29 رأی - میانگین امتیازات: 2.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ثبت نام رایگان شروع شد=>موضوع همایش و تاریخ آن با همت مهندسان:((همایش بزرگ شهرسازان))
باعث خوشحالی بسیار
و تشکر از مدیر سایت و اعضای خوب سایت و همکاری همیشگی همه
و آرزوی پیروزی

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Sadeghpour ، saeed nasiri majd ، alireza ، elham90
salam be mohandes dehghan va hameye doostane aziz manam be nobeye khodam be onvane koochiktarin ozve site iranshahrsaz tabrik migam be hameye azane in site va mohandes dehghan omidvaram hamayesh be khoobi bargozar beshe va komake bozorgi be erteghae sathe pishrafte hameye azizane iranie shahrsaz va doostdarane shahhrsazie behtar dar iran bashad :)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، 0RKIDEH ، saeed nasiri majd
باسلام ، دست شما درد نکنه موضوع انتخابی فوق العاده خوب است و کاملا با اهداف سایت و دغدغه فکری بیشتر اعضاء تناسب دارد . انشاءالله موفق و موفق باشید.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
تبریک تبریک به همه و متشکر از همه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    منم به همه دوستان بخصوص جناب آقای مهندس دهقان و همه دوستانی که در برپایی این همایش زحمت کشیدند تبریک میگم. اما ای کاش یه طوری میشد که همه مهندسین ماهایی که تو شهرستان هستیم هم میتونستیم حضور داشته باشیم و استفاده میکردیم.اما بازم به همه تبریک میگم.

سجده بر سجاده ی عشاق چون کردی سحر،جان مولا زیر لب آهسته نامم را ببر.:heart::heart:

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط alireza ، Sadeghpour
      مررررسسسسییی

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط Sadeghpour
        بسیار عالی تبریک میگم.

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        ممنون ولی نمی گید همایش چه ساعتی بر گزار می شه و از اساتید چه کسانی حضور دارن.
        من هم امیدوار بودم یه موضوع کاربردی انتخاب بشه.
        امیدوارم ثمره ای داشته باشه.

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط Sadeghpour
        فکر می کنم موضوع خوبی باشه
        ولی بهتر از اون، خودش همایشه که توسط سایت برگزار میشه
        خوشحال شدیم:shy:

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط Sadeghpour
        متشکرم از دوستانی که این همایش نتیجه مشارکتشون هست.ازاطلاع رسانی مسئولین سایت هم واقعا متشکرم.:rolleyes:

آخرین ارسال های من :
          پاسخ

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            مقاله نگاه غیرکالبدی با رویکرد اقتصادی در بهسازی،نوسازی و بازسازی بافتهای فرسوده-ایرا alireza 0 1,590 ۱۳۹۴-۲-۱۳، ۱۱:۰۱ عصر
          آخرین ارسال: alireza
            افتخاری دیگر:لوح تقدیر اهدا شده از طرف جامعه مهندسان شهر ساز ایران به ایران شهرساز saeed nasiri majd 8 5,683 ۱۳۹۳-۶-۴، ۰۳:۱۶ عصر
          Star **دعوت به همکاری در غرفه ایران شهرساز در همایش بزرگداشت روز شهرساز Elham.A 8 18,512 ۱۳۹۲-۷-۱۸، ۱۱:۵۷ عصر
            افتخاری دیگر(مقاله)بررسی علل حاشیه نشینی و راه حل رفع تعارض با اصول شهرسازی فرمت word alireza 2 3,872 ۱۳۹۱-۵-۶، ۱۲:۴۶ عصر
            توسط یکی از اعضا=>افتخاری دیگر(معرفی کتاب)ضوابط طرحهای تفصیلی اهواز -جلد اول منتشر شد alireza 0 2,125 ۱۳۹۱-۴-۳۱، ۰۵:۵۷ عصر
            بیانیه همایش 9 اسفند saeed nasiri majd 0 2,384 ۱۳۹۰-۱۲-۲۵، ۰۲:۴۲ عصر
          آخرین ارسال: saeed nasiri majd
            بزودی گزارش به همراه تصاویر از همایش روز 9 اسفند alireza 3 3,317 ۱۳۹۰-۱۲-۱۵، ۱۰:۳۲ عصر
          آخرین ارسال: 0RKIDEH
            ثبت نام=>همایش تعامل شهرسازی بانظام مهندسی؛چالش هاوراهکارها*باحضوربزرگان شهرسازی کشور alireza 62 91,992 ۱۳۹۰-۱۲-۸، ۱۱:۳۵ عصر
          آخرین ارسال: saeed nasiri majd
            300 نفر=> شرکت کنندگان همایش 9 اسفند=>تعامل شهرسازی با نظام مهندسی؛چالش ها و راهکارها alireza 6 5,771 ۱۳۹۰-۱۲-۸، ۱۰:۴۴ صبح
            ثبت نام کنید*105 موضوع پیشنهادی اعضای سایت ایران شهرسازبرای موضوع همایش1روزه در تهران alireza 6 4,887 ۱۳۹۰-۱۱-۲۹، ۰۸:۵۵ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان