امتیاز موضوع:
  • 35 رأی - میانگین امتیازات: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دکتر نویدسعیدی رضوانی برگزیده پنجمین جشنواره پژوهش و آموزش در حوزه مدیریت شهری

دکتر نویدسعیدی رضوانی
برگزیده پنجمین جشنواره پژوهش و آموزش در حوزه مدیریت شهری و روستایی در سال 1390 .
طرح پژوهشی تدوین چشم انداز 20 ساله و برنامه استراتژیک 5 ساله شهر خمین
" که به وسیله دکتر نوید سعیدی رضوانی انجام شد در پنجمین جشنواره پژوهش و آموزش در حوزه مدیریت شهری و روستایی که توسط پژوهشکده مطالعات شهری و روستایی برگزار شد، به عنوان طرح پژوهش برتر شهری انتخاب شد.

همچنین در همین جشنواره مهندس علی رضا پوررستم به دلیل انجام پروژه پژوهشی " طرح راهبردی توسعه گردشگری کهک" شایسته تقدیر شناخته شد.

لینک های خبری:

سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور

پرتال سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور

خبرگزاري موج

ایران فستیوال

ایرنا
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
پاسخ
 سپاس شده توسط Sadeghpour ، 0RKIDEH ، alireza ، taksa001 ، shokri ، godonly. ، FaTyJo0oN ، elham90 ، aramo ، parasto_gh ، diamond
تبریک ویژه به آقای دکتر برای برگزیده شدن طرحشون ......امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق باشن
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط taksa001 ، saeed nasiri majd
(۱۳۹۰-۱۱-۱۲، ۰۸:۰۱ عصر)Sadeghpour نوشته است: تبریک ویژه به آقای دکتر برای برگزیده شدن طرحشون ......امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق باشن

من هم به نوبه خودم ، هم به جناب آقای دکتر نوید سعیدی رضوانی و هم آقای مهندس عیرضا پوررستم
تبریک عرض می کنم و امید وارم در همه عرصه های زندگی موفق و پیروز باشند.
:blush:

پاسخ
 سپاس شده توسط Sadeghpour ، taksa001
درود

من هم تبریک میگم و هر دوی اساتید به عضویت افتخاری سایت ایران شهرساز درآمدند و امیدوارم که مهندسین شهرساز کشورمون قدر اساتید را بدونند.

بزودی انجمنی جهت معرفی اعضای افتخاری سایت ساخته و دکتر سعیدی رضوانی و مهندس پوررستم معرفی خواهند شد.

باسپاس
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Sadeghpour ، taksa001 ، 0RKIDEH ، saeed nasiri majd ، shokri ، city111
با سلام
خدمت اساتید محترم آقای دکتر سعیدی رضوانی و آقای مهندس پوررستم تبریک عرض می کنم .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط saeed nasiri majd
من هم به نوبه خودم به دکتر رضوانی و دکتر پوررستم به خاطر این موفقیت تبریک میگم .
آخرین ارسال های من :

بزرگ فکر کن...
پاسخ
من هم به دکتر رضوانی و مهندس پور رستم تبریک ویژه میگم :rolleyes:
امیدوارم همواره شاد و پیروز باشند و شاهد موفقیتهای روز افزونشون باشیم
آخرین ارسال های من :

پاسخ
من این چیزی که مهندس نصیری اعلام کردن رو نمیدونستم،من از ته دلم به هر 2 این عزیزان تبریک میگم مخصوصا مهندس پور رستم که ارادت خاصی یه ایشون دارم.
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
من هم به نوبه خودم به به دکتر رضوانی و مهندس پوررستم تبریک میگم و آرزوی موفقیت در تمام مراحل زندگی برایشان دارم همچنین به خاطر عضویتشان در این سایت از این دو بزرگوار تشکر فراوان دارم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
واقعاً افتخاریه نصیب همه ما بچه های انجمن شده، من هم تبریک صمیمانه خودم رو به این 2 دوست عزیز اعلام می کنم.
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مسکن اقشار کم درآمد در اسپانیا saeiideh 1 1,284 ۱۳۹۰-۱۱-۱۲، ۰۶:۱۵ عصر
آخرین ارسال: نادر اوستا
  کتاب مدیریت پروژه‌های صنعتی جدیدترین اثر پروفسور محمود گلابچی FaTyJo0oN 0 1,411 ۱۳۹۰-۱۱-۱۲، ۰۲:۵۳ عصر
آخرین ارسال: FaTyJo0oN
  تایید نقش ساختمان‌های پایتخت در آلودگی هوا FaTyJo0oN 0 1,003 ۱۳۹۰-۱۱-۱۲، ۰۲:۴۴ عصر
  امکان ساخت مسکن در 20 دقیقه وجود ندارد FaTyJo0oN 3 1,948 ۱۳۹۰-۱۱-۱۱، ۰۸:۳۸ عصر
آخرین ارسال: .Utopia
  افزایش ایستگاههای ثبت زلزله/ سهم تحقیقات در ساخت و ساز صفر است FaTyJo0oN 0 1,084 ۱۳۹۰-۱۱-۱۱، ۰۴:۱۶ صبح
  75درصد ازمصوبات سفرهای استانی در بخش بافتهای فرسوده محقق شد FaTyJo0oN 0 1,000 ۱۳۹۰-۱۱-۱۱، ۰۴:۱۴ صبح
  ساماندهی محوطه آرامگاه سعدی در شیراز saeiideh 0 1,177 ۱۳۹۰-۱۱-۱۰، ۰۷:۱۳ عصر
آخرین ارسال: saeiideh
  کسب و کارهای جدید در صنعت ساختمان شکل می‌گیرد saeiideh 1 1,616 ۱۳۹۰-۱۱-۱۰، ۰۷:۰۳ عصر
آخرین ارسال: aramo
  تحول در موقعيت ترانزيتي ايران saeiideh 0 1,090 ۱۳۹۰-۱۱-۱۰، ۰۷:۰۰ عصر
  روستای تاریخی کندوان نامزد ثبت جهانی در 2014 saeiideh 0 1,213 ۱۳۹۰-۱۱-۱۰، ۰۶:۵۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان