امتیاز موضوع:
  • 30 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آرم مخصوص طراحی شد نظر دهید=>مسابقه طراحی آرم سایت با اهدا جایزه ویژه
درود

ممنون میتونید در مورد طرح خوبتون بیشتر توضیح دهید و اینکه نام ایران شهرساز را به فارسی جایی از طرح قرار دهید مثلا زیر یا وسط یا.....

و چون طرح خاصی هست از جایی الگو برداری شده یا خودتون 100 درصد طراحی نمودید.

سپاس
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط soheilarch ، Saeedm ، 0RKIDEH
با توجه سیال بودن مفاهیم شهرسازی سعی کردم طرح شریان های شهری رو نمایش بده در وسط ما یک فضای خالی میدان مانند رو داریم که در اصل حرف <ه> برای کلمه شهر است از طرفی خطوط خارج شده از کادر نشان دهنده ارتباط شهر با محیط اطراف و تاثیر متقابل اونها است
4 تا نقشه ایران در بالا از طرفی کلمه ایران رو برای ایران شهرساز به خاطر میاره و همچنین نقاط حرف ش و ز می باشد.
آرم رو خودم طراحی کردم اختصاصا برای سایت خوب ایران شهرساز
در این زمینه حدود 4 سال سابقه دارم بازم اگه سوال و مورد اصلاحی و نظری بود بفرمایید.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، 0RKIDEH
(۱۳۹۰-۱۲-۱۰، ۱۲:۲۸ صبح)saeedm نوشته است: با توجه سیال بودن مفاهیم شهرسازی سعی کردم طرح شریان های شهری رو نمایش بده در وسط ما یک فضای خالی میدان مانند رو داریم که در اصل حرف <ه> برای کلمه شهر است از طرفی خطوط خارج شده از کادر نشان دهنده ارتباط شهر با محیط اطراف و تاثیر متقابل اونها است
4 تا نقشه ایران در بالا از طرفی کلمه ایران رو برای ایران شهرساز به خاطر میاره و همچنین نقاط حرف ش و ز می باشد.
آرم رو خودم طراحی کردم اختصاصا برای سایت خوب ایران شهرساز
در این زمینه حدود 4 سال سابقه دارم بازم اگه سوال و مورد اصلاحی و نظری بود بفرمایید.

به نظر من طرح فوق العاده ای است و از توضیحاتتون ممنونم

به نظر شما نیازی به تایپ نام ایران شهرساز نیست.

پاسخ
 سپاس شده توسط Saeedm
[تصویر:  q8753_iranshahrsaz4.jpg]
اگر طرح مورد قبول دوستان واقع بشه می شه اصلاحات رو درش ایجاد کرد .

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، shokri ، .Utopia ، 0RKIDEH ، abcdefghijklm
ممنون عالی شده از دوستان هم تقاضای نظر داریم

خیلی از دوستان بهم پیام دادند که لوگوی سایت در شان سایت نیست و همین لوگو هم طراحی شده

اگر وقتتون اجازه میده ازتون تقاضا دارم که لوگو را هم طراحی کنید.

اینم لوگوهای فعلی سایت
[تصویر:  logo.jpg]

[تصویر:  logo1.jpg]

پاسخ
 سپاس شده توسط Saeedm ، abcdefghijklm
به روی چشم ان شا ... تا آخر هفته سعی می کنم چند بنر هم برای بالای سایت طراحی کنم فقط شماره تلفن همراه و ایمیل هم نوشته بشود یا نه ؟

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، 0RKIDEH ، abcdefghijklm
(۱۳۹۰-۱۲-۱۰، ۰۱:۰۰ صبح)saeedm نوشته است: به روی چشم ان شا ... تا آخر هفته سعی می کنم چند بنر هم برای بالای سایت طراحی کنم فقط شماره تلفن همراه و ایمیل هم نوشته بشود یا نه ؟

سپاس

بله نوشته شود میتونه ریزتر باشه و در جای مناسب که دیگه نیازی به توضیح نیست چون شما در کارتون استادید.

پاسخ
 سپاس شده توسط Saeedm ، 0RKIDEH ، abcdefghijklm
دوستان طرح های فوق العاده ای دارند عالیه. تشکر

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط abcdefghijklm ، soheilarch
(۱۳۹۰-۱۲-۱۰، ۰۱:۰۰ صبح)saeedm نوشته است: به روی چشم ان شا ... تا آخر هفته سعی می کنم چند بنر هم برای بالای سایت طراحی کنم فقط شماره تلفن همراه و ایمیل هم نوشته بشود یا نه ؟

تا دقایقی دیگر همه آرم ها با شماره به نظرسنجی گذاشته میشود و نظرسنجی به مدت 24 ساعت فعال است.

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، 0RKIDEH
لطفا آرم مورد نظر خود را در بین 6 آرم شماره گذاری شده انتخاب کنید برای شرکت در نظرسنجی و انتخاب بهترین آرم اینجا را کلیک کنید.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز alireza 41 15,936 ۱۳۹۴-۱۲-۱۴، ۰۴:۵۹ صبح
آخرین ارسال: alireza
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 982 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  درباره بازار کار رشته طراحی شهری و برنامه ریزی چه می دانید s1s2s3 7 10,183 ۱۳۹۴-۷-۲۳، ۰۳:۰۳ عصر
آخرین ارسال: فاطمه 1993
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,272 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,444 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
  جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,385 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
  قالب جدید ایران شهرساز-نسخه دسکتاپ،تبلت،موبایل رونمایی شد alireza 0 1,150 ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۱۰:۳۱ صبح
  تولبار اختصاصی سایت ایران شهرساز(بدون ورود به سایت) alireza 34 12,959 ۱۳۹۳-۱۱-۲۲، ۰۱:۵۸ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  اطلاعیه مسابقه عکاسی،ایران شهرساز در اینستاگرام #iranshahrsazcom alireza 2 3,017 ۱۳۹۳-۹-۲۶، ۰۸:۲۵ عصر
  خبر ویژه 15 درصد تخفیف ویژه=>سمینار و کارگاه آموزشی اکو تهران با حضور پروفسور بنتلی در ایران alireza 31 9,711 ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۱۲:۰۸ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان