امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امتیازات: 3.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سهل انگاری سازمان سنجش و تاسف شدید جامعه شهرساز=>بدون شرح =>شما هم بپیوندید
(۱۳۹۰-۱۱-۲۹، ۱۱:۰۵ عصر)nimak نوشته است: [quote='abcdefghijklm' pid='19017' dateline='1329587650']
ممنون که اینقدر به فکر بچه ها هستین...
یه سوال من یادم نمیاد دقیق...123 چه درسی میشده؟
باید سوالا بیاد تا بفهمیم چی به چی شده...!!!ولی واقعا چه اتفاقه بدی!!وحشتناکه.....

مربوط به درس تحلیل می شه .....از سوال 123 به بعد صفحه خالی میشد .....بعد ادامه اش می رفته صفحه بعدکه من ندیدم ....حالم خیلی گرفته است....
(۱۳۹۰-۱۱-۲۹، ۰۹:۰۹ عصر)AliReza نوشته است: سلام

متاسفانه امروز با خبر شدیم که یکی از امیدهای رتبه 1 رقمی سایت در گرایش طراحی شهری در تماس تلفنی با اینجانب موردی را ذکر کردند که از ناراحتی مجبور به زدن این تاپیک شدم.

خبر:

در روز آزمون سراسری گروه طراحی شهری دفترچه شماره C بعد از سوال 123 که در وسط صفحه بوده 7 سوال بعدی در پشت صفحه زده شده و ایشون و خیلی از داوطلبین 7 سوال را ندیدند و رتبه آنها با جابجایی بالا تغییر می یابد.

سوال:

چرا باید وسط صفحه سوال تمام شود و ادامه آن بجای اینکه بعد از آن باشد در پشت صفحه باشد؟

چرا باید این سهل انگاری در تایپ سوال بعد از سوال 123 اینتر زده شود و شود تا بقیه سوال به صفحه بعد برود؟

تقاضا:

از همه داوطلبانی که با چنین مشکلی برخورد کرده اند تقاضا میکنیم که در این تاپیک اعلام کنند و به دوستان خود نیز خبر دهید شاید چاره ای اندیشیده شود.

سپاس از همه شما
من از همه دوستان تقاضا دارم اعلام کنن که آیا اونها هم با این مشکل برخوردند یا نه؟!چه آره چه نه شماره دفترچه شون چی بوده.....خیلی حیاتی بچه ها لطفا همکاری کنید....مرسی

من خودم دچار این مشکل نشدم اما بعد از امتحان با یکی از دوستانم صحبت کردم همین اتفاق براش افتاده بود و به شدت ناراخت بود متاسفانه:s

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سهل انگاری سازمان سنجش و تاسف شدید جامعه شهرساز=>بدون شرح =>شما هم بپیوندید - توسط farza - ۱۳۹۰-۱۱-۳۰، ۰۱:۳۱ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,521 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
آخرین ارسال: shivashf
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,716 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
آخرین ارسال: udesigner
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,562 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
آخرین ارسال: payam_km
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,601 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
آخرین ارسال: rikhtehgaran
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,580 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
آخرین ارسال: فرانک پورامین
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 7 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 975 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۵:۵۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  میانگین درصد طراحی شهری 1391 حدود 20-25==>25 یعنی ارتقا>>شما چند درصد زدید؟ alireza 23 14,327 ۱۳۹۵-۵-۱۷، ۱۲:۲۹ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 29 کشور در گرایش طراحی شهری 95 alireza 1 640 ۱۳۹۵-۴-۳۰، ۰۶:۵۲ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 8 کشور در گرایش طراحی شهری 95 alireza 3 1,252 ۱۳۹۵-۴-۶، ۰۲:۲۹ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 42 کشور در گرایش طراحی شهری 95 alireza 1 894 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۰۵:۴۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان