امتیاز موضوع:
  • 53 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک ساله شدن ایران شهرساز دات کام برهمه اعضا مبارک-تاپیک هدایا
تولد ایران شهرساز و رز مهندس مبارک
[تصویر:  y454_Presentation1.jpg]

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط saeiideh ، aramo ، alireza ، zolatan ، 0RKIDEH ، shokri ، abcdefghijklm ، mehdime007 ، .Utopia ، JAVAD4050 ، kiana7822 ، @uror@ ، elham90 ، haydariyan ، FaTyJo0oN ، sharmin ، atelieahjam
(۱۳۹۰-۱۲-۵، ۱۲:۴۹ صبح)soheil368 نوشته است: تولد ایران شهرساز و رز مهندس مبارک
[تصویر:  y454_Presentation1.jpg]
چه قشنگه این

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط aramo ، zolatan ، 0RKIDEH ، soheilarch ، abcdefghijklm ، mehdime007 ، .Utopia ، JAVAD4050 ، kiana7822 ، elham90 ، parasto_gh ، haydariyan ، atelieahjam
تولد ایران شهرساز رو تبریک میگم به همه کاربران سایت
Urban planning and civil society in Japan:Japanese urban planning development during the

.pdf   sorensenplanningperspect.pdf (اندازه: 242 KB / تعداد دفعات دریافت: 48)
آخرین ارسال های من :

بزرگ فکر کن...
پاسخ
 سپاس شده توسط soheilarch ، abcdefghijklm ، alireza ، .Utopia ، mehdime007 ، parasto_gh ، JAVAD4050 ، 0RKIDEH ، elham90 ، haydariyan ، archiman ، FaTyJo0oN ، atelieahjam
من به همه تبریییک میگم...ممنون از همه...
Happy engineers day 2 all engineers across d golbe n salute to ur great ideas n innovations that brings up a better change in our lyf
روانشناسی محیط...
WOMEN'S SAFETY AUDITS FOR A SAFER URBAN DESIGN

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   h03.pdf (اندازه: 1.51 MB / تعداد دفعات دریافت: 35)
.pdf   5544_32059_WSA Centrum report.pdf (اندازه: 169.44 KB / تعداد دفعات دریافت: 33)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، soheilarch ، .Utopia ، mehdime007 ، parasto_gh ، JAVAD4050 ، 0RKIDEH ، kiana7822 ، elham90 ، haydariyan ، FaTyJo0oN ، atelieahjam
منم این یکساله شدن سایت و روز مهندس رو به همه تبریک می گم.
آقا منم مطالعات پایان نامه ی "شهر کتاب" رو می خوام بفرستم اما نمی دونم چرا آپلود نمیشه ؟؟:)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، abcdefghijklm ، 0RKIDEH ، kiana7822 ، elham90 ، .Utopia ، atelieahjam
من هم به عنوان عضو کوچکی از ایران شهرساز تولد یکسالگی سایت و همینطور روز مهندس رو به همه ی دوستان خوبم بویژه جناب دهقان تبریک میگم...
بسیار مفتخرم که در این مدت در کنار شما بودم و از راهنمایی ها و مطالب مفید سایت استفاده کردم...

.docx   www.iranshahrsaz.com.docx (اندازه: 71.21 KB / تعداد دفعات دریافت: 19)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط saeed nasiri majd ، JAVAD4050 ، abcdefghijklm ، 0RKIDEH ، kiana7822 ، shokri ، elham90 ، .Utopia ، parasto_gh ، archiman ، FaTyJo0oN ، atelieahjam
سلام به همتون دوستان عزیز
تولدت مبااااااارک ایرانشهرسااااااااااز
تبریک روز مهندس به همه مهندسین کشور عزیزمون ایران

تبريک دست خالي مرا با سخاوت بي حدت بپذير...
البته منم به نوبه خودم واسه سایت و مدیر عزیزمون یه کادویه کوچولو در نظر گرفتم(پروژه طراحی فنی خانه مسکونی با سازه بتنی)
هرکاری کردم آپلود نشد بعدا میذارمش:sleepy:

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   TARRAHIFANNI.rar (اندازه: 7.85 MB / تعداد دفعات دریافت: 18)
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط abcdefghijklm ، soheilarch ، 0RKIDEH ، ala sh ، .Utopia ، atelieahjam
به علت ریست در حال حاضر تا 2 مگابایت را میشه آپلود کرد و تا فردا درست میشه که شما بتونید تا 10 مگ را آپلود کنید فعلا میتونید فایلتون را به 2 مگ تقسیم کنید و آپلود کنید یا تا فرداشب صبر کنید.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط kiana7822 ، JAVAD4050 ، parasto_gh ، .Utopia ، abcdefghijklm ، atelieahjam
یک قسمت دیگه هم مونده که بزودی آپلود میکنم

قسمت اول را از لینک زیر دانلود کنید:

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...6#pid19626

قسمت دوم فایلها:

.rar   www.iranshahrsaz.com-happy birth day-1.part5.rar (اندازه: 1.91 MB / تعداد دفعات دریافت: 42)
.rar   www.iranshahrsaz.com-happy birth day-1.part6.rar (اندازه: 416.86 KB / تعداد دفعات دریافت: 51)
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، deldar ، aramo ، 0RKIDEH ، .Utopia ، JAVAD4050 ، abcdefghijklm ، archiman ، FaTyJo0oN ، atelieahjam
سلام
یک ساله شدن ایران شهرساز در حالی که داره تبدیل به یه سایت ایرانی کم نظیر می شه نشون می ده مدیرای سایت خصوصا مهنس دهقان عزیز چقدر زحمت کشیدن
مهندس خسته نباشین
دستهای شما و دیگر مدیران سایت رو به گرمی می فشاریم و از همتون تشکر می کنیم
آخرین ارسال های من :

زندگی دریاچه کم عمقیست، هر آنکه بنشیند غرق می شود.
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، 0RKIDEH ، .Utopia ، JAVAD4050 ، abcdefghijklm ، atelieahjam

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  VIP گنبد در معماری ایران Bahmankara 0 1,183 ۱۳۹۳-۸-۲۰، ۰۹:۱۷ عصر
آخرین ارسال: Bahmankara
  پاورپوینت راه و دسترسی (تاریخ شهرسازی ایران) godonly. 1 1,868 ۱۳۹۳-۱-۲۱، ۰۸:۳۲ صبح
آخرین ارسال: atelieahjam
  فایل اتوکد یک اتاق خواب(سه بعدی) saeed nasiri majd 1 3,392 ۱۳۹۰-۱۲-۶، ۱۰:۴۹ عصر
آخرین ارسال: negar najafi
  نقشه یک مرکز خرید (فوق العاده) saeed nasiri majd 0 1,511 ۱۳۹۰-۱۱-۵، ۰۹:۵۹ عصر
آخرین ارسال: saeed nasiri majd
  نقشه یک مهمانسرا(اتوکدی) vip saeed nasiri majd 0 1,548 ۱۳۹۰-۱۱-۵، ۰۹:۴۸ عصر
  نقشه توپوگرافیک بخش مرکزی ایران kasrak 0 1,676 ۱۳۹۰-۱۰-۲۵، ۱۰:۳۵ عصر
آخرین ارسال: kasrak
  فایل اتوکدی طرح فاز یک طرح تفصیلی شهر جدید هشتگردvip فوق العاده saeed nasiri majd 0 3,994 ۱۳۹۰-۱۰-۱۸، ۰۷:۳۹ عصر
Exclamation بررسي شرايط کنوني سيما و منظر شهر های ایران kasrak 0 1,842 ۱۳۹۰-۱۰-۱۶، ۱۰:۰۷ عصر
آخرین ارسال: kasrak
  ×××دانلود یک گزارش جداب از مدیریت مشارکتی××× Elham.A 0 1,470 ۱۳۹۰-۱۰-۱۱، ۰۷:۲۵ عصر
آخرین ارسال: Elham.A

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان