امتیاز موضوع:
  • 76 رأی - میانگین امتیازات: 3.03
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
((1))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم!
(۱۳۹۲-۱۲-۵، ۰۹:۳۵ عصر)AliReza نوشته است: پیام یکی از اعضا:
نقل‌قول: زبان 0

مباحث 46.67

مبانی معماری 42.67

تاریخ 22.67

تحلیل 73.34
معدل:16.32
طبق تخمین جدید((داوطلبینی که تخمین آنها از794 به قبل است فقط شماره ارسال را ذکر کنند تا رتبه جدیدشان را اعلام کنم قبلا هم اعلام کردم که احتمال افت رتبه زیاد است آنهم بدلیل راحتی سوالات و درصد بالای میانگین نسبت به سالهای گذشته))
سلام
رتبه شما بین 135-165 تخمین زده میشود.
میانگین دروس:
37.94
آخرین ارسال های من :

سلام و خسته نباشید...

من پست 518 بودم، میانگین درصدم 47 میشه تقریبن. شما بین 28-48 فرمودین.
تغییرش به چه صورته؟

کلن براساس میانگین درصد سنجیده میشه یا درصد تک درس؟

ممنون آقای مهندس

آخرین ارسال های من :
    من ارسال 519 هستم . رتبه ام رو 77-107 تخمین زدید. چقدر افت می کنه؟

آخرین ارسال های من :
      (۱۳۹۲-۱۲-۵، ۱۱:۳۷ عصر)vision نوشته است: سلام و خسته نباشید...

من پست 518 بودم، میانگین درصدم 47 میشه تقریبن. شما بین 28-48 فرمودین.
      تغییرش به چه صورته؟

کلن براساس میانگین درصد سنجیده میشه یا درصد تک درس؟

ممنون آقای مهندس
      رتبه شما به 51-78 افت کرده است.
      اگر تعداد کارنامه ها و درصد های بیشتری بدستمان برسد میتوانیم رتبه دقیق تری را بیان کنیم.
      و یک نکته که خیلی از دوستان سوال میکنند به نظر خودم تخمین های از ارسال 407 به بعد(جدید)خیلی به واقعیت نزدیک می باشد چون علاوه بر بررسی کارنامه های 91و 92 کارنامه های 93 هم بررسی می شود که در نوع خود بی نظیر می باشد.

سپاس شده توسط shb** ، m.marziye
      دوستان یکی بیزحمت جواب منو بده. ضریب 3 یعنی چی؟

آخرین ارسال های من :
      (۱۳۹۲-۱۲-۵، ۱۱:۴۶ عصر)تیلور نوشته است: دوستان یکی بیزحمت جواب منو بده. ضریب 3 یعنی چی؟
      خب درس مباحث ضریب3 هست و مابقی درس ها ضریب2 دیگه.نهایتا با در نظر گرفتن ضرایب میانگین گرفته میشه

آخرین ارسال های من :
      (۱۳۹۲-۱۲-۵، ۱۱:۴۱ عصر)afi93 نوشته است: من ارسال 519 هستم . رتبه ام رو 77-107 تخمین زدید. چقدر افت می کنه؟
      رتبه شما به 128- 158افت کرده است.
      اگر تعداد کارنامه ها و درصد های بیشتری بدستمان برسد میتوانیم رتبه دقیق تری را بیان کنیم.((باز هم احتمال افت وجود دارد))
      دوستانی که پستشان را پیدا نمی کنند میتوانند درصدهاشون را مجدد بزارند.

(۱۳۹۲-۱۲-۵، ۱۱:۴۶ عصر)تیلور نوشته است: دوستان یکی بیزحمت جواب منو بده. ضریب 3 یعنی چی؟
      یعنی اینکه درسی که ضریب 3 داشته باشه ضرب در 3 میشه ودرسی که ضریب 2 داشته باشه ضرب در 2 میشه! مثلا اگر شما مباحث رو 50% زده باشین میشه 150 بعد به همین ترتیب درصد درسای دیگرو ضرب در ضریبشون میکنی و در نهایت با هم جمع میکنی تقسیم بر تعداد ضریب.
      آخرین ارسال های من :

آرزومند آن مباش که چیزی غیر از آنچه هستی باشی،
      بکوش که کمال آنچه هستی باشی .
      (۱۳۹۲-۱۲-۵، ۱۱:۵۰ عصر)shb** نوشته است:
      خب درس مباحث ضریب3 هست و مابقی درس ها ضریب2 دیگه.نهایتا با در نظر گرفتن ضرایب میانگین گرفته میشه
      درس مبانی هم ضریب 3 داره

سلام
      زبان 10
      مباحث50
      مبانی65
      تاریخ50
      تحلیل65

آخرین ارسال های من :

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,089 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,928 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
        آخرین ارسال: gholamirayan
          نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,737 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
        آخرین ارسال: nassi
          دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 990 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,577 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,474 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
          ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 46,379 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
        آخرین ارسال: nassi
          دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,194 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
          راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 763 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
          دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,085 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان