ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 60 رأی - میانگین امتیازات: 3.35
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
دانلود فایل با ارزش طرح تفصیلی همدان(vip)
سلام.
اینم طرح تفصیلی همدان.امیدوارم مفید واقع بشه.:shy:
[payment=1500]
.rar   tafsilye hamedan .rar (اندازه: 12.32 MB / تعداد دفعات دریافت: 393) [/payment]
آخرین ارسال های من :

اگر خواستی و نتوانستی که معذوری،ولی اگر توانستی ونخواستی،منتظر روزی باش که بخواهی ونتوانی.
2
RE: دانلود فایل با ارزش طرح تفصیلی همدان(vip)
اين فايل از تاپيك اصلي جدا شده است

دليل : دسترسي راحتتر به اين فايل
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: ایلیا ، 0RKIDEH
3
واییییییییییی مهندس دستتون درد نکنه :heart::heart::heart:
خیلی بهش احتیاج داشتم

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: ایلیا
4
ممنون مهندس. من هم در حد وسع 10000 امتیاز به شما هدیه می کنم.
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
5
نمیدونی چقدر دنبالش بودم مرسیییییییییی
دوستان کسی طرح جامع همدان همون که تقش پیراوش کار کرده رو نداره شدیدا بهش نیاز دارم ؟؟:huh::huh:

آخرین ارسال های من :
6
دوستان کسی طرح جامع همدان همون که تقش پیراوش کار کرده رو نداره شدیدا بهش نیاز دارم ؟؟:huh::huh:
[/quote]

ببخشید من این یه تیکه بالا رو متوجه نشدم!اسم شخصه؟

7
سلام دوستان.من نتونسم دانلود کنم

آخرین ارسال های من :
    8
    (1390-12-19، 10:46 عصر)nazanin.gh نوشته است:  دوستان کسی طرح جامع همدان همون که تقش پیراوش کار کرده رو نداره شدیدا بهش نیاز دارم ؟؟:huh::huh:

ببخشید من این یه تیکه بالا رو متوجه نشدم!اسم شخصه؟
    [/quote]

شرکت مهندسین مشاور نقش پیراوش ( شرکت دکتر گلکار )

9
    (1390-12-19، 08:18 عصر)yasamin7822 نوشته است:  نمیدونی چقدر دنبالش بودم مرسیییییییییی

ولی تا اونجایی که من خبر دارم چنین شرکتی طرح جامع همدان رو کار نکرده!ولی از دوستام میپرسم اگه داشتن حتما ج میدم.

10
    اینکه کار کرده رو مطمئنم خیلی هم عالی کار شده ممنون لطف میکنید:heart:

موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      غیر رایگان دانلود طرح تفصیلی قزوین vip saeed nasiri majd 8,980 1395-8-19، 10:45 عصر
    آخرین ارسال: maryamghorbani813
      فایل GIS کلیه ی مناطق تهران به صورت شیپ فایل meysam rezaei 2,297 1394-12-23، 05:37 عصر
    آخرین ارسال: alireza
      غیر رایگان دانلود طرح تفصیلی و جامع اصفهان(vip) alireza 33,428 1394-12-8، 12:58 عصر
      غیر رایگان دانلود طرح تفصیلی شهر همدان-نقشه کاربری پیشنهادی DWG Sahab 14,865 1394-12-2، 11:10 عصر
      غیر رایگان دانلود فایل کدی شیراز و فایل ضمیمه با فرمت dwg sevda-mor 10,147 1394-11-30، 02:26 عصر
    آخرین ارسال: maz.
      غیر رایگان طرح تفصیلی اردبیل mehdime007 9,585 1394-9-24، 06:33 عصر
    آخرین ارسال: علی صبا
      درخواست رایگان طرح تفصیلی manabrk 656 1394-8-15، 10:45 عصر
    آخرین ارسال: manabrk
      غیر رایگان دانلود پروژه معماری پایدارو معماری سبز pdf shamim 7,360 1394-7-22، 07:04 صبح
    آخرین ارسال: keyvanamani
      فروش ویژه مطالعات کامل در مورد فرهنگسرا فایل word پورشاهی 668 1394-4-18، 01:52 عصر
    آخرین ارسال: پورشاهی
      غیر رایگان دانلود كامل پروژه مجتمع مسكوني براي درس طرح معماري 5 رشته معماري MHAKBARI 22,857 1394-3-8، 03:44 عصر
    آخرین ارسال: MHAKBARI
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    آمار انجمن
    آخرين ارسال ها
    موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
      مدارک لازم جهت تغییرات شرکت ها و ثبت صورتجلسات شرکت دیروز sabtnik sabtnik گفتگوی آزاد
      جلوگیری از اسپم طراحی سایت در گوگل دیروز limootorsh limootorsh سایر نرم افزارها
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 دیروز alireza shivashf تالار گفتمان طراحی شهری
      100 نکته درک عمومی معماری 3-25 MHAKBARI wallflore تحقیقات و جزوات
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-20 alireza udesigner تالار گفتمان طراحی شهری
      درخواست رایگان  نقشه منطقه بندی شهر شیراز 3-20 haydariyan haydariyan درخواست نقشه
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 9... 3-20 alireza gholamirayan تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-19 alireza payam_km تالار گفتمان طراحی شهری
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-18 alireza rikhtehgaran تالار گفتمان طراحی شهری
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی 3-17 alireza nassi تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-17 alireza فرانک پورامین تالار گفتمان طراحی شهری
      دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 3-17 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری ... 3-16 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-16 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 7 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-16 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
    با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
    جستجو
    جستجوی گوگل