ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 2.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
خلاصه مطالعات طرح جامع همدان +نقشه ها
این فایل خلاصهای از مطالعات طرح جامع شهر همدان .
البته سالنامه ی آماری ونتایج طرح تفصیلی همدان رو هم دارم.هر کدوم از دوستان نیاز داشتن بگن تا ارسال کنم.:)

قیمت: 2000تومان

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، یا .

آخرین ارسال های من :

اگر خواستی و نتوانستی که معذوری،ولی اگر توانستی ونخواستی،منتظر روزی باش که بخواهی ونتوانی.
 سپاس شده توسط: planning ، bahareh. ، ahmad lotfi ، ایلیا ، URBAN 98 ، روجا ، kati ، marziyeh.b ، atelieahjam
2
RE: خلاصه مطالعات طرح جامع همدان +نقشه ها
سلام فایلی آپلود نشده است دوباره ویرایش کامل را بزنید و فایل را پیوست کنید.
آخرین ارسال های من :

موفقیت در گرو تلاش است

همکاری در فروش فایل و پروژه های شما:
 سپاس شده توسط: ایلیا ، nazanin.gh
3
سلام . میشه سالنامه آماری و نتایج طرح تفصیلی همدان رو برام بفرستید. ممنون میشم
f_tarjoman@yahoo.com

آخرین ارسال های من :
4
سلام من طرح جامع شهر همدانو میخوام ولی نمیدونم چه طوری باید دانلودش کنم میشه راهنماییم کنین؟

آخرین ارسال های من :
    5
    (1390-12-16، 01:30 عصر)nazanin.gh نوشته است: این فایل خلاصهای از مطالعات طرح جامع شهر همدان .
    البته سالنامه ی آماری ونتایج طرح تفصیلی همدان رو هم دارم.هر کدوم از دوستان نیاز داشتن بگن تا ارسال کنم.:)

من به این خلاصه نیاز دارم میشه برای من هم ارسال کنید.ممنون

آخرین ارسال های من :
      6
      113
      آخرین ارسال های من :

برهوتشان را آباد می کنیم...باشد تا شهر درونمان آرام گیرد!!
      7
      سلام میشه لطف کنید طرح تفصیلی همدان را برای من ارسال کنید mohanababae@yahoo.com

آخرین ارسال های من :
        8
        سلام
        من نميتونم فايل رو دانلود كنم راهنمايي فرماييد
        نام كاربري:mofigh
        ايميل:
        mofigh.85@gmail.com

آخرین ارسال های من :
          9
          (1392-12-4، 05:06 عصر)mofigh نوشته است: سلام
          من نميتونم فايل رو دانلود كنم راهنمايي فرماييد
          نام كاربري:mofigh
          سلام مهندس. فایل به راحتی دانلود میشه،ناتموم موندن دانلودتون شاید به خاطر سرعت نت باشه! بار دیگه تلاشتونو برای دانلود بکنید.
          آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
           سپاس شده توسط: haydariyan
          10
          سلام. دانلود نمیشه. من بسته 5000 تومنی رو هم خریدم باز نشد. موندم چیکار کنم

آخرین ارسال های من :
            موضوعات مرتبط با این موضوع...
            موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
              غیر رایگان دانلود طرح تفصیلی و جامع اصفهان(vip) alireza 42,958 1396-8-22، 03:50 عصر
            آخرین ارسال: alireza
              غیر رایگان داغ داغ، نقشه gis شهر تهران parasto_gh 54,311 1396-6-10، 11:32 صبح
            آخرین ارسال: mtr6510
              غیر رایگان نقشه کاربری اراضی شهر تهران parasto_gh 19,788 1396-1-25، 05:38 عصر
            آخرین ارسال: En.emami
              غیر رایگان طرح جامع شهر یاسوج najme 5,491 1395-7-23، 03:14 عصر
              غیر رایگان نقشه اتوکد مشهد+راهنمای نقشه elham90 11,044 1395-1-22، 03:29 عصر
            آخرین ارسال: mehrandavarpanah
              غیر رایگان نقشه کد شهر تهران ماراویا 5,188 1394-12-23، 05:37 عصر
              یخ یخ یخ یخ یخ ! نقشه اتوکد تهران (قسمت اول) ایلیا 24,049 1394-12-23، 05:37 عصر
              غیر رایگان دانلود طرح تفصیلی شهر همدان-نقشه کاربری پیشنهادی DWG Sahab 21,028 1394-12-2، 11:10 عصر
              اطلاعیه نقشه جی آی اس کامل شهر بهارستان ( اصفهان ) سال 1388 Saeed747 9,698 1394-9-1، 10:42 عصر
            آخرین ارسال: atings
              طرح جامع یزد --گزارش word ماراویا 5,211 1394-8-30، 03:48 عصر
            آخرین ارسال: maryam heshmat
            کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
            آمار انجمن
            آخرين ارسال ها
            موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
              آدمک تک چشم وارد اینترنت شد 10 ساعت پیش atelieahjam siavash82ir گفتگوی آزاد
              دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد کارشناسی ارشد 1398 دیروز alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
              مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 9 کشور در گرایش طراحی شهری آزمون س... دیروز alireza Kosar.h.z تالار گفتمان طراحی شهری
              سلام دوستان 4-22 seywan_kurd ariairannovinclinic دانلود جزوات آموزشی و نرم افزارهای عمو...
              رتبه و درصد ارشد طراحی شهری سراسری 1390 3-30 ayatai_67 alireza تالار گفتمان طراحی شهری
              خدمات شهری و ساختمانی اوستایاب 3-29 bestsab bestsab گفتگوی آزاد
              خلاصه کتاب ساختمان ها چگونه عمل مي كنند 3-23 MHAKBARI fnazari کتب فارسی(vip-2 معماری)
              تمدید ارسال مقالات کنفرانس بین المللی کنگره بین المللی عمران، معماری و شهرس... 3-20 Sahab Sahab اخبار همایش ها
              برنامه ریزی از دهه 60 به بعد 2-29 0RKIDEH پریناز رحیمی مطالب خواندنی و مفید در حوزه شهرسازی
              دانلود کتاب آماده سازی زمین شهری - دکتر عزیزی pdf با حجم 97 مگابایت 2-27 alireza mexter713 کتب برنامه ریزی ( منابع مرحله 2)
              درخواست راهنمایی 2-24 arch_fkh kiyancivil33 تالار گفتگوی آزاد شهرسازی و معماری
              درخواست نقشه های بازار وکیل شیراز 2-24 sardarekord Arshia47 درخواست نقشه
              دانلود جزوه تراکم در شهرسازی 2-18 ایلیا aylarrr تحقیقات ،جزوات(vip-1)
              دانلود خلاصه جزوه تراکم در شهرسازی دکتر عزیزی 2-18 ایلیا aylarrr خلاصه مباحث
              دانلود کتاب مرگ و زندگی شهرهای امریکایی جیکوبز 2-5 s1s2s3 fariba1992 اخبار و اطلاعیه های ایران شهرساز
            با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
            جستجو
            جستجوی گوگل