امتیاز موضوع:
  • 44 رأی - میانگین امتیازات: 2.95
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غیر رایگان نقشه کاربری اراضی شهر تهران
این نقشه، یک تصویر از کل کاربری اراضی شهر تهران است، البته تصویری باکیفیت بالاتر و البته حجم بسار بالاتر از این هم دارم که اگر کسی تمایل داشت در همین تاپیک اعلام کنه تا براش بفرستم.

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط aramo ، planning ، ssaminn ، MUD ، 0RKIDEH ، laya_ld ، massoud22 ، atelieahjam
مرسی مهندس
ولی فکر میکنم همون تاپیکی که در ارتباط با جی ای اس شهر تهران گذاشتید کفایت میکنه . سایر عزیزان میتونن از همون استفاده کنن، اکثرا جی ای اس بلد هستند. چون اینجوری تو دردسر میفتید. راستی شما اطلاعات جی ای اس تهران رو ندارید؟ منظور اطلاعات جمعیتیشه
من باقیشو میذارم، البت فکر کنم تو عید نرسم، فعلا هم کد تهران نمیذاره به چیز دیگه ای فکر کنم!!!
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh ، atelieahjam
سلام، آخه چند نفر درخواست داده بودن دیگه گفتم بذارم. نه من فایلهامو چک کردم اطلاعات جمعیتی تهران رو ندارم متاسفانه. اگر پیدا کردم براتون می فرستم.

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، laya_ld ، atelieahjam
سلام من هر کاری میکنم نمیتونم فایل rar را باز کنم.
لطف میکنید راهنماییم کنین؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام همه پارت ها را در یک پوشه بزارید و شماره 1 را اجرا کنید
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
     سپاس شده توسط haydariyan
    ممنون از راهنماییتون.
    امکانش هست فایل با کیفیت بالا رو برام ایمیل کنید؟؟؟
    متشکرم
    info.roshana.architecture@gmail.com

پاسخ
    (۱۳۹۳-۱۰-۲۲، ۰۴:۴۲ عصر)sshhaazzii نوشته است: ممنون از راهنماییتون.
    امکانش هست فایل با کیفیت بالا رو برام ایمیل کنید؟؟؟
    متشکرم
    info.roshana.architecture@gmail.com

پیام خصوصی یا ایمیل بزنید ایمیل مهندس قلی زاده را بفرستم اگر داشته باشند دریغ نخواهند کرد.

پاسخ
    (۱۳۹۰-۱۲-۲۷، ۰۹:۵۹ عصر)parasto_gh نوشته است: این نقشه، یک تصویر از کل کاربری اراضی شهر تهران است، البته تصویری باکیفیت بالاتر و البته حجم بسار بالاتر از این هم دارم که اگر کسی تمایل داشت در همین تاپیک اعلام کنه تا براش بفرستم.
    این مطلب قیمت‌گذاری شده است

سلا م می تونم بپرسم تصویر با کیفیت قیمتش چند هست؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      من عکس با کیفیت بالاترو میخوام میشه برام بفرستین
      sareghoreishi@yahoo.com

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        سلام!لطفا نقشه با کیفیت بالاتر را برایم بفرستید!
        بسیار بسیار ممنون.
        najafi94emad@gmail.com

آخرین ارسال های من :
          پاسخ

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            غیر رایگان طرح تفصیلی منطقه 3 تهران pdf ماراویا 4 5,881 ۱۳۹۶-۸-۵، ۰۹:۴۲ صبح
          آخرین ارسال: nneda65
            غیر رایگان داغ داغ، نقشه gis شهر تهران parasto_gh 56 50,652 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۳۲ صبح
          آخرین ارسال: mtr6510
            غیر رایگان طرح جامع شهر یاسوج najme 4 4,423 ۱۳۹۵-۷-۲۳، ۰۳:۱۴ عصر
          آخرین ارسال: alireza
            غیر رایگان نقشه اتوکد مشهد+راهنمای نقشه elham90 29 9,950 ۱۳۹۵-۱-۲۲، ۰۳:۲۹ عصر
          آخرین ارسال: mehrandavarpanah
            غیر رایگان نقشه کد شهر تهران ماراویا 4 4,715 ۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۵:۳۷ عصر
            یخ یخ یخ یخ یخ ! نقشه اتوکد تهران (قسمت اول) ایلیا 31 21,163 ۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۵:۳۷ عصر
            فایل GIS کلیه ی مناطق تهران به صورت شیپ فایل meysam rezaei 1 3,418 ۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۵:۳۷ عصر
            غیر رایگان دانلود طرح تفصیلی شهر همدان-نقشه کاربری پیشنهادی DWG Sahab 11 18,077 ۱۳۹۴-۱۲-۲، ۱۱:۱۰ عصر
            اطلاعیه نقشه جی آی اس کامل شهر بهارستان ( اصفهان ) سال 1388 Saeed747 4 8,253 ۱۳۹۴-۹-۱، ۱۰:۴۲ عصر
          آخرین ارسال: atings
            فروش ویژه نقشه کامل طراحی مجتمع مسکونی پایدار بارویکرد مذهبی پورشاهی 5 2,380 ۱۳۹۴-۶-۱۲، ۰۴:۵۴ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان