ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
کاهش تعداد سوالات طراحی شهری 91
سلام مهندسان گرامی به نظر شما،کاهش تعداد سوالات ارشد طراحی شهری 91 نسبت به سال های قبل، از 150 سوال به 130 سوال،چه تاثیری در داوطلبان می ذاره و اینکه به نظرتون آیا این روند در سال آینده هم تکرار می شه؟
آیا این کاهش سوالات به نفع کسانی با مدرک لیسانس شهرسازی هستش یا غیر شهرساز؟؟؟؟
آخرین ارسال های من :

زندگی شهرسازانه در شهر و دیگر هیچ...!
خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

سپاس شده توسط: JAVAD4050 ، alireza ، ساناز رحیمی ، elham90 ، sajjad21
2
RE: کاهش تعداد سوالات طراحی شهری 91
سلام،
کاهش تعداد سوالا باعث میشه که اگه سوالی رو اشتباه جواب بدی تاثیر زیادی روی درصدت میذاره و به همین خاطر احتمال ریسک بالا میره
فرقی نمیکنه شهرساز باشی یا غیر شهرساز مهم میزان تسلطه
موفق باشید

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: JAVAD4050 ، kasrak ، ساناز رحیمی
    3
    سلام
    به نظر ميرسه كاهش سوالات تاثير منفي در آزمون داوطلبان داشته باشه چون هر سوال وزن بيشتري از درصد كل را به خودش اختصاص ميده پس براي داوطلبان ريسك زدن سوالهايي كه از جوابشون مطمئن نيستند بالاتر ميره

آخرین ارسال های من :
       سپاس شده توسط: JAVAD4050 ، kasrak ، ساناز رحیمی
      4
      به نظر من که واقعا ظلم میشه در حق داوطلبان، غیر از زبان که 30 تا هستش و تغییری در تعداد سوالاتش داد ه نشده بقیه مباحث به 25 سوال کاهش پیدا کردند و این یعنی
      1 سوال=4% یعنی نهایت بی انصافی
      من فکر کنم تفوتی نکنه که شهرساز باشی یا معمار یا هر رشته غیر مرتبط دیگه ای مهم اینه که هنر تست زنی رو بلد باشی و اینکه با این روند کاهش سوالات و مفهومی شدن امتحان دیگه خدا بخیر کنه.
      در ضمن این رو بگم که سوالات رو کم کردند ولی بازم امسال بعضی از سوالات غلط بود و این تاسف باره.

آخرین ارسال های من :
       سپاس شده توسط: kasrak ، JAVAD4050
      5
      دیگران را ببخش...نه به این خاطر که لایق بخشایشند ؟ به این خاطر که تو نیازمند آرامشی....1
      اینم یه جمله ی جالب برای برای دوستان .شاد باشید وآرام

آخرین ارسال های من :
         سپاس شده توسط: kasrak ، JAVAD4050
        6
        (1391-1-19، 04:15 عصر)jahanrostaminia نوشته است:  سلام
        به نظر ميرسه كاهش سوالات تاثير منفي در آزمون داوطلبان داشته باشه چون هر سوال وزن بيشتري از درصد كل را به خودش اختصاص ميده پس براي داوطلبان ريسك زدن سوالهايي كه از جوابشون مطمئن نيستند بالاتر ميره

منم موافقم.کلا من فکر می کنم به کاهش سوالات که ضرر داوطلبان باشه.

سپاس شده توسط: JAVAD4050
        7
        مهندسان گرامی،به نظر شما با این تغییرات در تعداد و نحوه ی سوالات میشه انتظار تغییری اساسی در آزمون اسکیس امسال رو هم داشته باشیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

موضوعات مرتبط با این موضوع...
        موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
          چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 180 1396-6-10، 11:29 صبح
        آخرین ارسال: mtr6510
          سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 679 1396-4-31، 02:34 عصر
        آخرین ارسال: alireza
          سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 667 1396-4-28، 02:38 عصر
          دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 663 1396-4-21، 08:15 عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 745 1396-4-3، 09:38 صبح
        آخرین ارسال: shivashf
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1,141 1396-3-20، 05:20 عصر
        آخرین ارسال: udesigner
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 884 1396-3-19، 11:12 عصر
        آخرین ارسال: payam_km
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1,063 1396-3-18، 03:33 عصر
        آخرین ارسال: rikhtehgaran
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 918 1396-3-17، 09:29 عصر
        آخرین ارسال: فرانک پورامین
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 7 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 581 1396-3-16، 05:54 عصر
        کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
        آمار انجمن
        آخرين ارسال ها
        موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
          پایان نامه امنیت شهری 6-21 غفوریان yashar.k درخواست پایان نامه
          متوسط هزینه زندگی دانشجویی 6-19 dariush60 mitrabegi زندگی در اوکراین
          منابع دارای اولویت اول مطالعه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد شهرسازی ویژه آز... 6-15 kasrak mtalkhab معرفی کتابهای تخصصی شهرسازی
          مبانی برنامه ریزی و مدیریت محیطی 6-15 محمد یگانه mtalkhab تحقیقات ،جزوات(vip-1)
          دانلود ArcGIS Desktop 10.2.0.3348 همراه با آموزش نصب 6-14 alireza saeed87 آموزش GIS
          دومین کنفرانس ملی یافته های نوین پژوهشی وآموزشی عمران معماری شهرسازی و محیط... 6-10 Sahab Sahab اخبار همایش ها
          غیر رایگان  داغ داغ، نقشه gis شهر تهران 6-10 parasto_gh mtr6510 طرح،پروژه،نقشه(vip-2)
          دانلود جزوه تصویری آموزش gis با فرمت pdf 6-10 alireza mtr6510 نرم افزار gis--پاسخگو مهندسین aramo و ...
          چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax 6-10 mtr6510 mtr6510 تالار گفتمان طراحی شهری
          آموزش تکنیک چیدمان فضا و نرم افزار دپس مپ ویژه طراحان و برنامه ریزان شهری 6-10 mtr6510 mtr6510 نرم افزار
          شهر شناور روی آب به نام لی لی پد 6-5 somita thicharua88 اخبار طراحی شهری
          تدریس و آموزش روش راندینلی 6-5 yaser seraj thicharua88 مدل های کمی در شهرسازی
          راهنمایی 6-1 faribayekta faribayekta پرسش و پاسخ
          کتاب شهرسازی 5-28 faribayekta faribayekta پرسش و پاسخ
          فروش کتاب های اسکیس شهرسازی و معماری 5-21 joachom alireza فروشگاه کتاب نو و دست دوم
        با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
        جستجو
        جستجوی گوگل