ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: آهای آهای، کیا مرحله اول قبول میشن . . .
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
[font=tahoma]
جدید جدید جدید جدید جدید

جلسه کارگروه ویژه آزمون مرحله دوم

[/font][font=tahoma]
[font=tahoma]
[/font][/font][font=tahoma]
[font=tahoma]
برای ثبت نام ابتدا مطالب زیر رو با دقت بخونید و سپس با نوشتن نامتون درهمین تاپیک اعلام حضور کنید.
[/font]
[font=tahoma][/font]
[/font]
[font=tahoma]سلام بر تمامی نیمه پشت کنکوری هایی که مرحله اول رو گذروندن و الان تو فکر مرحله دوم هستن!
با توجه به تجربه یک ساله سازمان محترم سنجش (که الحق خوب استعدادهای شهرسازی رو می سنجه!!) در برگزاری مرحله دوم برنامه ریزی شهری و اینکه در سال گذشته کسانی بیشتر موفق بودند که با طرح های شهرسازی رابطه مستقیم داشتند و از کم و کیف اونها آگاه بودند و نقاط قوت و ضعف اونهارو میشناختن و طرح های مختلفی رو دیده بودن، بنابر این یه فکری کردیم که کسایی که فکر میکنن مرحله اول قبول میشن، باهم جمع بشیم( در همین سایت ها!!) و هر چند وقت( این چند وقت میتونه هرروزباشه، میتونه هر هفته یه شب باشه یا هرچی که باهم طی کنیم) و هر دفعه یک طرح رو مورد نقد و بررسی قرار بدیم و اگر هم در اون ارتباط طرحی داریم باهم مبادله کنیم تا ایشالا بتونیم هممون نتیجه بهتری بگیریم
دوستانی که موافق هستند آمادگی خودشون رو اعلام کنن تا هرچه سریع تر دست به کار بشیم دیر نشه از بقیه عقب بیفتیم [/font]
4

[font=tahoma]و اما قوانین:
[/font]
[font=tahoma]
[/font]

[font=tahoma]یه سری قوانین که نمیخوام بگم، شاید مرامنامه![/font]4[font=tahoma] [/font][font=tahoma]در این رابطه به تنظیم کردیم امیدوارم که توجه کافی داشته باشید:[/font]
[font=tahoma][font=tahoma]1برای به عضویت در اومدن در گروه فقط کافیه که اسمتون رو در هیمن تاپیک اعلام کنید.2استفاده از اطلاعات به دو صورت هست، برای این منظور تاپیک زیر رو نگاه کنیدhttp://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...n=lastpost
3تا زمان کنکور امکان دسترسی به این فایل ها فقط و فقط منحصر به اعضای این گروه هست!! حتی اعضای وی ای پی هم این امکان رو ندارن!!!
برای ثبت نام در این گروه هم فقط باید در همین تاپیک درخواست بدید، اگه جای دیگه درخواست بدید انگار که درخواست ندادید!15
راستی، مهندس دهقان هم فرمودند اعضای این تاپیک در آخر عضو ویژه سایت خواهند شد!(اون هایی که هم اکنون هستند ببخشند دیگه، از اون ها با دادن اعتبار تشکر میشه)
[/font][/font]
[font=tahoma]حالا کیا عضو شدن؟!
[/font]
[font=tahoma]
[/font]

[font=tahoma]عزیزانی که اسمشون رو در این تاپیک نوشتند، اگر به اسمشون دقت کنند می بینند که زیر اسمشون نوشته شده[/font]
[font=tahoma]عضو کارگروه ویژه آزمون مرحله دوم 91[/font]
[font=tahoma]یعنی اینکه شما عضو این گروه شدید و امکان دانلود فایل و شرکت در بحث هارو دارید.[/font]5
درود

من هم به دوستانی که در این تاپیک فعالیت کنند منابع پارسال را بصورت پیام خصوصی براشون میفرستم حتی یکی از فایلها ی منابع که در vip هست را نیز براشون ایمیل میکنم.

طرح بسیار عالی هستش مهندس.....خدا خیرت بده که این پیشنهاد رو دادی.من که هستم.

ممنون زئیس!(به یاد دوران خوش خدمت:D)
میگم مهندس اگه امکانش هست یه قسمت برای ما پشت کنکوری های مرحله دوم درست بفرمایید
هرجا که صلاح میدونید
منم پایه ام:blush: ولی اطلاعاتی کمی دارم:s البته امیدوارم در کنار مهندسین گرامی اطلاعات مفیدی کسب کنم:blush:
(۱۳۹۰-۱۲-۱۳، ۱۱:۵۲ عصر)محمد مهربون نوشته است: [ -> ]ممنون زئیس!(به یاد دوران خوش خدمت:D)
میگم مهندس اگه امکانش هست یه قسمت برای ما پشت کنکوری های مرحله دوم درست بفرمایید
هرجا که صلاح میدونید

این موضوع منتقل شد به تالار مخصوص و تاپیک های مرتبط هم بزودی منتقل میشوند

تالار ویژه مرحله دوم -گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری و معماری'

http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=560

تالار ویژه مرحله دوم (تشریحی تحلیلی) گرایش برنامه ریزی شهری 1391

http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=561

تالار ویژه مرحله دوم (اسکیس) گرایش طراحی شهری 1391

http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=562

تالار ویژه مرحله دوم (اسکیس) گرایش معماری 1391

http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=563
سلام مهندس من واقغا الان گیج گیج شدم نمیدونم چی بخونم یه ساعت میرم کتاب میخونم بعدش میگم مقاله بهتره در کل نمیدونم این مرحله دوم قضیش په جوریه چی بخونم ممنون میشم منابع مرحله دوم رو واسم ایمیل کنی من بخونم خیلی ممنون میشم کمکم کنین
avindar1367@gmail.com
ممنون مهندس
خیلی لطف کردید
امیدوارم یه گامی باشه در جهت حمله ای قوی و کارآمد به آزمون مرحله دوم!!!:D
فقط همینجا از تمامی دوستانی که در مقاطع ارشد و بالاتر ادامه تحصیل میدن درخواست میکنیم این دوستان پشت کنکوری رو که التماس دعا دارند تنها نذارن؛ به هر حال اونها در خیلی از شرکت مشاوره ها کار کردن و طرح های زیادی دیدن و خیلی اطلاعاتشون از ما کامل تره
خوشحال میشیم که در جهت بالا بردن سطح علمی سایت ما رو کمک کنن :shy:
(۱۳۹۰-۱۲-۱۴، ۱۲:۰۷ صبح)avindar1367 نوشته است: [ -> ]سلام مهندس من واقغا الان گیج گیج شدم نمیدونم چی بخونم یه ساعت میرم کتاب میخونم بعدش میگم مقاله بهتره در کل نمیدونم این مرحله دوم قضیش په جوریه چی بخونم ممنون میشم منابع مرحله دوم رو واسم ایمیل کنی من بخونم خیلی ممنون میشم کمکم کنین
avindar1367@gmail.com

شما اجازه بدید دوستان بیان و فعالیت کنند بعد من هم براتون میفرستم برای اون منابع که اختصاصی ایران شهرساز بود خیلی سختی کشیدم و اگر بخواید میل بزارید اونوقت این تاپیک میشه فقط تقاضا

دوستان در این تاپیک تقاضا نکنید من هم ایمیل شما را دارم و هم میشه پیام فرستاد بزارید بحث شروع بشه و مطالب گذاشته بشه

ممنونم
(۱۳۹۰-۱۲-۱۴، ۱۲:۰۷ صبح)avindar1367 نوشته است: [ -> ]سلام مهندس من واقغا الان گیج گیج شدم نمیدونم چی بخونم یه ساعت میرم کتاب میخونم بعدش میگم مقاله بهتره در کل نمیدونم این مرحله دوم قضیش په جوریه چی بخونم ممنون میشم منابع مرحله دوم رو واسم ایمیل کنی من بخونم خیلی ممنون میشم کمکم کنین
avindar1367@gmail.com
سلام مهندس
خوش اومدید
اااا چرا ؟
نگران نباشید
هدف ما از این تاپیک این هست که در کنار هم باشیم نه هرکی تو خونه خودش واسه خودش!!!!
یه بار دیگه مطالبی که نوشته شده رو بخونید بهتر متوجه میشید!
برای منابع هم عجله نکنید
با ما همراه باشید، ایشالا همه چی درست میشه:cool:
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29