امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر...
من هم یه خاطره بگم
روستا داشتیم و یه روستای دور افتاده سر کلاس بنا به صلاح دید استاد افتاد واسه گروه ما که اطلاعاتشو پیدا نکردیم که کپی کنیم..........
من و هم گروهیم بعد کلی برنامه ریزی شبانه روزی یه روز خالی پیدا کردیم که بریم روستا واسه برداشت و کروکی زدن که یه دو سه جلسه ای عقب تر از کل کلاس بودیم و نتونسته بودیم هنوز به روستا سری بزنیم و استاد حسابی شاکی.....یکی از دوستان شهرسازیم همراهمون بود....یادش بخیر
بالاخره رسیدیم به روستا
ما هم اندرخم کوچه اول بودیم و تازه رسیده که دیدم پیرمردی با بیل در حال کند و کاو مسیر آبیست و حسابی مشغول.
یه خسته نباشید گفتم که دوستان گفتند بیخیال شو بریم.(منم پایه درد دل شنیدن بودم)
هیچی پیرمرد پرسید از کجا اومدید و منم گفتم که ما اومدیم مشکلات روستا رو بدونیم یکم از مشکلاتتون واسمون بگید.این آقا هم که فکر کرد ما از سازمانی نهادی چیزی رفتیم شروع کرد نشستم پای حرفاش یه 20 دقیقه گذشته بود و به این فکر میکردم که چطوری بحث رو تموم کنم که یکی از اهالی از اونجا گذشت و پیرمرد صداش کرد دوستان با حرکات صورت داشتند منو تهدید میکردن که بریم ....
یواش یواش اهالی بیشتری دور ما جمع شدن و با اصرار مارو میبردن که مشکلاتو نشونمون دهند!!! دیگه دوستان هم وسط ماجرا بودن که بخوان برن واسه پروژه.. کم کم عصر شد و ما هم هیچ کاری نکرده باز گشتیم.تمام مسیر هم گروهی محترم عصبانی بود اما هیچی نمیگفت هر لحظه حس میکردم الانه که منفجر بشه.نگاه به دوست شهرساز میکردم و خنده ام میگرفت اونم به حالتی که الان میکشتت هم گروهیمو نشون میداد.
روز موعود (جلسه ای که قرار بود کار ببریم!!!!) رسید
من 3 4 تا نقشه از خودم نصفه هچ زده با یه شیت که پلات نقشه روستا بود و روش تمام مشکلات را گرافیکی نشون داده بودم رفتم سر کلاس و به هم گروهیم گفتم با من!!!
نوبت گروه ما که رسید به استاد گفتم این نقشه هاست که نرسیدیم کار کدیشو تمومشون کنیم چون حجمش زیاد بود!!!!!!!!!!!!!!!
و این هم مشکلات و تمام جلسه راجع به مشکلات و راه حل ها که استاد حتی نخواسته بود فقط!!!! صحبت کردم(متکلم وحده بودم و همه با دقت گوش میدادند)
آخر کلاس استاد گفت که چقدر خوب بود همه با این دقت و جزئیات به مسائل نگاه میکردند.:)
و اینجوری بود که روستا 20 شدیم.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Brightness ، maryam taban ، FaTyJo0oN ، Shahrsaz67

پیام‌های داخل این موضوع
بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط Shahrsaz67 - ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۱۱:۱۵ صبح
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط alireza - ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۰۲:۰۸ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط Shahrsaz67 - ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۰۲:۱۵ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط alireza - ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۰۲:۱۶ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط FaTyJo0oN - ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۰۲:۱۹ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط alireza - ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۰۲:۲۷ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط ایلیا - ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۰۶:۵۴ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط Shahrsaz67 - ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۰۸:۰۳ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط Shahrsaz67 - ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۱۰:۲۳ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط .Utopia - ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۱۰:۴۳ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط FaTyJo0oN - ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۱۱:۰۸ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط neda_tgv - ۱۳۹۱-۱-۲۸، ۱۲:۲۱ صبح
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط negar najafi - ۱۳۹۱-۱-۲۸، ۱۰:۱۷ صبح
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط Shahrsaz67 - ۱۳۹۱-۱-۲۸، ۰۹:۲۷ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط FaTyJo0oN - ۱۳۹۱-۲-۱۴، ۰۹:۵۹ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط Shahrsaz67 - ۱۳۹۱-۲-۱۵، ۰۵:۴۹ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط Shahrsaz67 - ۱۳۹۱-۲-۱۶، ۰۶:۰۱ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط alireza - ۱۳۹۱-۱-۲۸، ۱۱:۰۲ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط zolatan - ۱۳۹۱-۲-۱۴، ۰۹:۵۷ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط Sadeghpour - ۱۳۹۱-۲-۱۴، ۰۹:۵۷ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط FaTyJo0oN - ۱۳۹۱-۴-۲۸، ۱۲:۱۴ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط قاصدک - ۱۳۹۱-۴-۲۸، ۰۳:۴۴ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط FaTyJo0oN - ۱۳۹۲-۵-۲۰، ۱۲:۳۰ صبح
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط rezvan87 - ۱۳۹۲-۵-۲۰، ۰۱:۱۳ صبح
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط FaTyJo0oN - ۱۳۹۳-۳-۱۳، ۱۰:۱۷ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط URBAN 98 - ۱۳۹۳-۳-۱۳، ۱۱:۳۵ عصر
RE: بیا**خاطره نویسی**D: هی یادش بخیر... - توسط maryam taban - ۱۳۹۳-۳-۱۴، ۰۱:۵۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان