امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
من اعتراض خودم را طی یک نامه برای رییس دانشگاه ازاد به صورت اینترنتی فرستادم
ببینید این به اولویت شما بستگی داره که کار براتون مهمه یا تحصیل .اگه درامد خوبی دارین و کارتون هم تضمینیه و ثابته که ار خوبی کردین انصراف دادین ولی اگه غیر از اینه به نظرم تو عصبانیت نباید تصمصم انصراف میگرفتین.الان تمام دوستای من دانشگاه سراسری قبلول شدن من هم همینطور(و دانشگاههای مختلف)همه ی اینها حداقل هفته ای 3 روز و معمولا 4 روز رو کلاس دارن حتی دوست من ساعت 11تا 12روز 4شنبه هم کلاس داره بقیه روزهاشم طوری برنامه شون ریخته شده که ساعتهایی که میتونی کار کنی رو خراب کرده!پس این موضوع فقط مشکل زنجان نبوده!!شیوه ایه که تو اکثر دانشگاها داره اجرا میشه و متاسفانه به قول استادا تصمیم گرفته شده که دانشجو نتونه همزمان کار کنه!
پس اگه کارتون خوبه بچسبین به کار و اگه هم نه برگردین به دانشگاه که این نامه ها جواب نمیده.این فقط مشکل شما نیست مشکل اکثر دانشجوهای ارشده

آخرین ارسال های من :
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: من اعتراض خودم را طی یک نامه برای رییس دانشگاه ازاد به صورت اینترنتی فرستادم - توسط soheilarch - ۱۳۹۱-۷-۲۰، ۰۹:۵۹ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست رایگان درخواست مطلب، مقاله و یا پایان نامه درباره ی طراحی فضای شهری مناسب برای کودکان Zohreh javadi 0 1,042 ۱۳۹۴-۱۱-۱۴، ۰۵:۴۷ صبح
آخرین ارسال: Zohreh javadi
  گفتگوی یک شهرساز با شهردار زمردیان 0 1,913 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۷:۲۳ عصر
آخرین ارسال: زمردیان
  به زودی دانلود کتابهای انتشارات سپاهان کنکور طراحی شهری و برنامه ریزی شهری s1s2s3 1 1,751 ۱۳۹۱-۹-۳، ۰۵:۴۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  آیا بناهای مدرن به جذب نیروهای شیطانی می انجامد؟ ماراویا 0 1,990 ۱۳۹۱-۹-۲، ۰۳:۵۲ عصر
آخرین ارسال: ماراویا
  به چه امیدی دارید ارشد می خونید به دنبال سواد یا کار s1s2s3 7 3,277 ۱۳۹۱-۸-۲۶، ۱۲:۲۷ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  بچه ها کسی ایمیل خبرنگاران تلویزیونی مانند حسینی بای را داره s1s2s3 0 2,548 ۱۳۹۱-۸-۲۵، ۰۶:۲۶ عصر
  حتما به این مکان بیایید - باغ موزه همدان .Utopia 19 8,098 ۱۳۹۱-۸-۶، ۰۳:۲۲ عصر
آخرین ارسال: .Utopia
  یک پیشنهاد برای بچه های ارشد طراحی شهری سعیده66 3 2,019 ۱۳۹۱-۸-۴، ۱۱:۳۸ عصر
آخرین ارسال: elham90
  کسی میدونه پایان نامه طراحی شهری چه جوریه ایا مثل معماریه s1s2s3 2 2,107 ۱۳۹۱-۸-۱، ۱۰:۴۲ عصر
آخرین ارسال: godonly.
  افسوس و تاسف دانشگاه زنجان من را وادار به انصراف از رشته طراحی کرد s1s2s3 25 9,092 ۱۳۹۱-۷-۲۵، ۱۱:۴۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: