امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانشجویان دانشگاه یزد (به خصوص مقطع ارشد) کسی هست کمکون کنه؟
(۱۳۹۲-۶-۶، ۰۸:۱۹ عصر)sas.mmt نوشته است: سلام دوستان. کسی هست که دانشگاه یزد درس خونده یا میخونه؟ من و دوستام چندتا سوال داشتیم در مورد دانشگاه که بتونیم راحتتر تصمیم بگیریم برای ادامه تحصیل تو این دانشگاه...
به نظرتون رفتنش ارزش داره مخصوصا واسه ما که راهمون به یزد خیلی دوره؟

هزینه ها و شهریه ها چطوریه؟
کل شهریه ترم اول رو موقع ثبت نام میگیرن؟
به شبانه ها خوابگاه میدن؟
بعضیا میگن حجاب تو این یونی خیلی مهمه حتی حرف از چادر و این چیزا میزنن!!واقعا اینجوریه؟
هر اطلاعاتی دارین به ما بدین لطفا...

ممنون...
من از کسایی که درس میخوندن پرسیدم میگن دانشکده معماری خبری نیست که خیلی گیر بدنو اینا چادر که اصلا

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط sas.mmt ، mina91

پیام‌های داخل این موضوع
RE: دانشجویان دانشگاه یزد (به خصوص مقطع ارشد) کسی هست کمکون کنه؟ - توسط foroogh.r - ۱۳۹۲-۶-۶، ۰۸:۳۰ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  استانداردها و بعد طراحی فضاهای ورزشی در یک مجموعه آموزشی به صورت پاورپوینت ترجیحا alireza 4 5,154 ۱۳۹۳-۱۲-۹، ۱۰:۵۶ عصر
آخرین ارسال: alireza
  بچه ها کسی مطلبی با منابع موثق در مورد فضاهای شهری تو ایران داره؟ alireza 3 3,146 ۱۳۹۳-۱۱-۲، ۱۰:۴۹ عصر
آخرین ارسال: kiana7822
  کسی یه طرح سنگ فرش برای ورودی جلو حرم امام زاده داره؟ alireza 1 2,569 ۱۳۹۳-۱۱-۲، ۰۷:۵۶ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  نمونه کار شیت بندی و راندو طرح شهرسازی یک رو کسی داره نمونه کاراشو ببینم واسه ایده؟! alireza 1 3,205 ۱۳۹۳-۱۰-۳۰، ۰۶:۲۵ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  کسی ضوابط ملاک عمل در شهرک غرب تهران رو داره؟ alireza 0 2,271 ۱۳۹۳-۱۰-۳۰، ۰۳:۰۸ عصر
  درس روش تحقیق باید پروپوزال تحویل بدم و موضوعم تاثیر رنگ و نور در روانشناسی محیطی هست alireza 0 1,707 ۱۳۹۳-۱۰-۲۱، ۰۸:۲۴ عصر
  کسی طرحی از نقاشی انتزاعی داره که مفهومی رو برسونه alireza 0 1,829 ۱۳۹۳-۱۰-۲۱، ۰۷:۲۱ عصر
  تغییر مقیاس لایه زلزله به اندازه واقعی masoudrom 1 1,086 ۱۳۹۳-۱۰-۱۹، ۰۴:۳۴ عصر
آخرین ارسال: masoudrom
  کسی با تکنیک دیمتل (DEMATEL) آشنایی داره؟؟؟ sajad ojaghi 1 1,577 ۱۳۹۳-۱۰-۱۷، ۰۱:۰۰ صبح
آخرین ارسال: amindatcom
  کسی پروپوزال درس روش تحقیق شو داره؟در رابطه با موضوعات مبلمان شهری یا هویت شهری alireza 0 2,013 ۱۳۹۳-۱۰-۱۵، ۰۱:۰۷ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان