امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امکان استفاده از شیشه در دیوار مشترک با همسایه
(۱۳۹۳-۶-۲، ۱۰:۵۸ عصر)'AliReza' نوشته است: فردا صبح تماس بگیرید دو شماره بهتون بدهم
09171388783

سلام

جناب مهندس لطف کردید، الان داشتم در اینترنت جستجو می کردم، جواب سوال فوق را یافتم.

جهت اطلاع سایر دوستان، متن آن به شرح زیر است:

[تصویر:  iranshahrsaz.com_25-08-2014-00-31-32.png]

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، atelieahjam

پیام‌های داخل این موضوع
RE: امکان استفاده از شیشه در دیوار مشترک با همسایه - توسط geo - ۱۳۹۳-۶-۲، ۱۱:۳۸ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست همکاری جهت سرمایه گذاری و مشارکت در ساخت آپارتمان مسکونی در شهرستان بابلسر atelieahjam 0 2,286 ۱۳۹۴-۸-۲۲، ۰۶:۴۶ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  یک بنای شاخص معماری با پلان و مقاطع و نما برای ماکت سازی تقریبا ساده که ماکتی که قرار alireza 2 5,668 ۱۳۹۳-۱۲-۱۸، ۱۱:۲۹ صبح
آخرین ارسال: MHAKBARI
  چون قزوین کاملترین طرح cds رو داشته ، دنبال شرح خدماتشم جدای از شرح خدمات cds قزوین ، alireza 10 7,600 ۱۳۹۳-۱۲-۱۳، ۱۲:۱۲ صبح
آخرین ارسال: haydariyan
  استانداردها و بعد طراحی فضاهای ورزشی در یک مجموعه آموزشی به صورت پاورپوینت ترجیحا alireza 4 5,156 ۱۳۹۳-۱۲-۹، ۱۰:۵۶ عصر
آخرین ارسال: alireza
  میخواستم ببینم من نرم افزار ARC map را از کجا میتونم پیدا کنم برای نصب روی ویندوز 8 ؟ atelieahjam 1 1,643 ۱۳۹۳-۱۱-۸، ۱۱:۳۹ صبح
آخرین ارسال: محمد یگانه
  بچه ها کسی مطلبی با منابع موثق در مورد فضاهای شهری تو ایران داره؟ alireza 3 3,149 ۱۳۹۳-۱۱-۲، ۱۰:۴۹ عصر
آخرین ارسال: kiana7822
  کسی ضوابط ملاک عمل در شهرک غرب تهران رو داره؟ alireza 0 2,272 ۱۳۹۳-۱۰-۳۰، ۰۳:۰۸ عصر
  درخواست رایگان اسکیس و کروکی از عالی قاپو،مسجد شاه،مسجد لطف الله،سر در قیصریه فضای کلی میدان نقش جها Brightness 2 2,611 ۱۳۹۳-۱۰-۲۷، ۰۸:۰۰ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  درس روش تحقیق باید پروپوزال تحویل بدم و موضوعم تاثیر رنگ و نور در روانشناسی محیطی هست alireza 0 1,708 ۱۳۹۳-۱۰-۲۱، ۰۸:۲۴ عصر
  کسی طرحی از نقاشی انتزاعی داره که مفهومی رو برسونه alireza 0 1,832 ۱۳۹۳-۱۰-۲۱، ۰۷:۲۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان