امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 3.12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج ارشد91<<طراحی شهری>>همکلاسی های خود را پیدا کنید و قبولی خود را جشن بگیرید
درود بر تو معين جان
خوشحالي ما بيشتر از شما است كه يوني تهران قبول شدي ايشالا تو تهران همديگر رو ميبينيم و بيشتر خوشحال ميشيم

وه همچنين براي بعضي از دوستامون كه امسال خدايش حقشون بود قبول بشن آرزوي موفقيت و سربلندي رو دارم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط moein2003glx
ممنون آقای همتی
موفق باشید1

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط moein2003glx
    (۱۳۹۱-۶-۱۲، ۰۸:۵۹ عصر)moein2003glx نوشته است:
    به همکلاسی های جدیدم خانوم ها فرجام ، الله وردی
    saminta , delbar
    [align=START]

بسیار تبریک میگم و امیدوارم که روزها و خاطرات خوبی‌ در کنار هم داشته باشیم.

و به دوستانم سیوان و گیزمو هم که دانشگاه شهید بهشتی‌ قبول شدن نیز بسیار تبریک میگم امیدوارم ایامی سراسر موفقیت و شادی داشته باشند.

و باید یادآور بشم که جائ یه سری از دوستانم که از من شایسته تر و بهتر بودن واقعا تو دانشگاه تهران خالیه و من واقعا از قبول نشدنشون بسیار بسیار ناراحتم.و امیدوارم که خیلی‌ سریع خبرای خوشی از این دوستان بشنوم.

معین همتی
    مرسی آقای همتی
    به شما هم بسیار تبریک میگم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط روجا ، moein2003glx
    روزانه برنامه ریزی شهری علم و صنعت

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    Sad 
    با آرزوی موفقیت برای همه دوستان عزیز... من متاسفانه قبول نشدم...

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط nazanin.gh ، روجا
    به همه دوستانی که در آزمون ارشد پذیرفته شدند تبریک میگم امیدوارم همگی موفق باشید، من تازه لیسانسمو گرفتم و تلاشی برای آزمون امسال نکرده بودم . 2مجازی نور طوبی قبول شدم 17
    آخرین ارسال های من :

ذهن‌های بزرگ درباره‌ی ایده‌ها صحبت می‌کنند.
    ذهن‌های متوسط درباره‌ی رویدادها صحبت‌ می‌کنند.

و ذهن‌های کوچک درباره‌ی دیگران...
    پاسخ
     سپاس شده توسط nazanin.gh ، moein2003glx
    سلام با رتبه 8 كنكور برنامه ريزي شهري دانشگاه شهيد بهشتي قبول شدم

پاسخ
    من با رتبه 330 قبول نشدم
    البته مرحله دومم رو راضی بودم و خیلی بهم امید داده بودن اما از نتایجی که دارم میبینم متوجه شدم که مرحله دوم کلا سرکاریه و هیچ رتبه ای رو عوض نمی کنه!!!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط mery
    سلام از اینکه قبولی یا عدم قبولی خود را در این تاپیک میزارید تشکر میکنیم.

دوستان برنامه ریزی شهری لطفا در تاپیک زیر بزارید و دوستانی هم که اینجا قرار داده اند در تاپیک زیر بزارند. بعد از قرار دادن ارسال آنها در این تاپیک حذف میشود

نتایج ارشد91<<برنامه ریزی شهری>>همکلاسی های خود را پیدا کنید و قبولی خود راجشن بگیرید
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
    پس کی می خوائ ما را ببینه دانشگاه ازاد به دادمون برس

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط nedashahrsaz

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 18,178 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
    آخرین ارسال: mamamama
      چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,341 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
    آخرین ارسال: mtr6510
      سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,370 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,317 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
      دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,199 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,554 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
    آخرین ارسال: shivashf
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,755 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
    آخرین ارسال: udesigner
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,646 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
    آخرین ارسال: payam_km
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,667 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: rikhtehgaran
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,606 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان