امتیاز موضوع:
  • 103 رأی - میانگین امتیازات: 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره برای قبولی در کنکور ارشد سراسری وآزاد
سلام دوستان
من در حال حاظر دانشجوی ترم هفت شهرسازی هستم و میخوام امسال کنکور برنامه ریزی شهری شرکت کنم تصمیم داشتم که با ازمون ها و سرفصل های این سایت شروع کنم که متاسفانه به خاطر مشکلات شخصی که داشتم نتونستم حالا تصمیم گرفتم که از اول مهر ماه شروع به درس خوندن کنم ولی خیلی سردرگم هستم و اصلا نمیدونم با توجه به زمان کمم و مشغله های زیادم از کجا شروع کنم و روی چه منابعی متمرکز بشم بهتره ؟ در ضمن تصمیم دارم دانشگاه دولتی قبول بشم.
از همه ی عزیزانی که میتونن به من کمک کنن خواهش میکنم که بنده رو راهنمایی کنند. ممنون
آخرین ارسال های من :

بزرگی تو به اندازه ی بزرگی هدف توست .:shy:
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH
(۱۳۹۰-۶-۲۴، ۰۷:۰۴ عصر)elena نوشته است: سلام دوستان
من در حال حاظر دانشجوی ترم هفت شهرسازی هستم و میخوام امسال کنکور برنامه ریزی شهری شرکت کنم تصمیم داشتم که با ازمون ها و سرفصل های این سایت شروع کنم که متاسفانه به خاطر مشکلات شخصی که داشتم نتونستم حالا تصمیم گرفتم که از اول مهر ماه شروع به درس خوندن کنم ولی خیلی سردرگم هستم و اصلا نمیدونم با توجه به زمان کمم و مشغله های زیادم از کجا شروع کنم و روی چه منابعی متمرکز بشم بهتره ؟ در ضمن تصمیم دارم دانشگاه دولتی قبول بشم.
از همه ی عزیزانی که میتونن به من کمک کنن خواهش میکنم که بنده رو راهنمایی کنند. ممنون

سلام
امیدوارم دوستان رتبه برتر بیان و شما رو راهنمایی کنن
چیزی که من میدونم از کتاب نباید غافل شد
جزواتی هم که من دارم میذارم مفیدن اما استاد مدرس این جزوات، همیشه خودش می گفت برای کسب رتبه برتر و گرفتن دید بهتر برای پاسخ به سوالات مفهومی، حتما حتما باید کتاب خوند در کنار جزوه
جزوه ها چون دسته بندی مطالب هستن و نکات و کلیدواژه ها داخلش مشخصه خوب بسیار بسیار مفیدن و کتاب یرای گرفتن دید بهتر و بیشتر
و تاکید من بر روی زبان زبان زبان و آمار
منابع داخل سایت همه لازمند ...منم وقتی شروع کردم میگفتم فرصت ندارم و چطور همه رو بخونم ولی بهمن شد و دیدم حدود 40 تا کتاب خوندم
هرچند بازم خیلی ها رو نخونده بودم
کتابا رو بخصوص بعضی ها رو نباید روشون زیاد زوم کنی باید بلد باشی که بخونی برای گرفتن نکاتش
من در حد خودم راهنمایی کردم از رتبه های برتر بپرسی بهتره.موفق باشی

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط soheilarch
سلام دوستان.باتشكر از راهنماييهاتون.
ما ليسانس معماري دارم .امسال ميخوام طراحي شهري امتحان بدم و تا به امروز هم هنوز هيچ كتابي رو نخوندم.ميخواستم راهنماييم كنين با توجه به وقت باقيمانده چه كتابهايي و چه جوري بخونم كه به اميد خدا حتما جواب بگيرم.آيا بايد تمام وقت بخونم؟نظرتون در مورد جزوات و كتبهاي خانه شهرسازان چيه؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط soheilarch
(۱۳۹۰-۶-۲۵، ۱۰:۰۰ صبح)asma نوشته است: سلام دوستان.باتشكر از راهنماييهاتون.
ما ليسانس معماري دارم .امسال ميخوام طراحي شهري امتحان بدم و تا به امروز هم هنوز هيچ كتابي رو نخوندم.ميخواستم راهنماييم كنين با توجه به وقت باقيمانده چه كتابهايي و چه جوري بخونم كه به اميد خدا حتما جواب بگيرم.آيا بايد تمام وقت بخونم؟نظرتون در مورد جزوات و كتبهاي خانه شهرسازان چيه؟

سلام
لینک زیر توسط مهندس @ouror@ که رتبه 130 در آزمون 90 آورده و در همان تاپیک رتبه 1 کنکور 90 و دانشجوی دانشگاه تهران شما را رهنمایی میکنند.
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=3888
اگر نتیجه نگرفتید تا تاپیک دیگه ای را که توسط رتبه 18 و 92 کنکور 90 طراحی شهری ایجاد شده و معرفی کتابها هست معرفی کنم.
با سپاس
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط asma ، soheilarch ، ایلیا
(۱۳۹۰-۶-۲۵، ۱۰:۰۷ صبح)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۰-۶-۲۵، ۱۰:۰۰ صبح)asma نوشته است: سلام دوستان.باتشكر از راهنماييهاتون.

سلام
لینک زیر توسط مهندس @ouror@ که رتبه 130 در آزمون 90 آورده و در همان تاپیک رتبه 1 کنکور 90 و دانشجوی دانشگاه تهران شما را رهنمایی میکنند.
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=3888
اگر نتیجه نگرفتید تا تاپیک دیگه ای را که توسط رتبه 18 و 92 کنکور 90 طراحی شهری ایجاد شده و معرفی کتابها هست معرفی کنم.
با سپاس

با تشكر از شما
ميشه لطف كنيد و اون 2 تاپيك هم معرفي كنيد

پاسخ
نقل‌قول: با تشكر از شما
ميشه لطف كنيد و اون 2 تاپيك هم معرفي كنيد
اینم اون لینک فقط تا آخر را که فکر کنم 4 صفحه است را تا آخر بخونید
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...01#pid4201

پاسخ
 سپاس شده توسط asma ، soheilarch
سلام ، من در كنكور كارشناسي ارشد شهرسازي (برنامه ريزي) 1390 رتبه ام 20 شد و دانشگاه تهران قبول شدم، البته من در 2 رشته شركت كردم . رشته دومم عمران بود .در رشته عمران همه غير انتفاعي ها رو آوردم ودر دانشگاههاي دولتي ،خاك وپي تحصيلات تكميلي كرمان وخاك وپي بندر عباس رو آوردم.البته رتبه عمرانم زياد خوب نشد ولي عمران حدود 3100 نفر پذيرش داره و بيشتر از 10000 نفر در انتخاب رشته مجاز ميشند. من كارنامه ام رو ميذارم تا بچه ها از درصدها وتراز ها مطلع بشند .

فایل‌(های) پیوست شده
.jpg   كارنامه.JPG (اندازه: 68.43 KB / تعداد دفعات دریافت: 54)

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، ala sh ، soheilarch ، الي نيك
    (۱۳۹۰-۴-۲۸، ۱۲:۵۱ عصر)s1s2s3 نوشته است: من خودم معماری هستم سعی کن شهرسازی را ادامه بده چون اولا نمی تونی از اسکیس معماری جان سالم به در ببری و ثانیا بازار معماری اشباع شده من الان خودم می خوام بیام شهرسازی ولی اگه بیای معماری دروس جبرانی زیادی باید پاس کنی
    سلام من تمام کتابهای بالا یعنی طراحی شهری را دارم اگه می خواید یک سوم قیمت می فروشم من خودم می خوام برم برنامه ریزی
    11 کتاب مهم طراحی شهری که قیمتش 90 هزار تومان است را 30 هزار می فروشم کتابها چاپ 90 و 89 هستند صفر کیلومتر برام پیغام بدید با تشکر

سلام دوست عزیزم.من خودم
    دانشجوی ترم آخر معماری هستم و قصد داشتم که همون گرایش معماری رو ادامه بدم اما واقعاً اسکیس هیچیییییی بارم نیست و قصد دارم دولتی هم قبول شم.من اطلاعی از طراحی شهری ندارم،اما حرفاتون روم تاثیر گذشت.اگه میشه یه شماره تلفن برام بذرید تا واسه کتبا باهاتون تماس بگیرم.ممنون

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      help help help
      سلام قصد شرکت تو کنکور طراحی شهری رو داشتم ولی چون نمیتونم به کلاسای اسکیسش دسترسی داشته باشم بیخیالش شدم از همه بیشتر به مدیریت پروژه علاقه دارم ولی با توجه به ظرفیت بسیار کمش کتابای بسیار زیادش احتمال قبولی پایینه برای همین تصمیم گرفتم همون معماری رو دنبال کنم که اگرچه اسکیسم خوب نیست ولی به استاد خیلی خوبی تو این زمینه دسترسی دارم و میتونه یادم بده اونم در حد عالی)با توجه به این که ترم 7 هستم و خیلی این ترم درسام زیاده فکر نمیکنم شبی بیشتر از 1.5 ساعت وقت گیر بیارم برای مطالعه برای ارشد در نتیجه به کنکور ارشد امسال نمیرسم.به نظر شما با این مقدار درس خوندن و اینکه از هر درسی یکی دو تا کتاب اصلی رو خوندن میتونه کمک کنه حداقل غیرانتفاعی قبول شم(هدفم سراسری هست و اونم تهران ولی میخوام بسنجم تو بدترین شرایط و با حداقل خوندن امکان قبولی تو غیرانتفاعی ها وجود داره؟)اگه امسال نتونم شرکت کنم که باید پایان نامه رو ببرم به ترم 9 و از الان شروع کنم به خوندن به نظرتون پایان نامه وقت گر نیست و مشکلی برای درس خوندن شدیدم که از تیر شروع میشه به وجود نمیاره؟اگه ترم 9 بشم بهمن سال بعدباید دفاع کنم از پایان نامه بعد از اون هم 6 ماه معافیت تحصیلی که تا مرداد میرسه البته دفترچه اعزام رو یه ماه قبل یعنی 5 ماه بعد از دفاع دیگه باید دنبالش بود (تیر)میترسم به کنکور اسکیس نرسم؟!!!با توجه به اینکه 1 سال وقت هست برای پایان نامه میشه مثلا فروردین یا اخر اسفند دفاعیه داشت؟(اون موقع ترم 9 رو رد کردی وسط ترم 10 ارائه داری یعنی تو مدرک 10 ترم قید میشه؟به خاطر یک تا دو ماه بیشتر از بهمن 10 ترمه حساب میشی؟!!مشکلی نداره؟)
      اصلا از کجا شروع کنم و چطوری بخونم؟ممنون میشم کامل راهنمایی کنین.:exclamation:

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      رشته برنامه ریزی شهری 2 مرحله ای هستش؟ آزمون تحلیلی و تشریحی چیه؟

آخرین ارسال های من :
        پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 37,352 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
        آخرین ارسال: tornado26
          ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,448 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
        آخرین ارسال: Yas_moradimehr
          مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 9,001 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
        آخرین ارسال: neginkob
          مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 19,225 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
        آخرین ارسال: neginkob
          مشاوره زبان mojtaba.db 0 753 ۱۳۹۵-۶-۱۲، ۰۹:۴۵ عصر
        آخرین ارسال: mojtaba.db
          با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,415 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس زبان بهزاد صائب 20 11,326 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۵:۴۴ عصر
          منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,071 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
          مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,762 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
          مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,703 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
        آخرین ارسال: فاطمه70

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان