امتیاز موضوع:
  • 30 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آرم مخصوص طراحی شد نظر دهید=>مسابقه طراحی آرم سایت با اهدا جایزه ویژه
سلام
فکر میکنم طرح سوم بهتره، البته در بین طرح های بالا
وگرنه من هم با نظر مهندس صادقپور تاحدی موافقم
گرچه این طرح دیگه خیلی ساده است
لوگو باید مفهوم رو به طور غیر مستقیم برسونه
هرچه غیرمستقیم تر، قویتر
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط Sadeghpour ، parasto_gh
تا کی زمان داره؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۰-۱۱-۲۳، ۱۱:۲۹ عصر)saeiideh نوشته است: تا کی زمان داره؟
حدود 4 روز تا پایان همین هفته
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Sadeghpour
باشه پس با این حساب پیشنهاد می کنم هر چیزی که به نظر هر کس رسید یک اتود بزنه و به اشتراک بگذاره تا بتونیم با اصلاح و نظر جمع بهترین رو انتخاب کنیم، البته بچه های گرافیست سایت خیلی می تونن موثر باشند شما فقط لطف کنید و یک نظر سنجی بگذارید که ببینیم به نظر جمع چه مفاهیمی رو برسونه بهتره؟

پاسخ
 سپاس شده توسط Sadeghpour
یه طور دیگه هم میشه نگاه کردا...
حالا که این آرما طراحی شدن...بیاین رو همینا کار کنیم و نزدیکشون کنیم به شهرسازی...؟
مثلا میشه یه پشت زمینه از گوگل ارث یا از این تصویرای کوچیک شهرسازی گذاش توش...البته این 2تایی که من گذاشتم فقط برا نمونس خیلی ابتدایییه...جا کاره زیادی داره...
چون خود آرم کوچیکه...به نظرم اگه میخواین روش کار کنین پرینت بگیرین بعد شروع کنین به کشیدن...مثلا 3 بعدی ساختمونا...یا از این اسکیس هایی که حال و هوای شهری دارن...؟
یه خاهش هرکی میاد این تاپیکو میبینه اگه وقت داره ...یه اتودی بزنه...اینطوری خیلی بهتر از صرفا گفتنه..
ممنون

فایل‌(های) پیوست شده
.jpg   Untitled-2.jpg (اندازه: 126.71 KB / تعداد دفعات دریافت: 18)
.jpg   3.jpg (اندازه: 118 KB / تعداد دفعات دریافت: 12)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Sadeghpour ، elham90 ، 0RKIDEH ، alireza ، shokri ، parasto_gh ، .Utopia
با سلام
به نظرم اگه بتونیم به جای ا از یکی از نماد ها مثلا برج میلاد یا برج آزادی یا ..... استفاده بشه بهتره.
من الان وقت نداشتم وگرنه با فتوشاپ این کارو می کردم.
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
منم با سومی موافقم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام خسته نباشید مهندس
به نظرم 2 خوبه .
ولی بازجای کار داره میشه یکم جمش کرد
شایدم بشه یه طرح بهتر داد .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
دوستان به این دو طرحی که مهندس abcdefghijklm گذاشته هم یه نگاه کنید سریعتر اعلام کنید چون باید فلش این آرم را بسازم و اینکه به نظرتون لازمه که نام ایران شهرساز انگلیسی هم زیرش نوشته بشه یا نه؟

اینم لینک دو طرح مهندس abcdefghijklm

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...0#pid18460

پاسخ
به نظر من یه تاپیک باز کنین که بچه ها اتود بزنن.اینجوری به گزینه های خیلی بهتری میرسین.این سه طرح به نظر من جالب نیستن.

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز alireza 41 15,973 ۱۳۹۴-۱۲-۱۴، ۰۴:۵۹ صبح
آخرین ارسال: alireza
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 987 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  درباره بازار کار رشته طراحی شهری و برنامه ریزی چه می دانید s1s2s3 7 10,210 ۱۳۹۴-۷-۲۳، ۰۳:۰۳ عصر
آخرین ارسال: فاطمه 1993
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,275 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,519 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
  جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,389 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
  قالب جدید ایران شهرساز-نسخه دسکتاپ،تبلت،موبایل رونمایی شد alireza 0 1,155 ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۱۰:۳۱ صبح
  تولبار اختصاصی سایت ایران شهرساز(بدون ورود به سایت) alireza 34 13,015 ۱۳۹۳-۱۱-۲۲، ۰۱:۵۸ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  اطلاعیه مسابقه عکاسی،ایران شهرساز در اینستاگرام #iranshahrsazcom alireza 2 3,024 ۱۳۹۳-۹-۲۶، ۰۸:۲۵ عصر
  خبر ویژه 15 درصد تخفیف ویژه=>سمینار و کارگاه آموزشی اکو تهران با حضور پروفسور بنتلی در ایران alireza 31 9,729 ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۱۲:۰۸ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: