امتیاز موضوع:
  • 39 رأی - میانگین امتیازات: 2.95
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گرایش برنامه ریزی=>درصدهای شما در کنکور 1391 =>{سوالات 1391و کلید 80 سوال درسایت هست}
سایت مدرسان شریف یه سامانه برای تخمین رتبه گذاشته، من درصد هامو اونجا گذاشتم البته خوب حدودا ، با معدلم ، اونم این رتبه رو برام پیش بینی کرد .
زبان 20%
مباحث 40%
مبانی نظری 53 %
تاریخ 66 %
آمار 15%
گرایش 1 تا 3 تراز 7612 49 رتبه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، topman
زبان 25
مباحث 58
مبانی 62
تاریخ 69
آمار 50
برام رتبه اصلا مهم نیس فقط از دس این کنکور ارشد چرت و پرت خلاص شم ... هر چه که میگذره به چرت بودن کنکور ارشد شهرسازی بیشتر پی میبرم... آخه اونام سوال بود که مطرح کردن...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، mehdime007 ، topman
آقا دمت گرم خبر دادی،
بنده هم تو سامانه مدرسان وارد کردم تراز رو داد 8900 و رتبه هم 17 . با معدل 13 البته. خبر داری از اعتبار این سیستم؟ اولین ساله اینو گذاشتن؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط mehdime007
    mabahes:64
    barnamerizi:61/3
    tarikh:60
    amar:72
    zaban:20-30
    rotbe?
    (۱۳۹۰-۱۲-۱، ۰۹:۰۹ عصر)mehdime007 نوشته است: سایت مدرسان شریف یه سامانه برای تخمین رتبه گذاشته، من درصد هامو اونجا گذاشتم البته خوب حدودا ، با معدلم ، اونم این رتبه رو برام پیش بینی کرد .
    زبان 20%
    مباحث 40%
    مبانی نظری 53 %
    تاریخ 66 %
    آمار 15%

آقا این سایتی که می گید من رفتم عضوم شدم ولی بازم کد فعال سازی می خواد که به من ارسال نکرده و نمی تونم تخمین رتبه ام رو ببینم . چی کر کنم؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط mehdime007
    اینم درصد یکی از کاربران که به صورت پیام خصوصی فرستاده بود و رتبه میخواست

نقل‌قول: زبان 0 مباحث و مبانی 50 تاریخ 65 آمار 40

حدود رتبه ایشان 452 میشود میانگین ایشان 25.83 میشد.
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
    (۱۳۹۰-۱۲-۱، ۱۰:۰۸ عصر)topman نوشته است: آقا دمت گرم خبر دادی،
    بنده هم تو سامانه مدرسان وارد کردم تراز رو داد 8900 و رتبه هم 17 . با معدل 13 البته. خبر داری از اعتبار این سیستم؟ اولین ساله اینو گذاشتن؟

لطفا درصدهاتون را بدید براتون حساب کنم احتمالا از یک سیستم ساده نرم افزاری استفاده میکنند.

پاسخ
    *منم زدم اومد ۱۱۲
    زبان 15%
    مباحث 44%
    مبانی نظری 25%
    تاریخ 44 %
    آمار 44%
    در مورد نرم افزار هم بگم بهتون که رتبه های پارسال و امسال قابل قیاس نیستن.نرم افزار میگه اگه پارسال بود این میشدی که درستم میگه.ولی خودتون ببینید مبانی امسال با زبان به نظرم سخت تر اومده یا یه عده به آمار نرسیدن.یا در کل میگن که میانگین درصدا امسال بالاتر رفته که اگه کم شدن تعداد سوالها وساده بودن تعدادی از سوالها را در نظر بگیریم این امر گویی طبیعیه که درصدها بالاتر برن.فرض کنید ۲ تا سوال داریم شما یکی را جواب بدهید می شود ۵۰ درصد ولی اگر ده سوال داشته باشیم باید ۵ سوال را جواب بدهید تا ۵۰ درصد شود که نسبت به احتمالش در ۱ سوال از ۲ سوال کمتر است.(تعداد سوالات از ۱۵۰ به ۱۳۰ کاهش داشته!)
    و این مطالب یعنی من خودم رو برای رتبه ی ۱۵۰ تا ۲۰۰ آماده می کنم نه ۱۱۲ گفته شده در نرم افزار اون سایت.
    ولی باز میگویم شکر و امضای خود را زیر نوشته می آورم که می گوید:
    آخرین ارسال های من :

خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.مولا علی(ع)
    احیانا امری بود ایمیل بهتر از پیام :)
    پاسخ
     سپاس شده توسط mehdime007
    (۱۳۹۰-۱۲-۱، ۱۱:۰۲ عصر)zxc نوشته است: mabahes:64
    barnamerizi:61/3
    tarikh:60
    amar:72
    zaban:20-30
    rotbe?
    (۱۳۹۰-۱۲-۱، ۰۹:۰۹ عصر)mehdime007 نوشته است: سایت مدرسان شریف یه سامانه برای تخمین رتبه گذاشته، من درصد هامو اونجا گذاشتم البته خوب حدودا ، با معدلم ، اونم این رتبه رو برام پیش بینی کرد .
    زبان 20%
    مباحث 40%
    مبانی نظری 53 %
    تاریخ 66 %
    آمار 15%

آقا این سایتی که می گید من رفتم عضوم شدم ولی بازم کد فعال سازی می خواد که به من ارسال نکرده و نمی تونم تخمین رتبه ام رو ببینم . چی کر کنم؟
    چرا اگه ایمیل و شماره موبایلت رو بدی برات ارسال میکنه .
    (۱۳۹۰-۱۲-۲، ۱۱:۴۲ عصر)shahrsaz67 نوشته است: *منم زدم اومد ۱۱۲
    زبان 15%
    مباحث 44%
    مبانی نظری 25%
    تاریخ 44 %
    آمار 44%
    در مورد نرم افزار هم بگم بهتون که رتبه های پارسال و امسال قابل قیاس نیستن.نرم افزار میگه اگه پارسال بود این میشدی که درستم میگه.ولی خودتون ببینید مبانی امسال با زبان به نظرم سخت تر اومده یا یه عده به آمار نرسیدن.یا در کل میگن که میانگین درصدا امسال بالاتر رفته که اگه کم شدن تعداد سوالها وساده بودن تعدادی از سوالها را در نظر بگیریم این امر گویی طبیعیه که درصدها بالاتر برن.فرض کنید ۲ تا سوال داریم شما یکی را جواب بدهید می شود ۵۰ درصد ولی اگر ده سوال داشته باشیم باید ۵ سوال را جواب بدهید تا ۵۰ درصد شود که نسبت به احتمالش در ۱ سوال از ۲ سوال کمتر است.mall">(تعداد سوالات از ۱۵۰ به ۱۳۰ کاهش داشته!)
    و این مطالب یعنی من خودم رو برای رتبه ی ۱۵۰ تا ۲۰۰ آماده می کنم نه ۱۱۲ گفته شده در نرم افزار اون سایت.
    ولی باز میگویم شکر و امضای خود را زیر نوشته می آورم که می گوید:
    منم با هاتون موافقم ... البته اینم در نظر داشته باشین که خیلی ها هم که آمار رو بلد بودن نرسیدن که آمار رو بزنند یا یه عده زبان رو گذاشتند آخر که به اون وقت نرسوندند ... علاوه بر این سوال کم یه ایرادی هم داره که اگه سوالی رو غلط بزنی بیشتر ضرر می کنی نسبت به زمانی که تعداد سوالا زیاده .

پاسخ
    من درصدامو تو سایت مدرسان شریف که دادم رتبه امو 1 و ترازو 9491 تخمین زد... :)
    زبان 25
    مباحث 58
    مبانی 62
    تاریخ 69
    آمار 50
    معدل : 16.86
    یعنی میشه ارشدم همین رتبه را بیارم ، البته اگه کلید سنجش با کلیدی که تو سایت هس فرق نکنه ، پارسال که وضعیت کلید سوالات ارشد سنجش داغون بود ...

پاسخ
    (۱۳۹۰-۱۲-۳، ۱۰:۳۵ صبح)mohsen_roohani نوشته است: من درصدامو تو سایت مدرسان شریف که دادم رتبه امو 1 و ترازو 9491 تخمین زد... :)
    زبان 25
    مباحث 58
    مبانی 62
    تاریخ 69
    آمار 50
    معدل : 16.86
    یعنی میشه ارشدم همین رتبه را بیارم ، البته اگه کلید سنجش با کلیدی که تو سایت هس فرق نکنه ، پارسال که وضعیت کلید سوالات ارشد سنجش داغون بود ...

سلام مهندس امیدوارم که واقعا رتبه تون همین شه،ببخشید شما کلید سوالا رو از کجا گیر آوردید
    آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
    Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,870 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,586 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: milad93
      جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,451 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: dhiver1
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,038 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,623 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,081 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,892 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,707 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 980 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,539 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان