امتیاز موضوع:
  • 74 رأی - میانگین امتیازات: 2.95
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
میایید بازی با کلمات؟
(۱۳۹۱-۱-۲۵، ۰۳:۴۹ عصر)Sadeghpour نوشته است: یه تنوعی بدیم به حروف...دیدم با حرف ض اصلا نیست برا همون ربض....
با ض میریم
ضوابط و مقررات شهرسازی و معماری78

آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
یهودیه
هسته اولیه شهر اصفهان

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۱-۱-۲۵، ۰۸:۱۳ عصر)farza نوشته است: یهودیه
هسته اولیه شهر اصفهان

هفت چراغ معماری

کتاب راسکین

پاسخ
(۱۳۹۱-۱-۲۵، ۰۹:۴۰ عصر)fatyjo0on نوشته است:
(۱۳۹۱-۱-۲۵، ۰۸:۱۳ عصر)farza نوشته است: یهودیه
هسته اولیه شهر اصفهان

هفت چراغ معماری

کتاب راسکین
یوشیکاوا
شرقی′۵۰°۱۳۹ شمالی′۵۳°۳۵ یوشیکاوا در استان سایتاما در کشور ژاپن واقع شده‌است که دارای جمعیت ۶۳٬۰۵۰ نفر و مساحت ۳۱٫۶۲ کیلومتر مربع با تراکم جمعیت ۱٬۹۹۴ نفر در کیلومترمربع است و در تاریخ ۱ آوریل ۱۹۹۶ به عنوان شهر شناخته شد.
z
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
پاسخ
آپوپیکا ...... یا مهاجرت به خارج یا خانه دور که در یونان کاربرد داشته !..... ا بیایید !
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
استان
نشیمن
در معماری سنتی ایرانی، اتاق‌هایی بودند که نسبت به تالار اهمیت کمتری داشتند و از اتاق‌های ساده مهمتر بودند. نشیمن، محل تجمع افراد خانواده و مهمان‌های بسیار نزدیک به حساب می‌آمد این عناصر از نظر تزئینات بسیار ساده بودند.
نورمحل

سرای نورمحل یا سرای مغولی، مسافرخانه‌ای با اهمیت تاریخی در نور محلدر نزدیکی جالندر در هندوستان است. این بنا به دستور نور جهان، همسر جهانگیر شاه، چهارمین پادشاه سلسله گورکانیان هند و با نظارت زکریا خان در ۱۶۱۸ ساخته شد. این بنا نمونهٔ جالب توجهی از معماری شرقی به شمار می‌رود و باستان‌شناسان هندی در حال حاضر کار نگهداری از آن را برعهده دارند.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۱-۱-۲۵، ۱۰:۳۴ عصر)orkideh_04 نوشته است: استان
نشیمن
در معماری سنتی ایرانی، اتاق‌هایی بودند که نسبت به تالار اهمیت کمتری داشتند و از اتاق‌های ساده مهمتر بودند. نشیمن، محل تجمع افراد خانواده و مهمان‌های بسیار نزدیک به حساب می‌آمد این عناصر از نظر تزئینات بسیار ساده بودند.
نورمحل

سرای نورمحل یا سرای مغولی، مسافرخانه‌ای با اهمیت تاریخی در نور محلدر نزدیکی جالندر در هندوستان است. این بنا به دستور نور جهان، همسر جهانگیر شاه، چهارمین پادشاه سلسله گورکانیان هند و با نظارت زکریا خان در ۱۶۱۸ ساخته شد. این بنا نمونهٔ جالب توجهی از معماری شرقی به شمار می‌رود و باستان‌شناسان هندی در حال حاضر کار نگهداری از آن را برعهده دارند.

لوکوربوزیه21

پاسخ
هشتی

آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
یانیتسا

شهر یانیتسا در استان مقدونیه مرکزی در کشور یونان واقع شده است که دارای جمعیت ۲۸٬۶۱۱ نفر می‌باشد.21

پاسخ
(۱۳۹۱-۱-۲۶، ۱۲:۰۸ صبح)fatyjo0on نوشته است: یانیتسا

شهر یانیتسا در استان مقدونیه مرکزی در کشور یونان واقع شده است که دارای جمعیت ۲۸٬۶۱۱ نفر می‌باشد.21
مهندس زدید رو دست ما ......عالی بود ..ممنون
با ا میریم

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست رایگان در خواست مقاله با فرمت amin.al1987 2 1,415 ۱۳۹۳-۹-۱۶، ۰۴:۳۳ عصر
آخرین ارسال: foroogh.r
  "نوروز در شهر "سومین مسابقه عکس ایران شهرساز با جایزه نقدی و غیر نقدی alireza 0 1,768 ۱۳۹۳-۱-۶، ۱۰:۳۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  چقدر با نرم افزار BricsCAD آشنایی دارید؟ reza1366 1 1,568 ۱۳۹۲-۱۱-۲۰، ۰۷:۴۰ عصر
آخرین ارسال: reza1366
  آشنايي با وظايف شهرداري ها در قبال شهروندان و شهرها زمردیان 0 1,800 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۷:۲۸ عصر
آخرین ارسال: زمردیان
  گفتگوی یک شهرساز با شهردار زمردیان 0 1,908 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۷:۲۳ عصر
آخرین ارسال: زمردیان
  با هم قرار بزاریم زمردیان 1 1,007 ۱۳۹۲-۱۰-۲۹، ۰۷:۵۷ عصر
آخرین ارسال: alireza
  با هم دوست باشیم!!! reza1366 5 2,596 ۱۳۹۲-۴-۲۹، ۰۶:۰۱ عصر
آخرین ارسال: JAVAD4050
  معماری و رابطه آن با برنامه ریزی شهری ماراویا 0 1,548 ۱۳۹۱-۹-۸، ۱۱:۲۷ عصر
آخرین ارسال: ماراویا
  هدف را با وسيله اشتباه نگيريد قاصدک 1 1,311 ۱۳۹۱-۵-۸، ۰۹:۰۰ صبح
آخرین ارسال: rahaaaa
  پاسخ سوالات ارشد آزاد 90- با هم سوالات را پاسخ دهیم... 0RKIDEH 1 1,522 ۱۳۹۱-۲-۱۷، ۰۹:۲۴ صبح
آخرین ارسال: sanaz.f

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان