امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوستان مرحله دوم آزمون برنامه ریزی رو چی کردید؟
ما شهرسازا که الان اینقدر شاکی شدیم! 65وای به حال غیر مرتبطای بینوا !78 جدا عجب سوتی هایی دادیم 65
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط قاصدک
وای فک کنم هیچ کدوم بدتر از من نباشه که شیبو برعکس زدم 210246...
آخرین ارسال های من :

امام صادق علیه السلام :

بر عاقل واجب است كه علم و ادب كسب كند ولی باید بداند كه قوام و استواری علم به ادب است.
پاسخ
(۱۳۹۱-۴-۲۵، ۰۴:۳۰ عصر)nazanin.gh نوشته است: منم حسابی گند زدم و فقط دارم حرص میخورم...........تک تک موهام رو هم از دیروز دارم میکنم.102

78نکن این کارو ....کچل میشیا!!!

(۱۳۹۱-۴-۲۵، ۰۴:۲۵ عصر)Maryam M نوشته است: و از همه بدتر و افتضاح تر اینکه انقد من حواسم پرت نکته های دیگه شد به جای اینکه شیب رو جنوبی-شمالی بزنم، شمالی-جنوبی زدم یعنی عملا بدبخت شدم2

شما احیانا نفر روبرویی من نبودین!!!!!!! روبرویی من اومده بود رو زمین نشسته بود منم یه نیم نگاهی به برگه اش انداختم و قبل از پاشدن از رو دستش جهت شیبو نوشتم وکلی حال کردم که تقلبی کردم [تصویر:  chase.gif] بعد از تحویل دادن برگه ام یهویی حساب کار دستم اومد [تصویر:  122fs329172.gif]

گفتم من باشم دیگه تقلب کنم 787878
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
نقل‌قول:
شما احیانا نفر روبرویی من نبودین!!!!!!! روبرویی من اومده بود رو زمین نشسته بود منم یه نیم نگاهی به برگه اش انداختم و قبل از پاشدن از رو دستش جهت شیبو نوشتم وکلی حال کردم که تقلبی کردم [تصویر:  chase.gif] بعد از تحویل دادن برگه ام یهویی حساب کار دستم اومد [تصویر:  122fs329172.gif]

گفتم من باشم دیگه تقلب کنم 787878

نه دیگه، رو زمین نبودم 3

ولی خوب انقد همه امتحانایی که می گیرن عالی ه که آدم نمی دونه چی بگه، همیشه باید کلی شاکی داشته باشه این امتحانا

پاسخ
چه جالب من اصلا جهت شیب رو یادم رفت مشخص کنم!!:)
میگم بیاید یکم باهم درباره جواب صحبت کنیم ببینیم چی کار کردیم آخه؟
آخرین ارسال های من :

هیس....
حرف نزن....
صدای نفس هایت را بیشتر از دروغ هایت دوست دارم....
پاسخ
من واسه سوال 1 به جای توضیح توسعه پایدار ذهنم به کشیدن ایدئوگرام و محاسبات کلی سرانه و تراکم منحرف شد چرا واضح مثل پارسال نگفته بود که توسعه پایدار رو توضیح بدیم من فقط تو قسمت چشم انداز و سازمان فضایی از مولفه هاش استفاده کردم
بعد از امتحان فهمیدم که 1سوال رو کامل از دست دادم در صورتی که خیلی خوب میتونستم در مورد توسعه پایدار بنویسم حتی در قالب 1 دیاگرام که خیلی جانگیره
از دیروز خیلی غصه ام شد2
ولی دیگه تصمیم گرفتم تا اومدن نتایج بهش فکر نکنم فکر کردن بهش تاثیری نخواهد داشت و فقط روانمون رو بیشتر از این اشفته میکنیم
امیدوارم هر کس به اندازه ی شایستگی و توانایی واقعیش نتیجه بگیره و جواب زحماتون رو بگیریم...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۱-۴-۲۵، ۰۲:۲۳ عصر)FaTyJo0oN نوشته است:
(۱۳۹۱-۴-۲۴، ۱۰:۱۰ عصر)tehrani نوشته است: با همه اینها ، خودتون رو ناراحت نکنین
حیف باشد دل دانا که مشوش باشد
طبق یک قانون تجربه شده نتیجه زحمات از بین نمی رود فقط گاهی ممکن است با تاخیر به دستمان برسد که من همیشه خوشبینم این تاخیرات احتمالی هم مطابق مصالحمان باشد

منم با نظرتون موافقم کسایی که زحمت کشیدن نتیجه شو می گیرن

من بدون هیچ استرسی رفتم سر جلسه [تصویر:  coffeebath.gif] چون می دونستم قبول نمی شم و واسه قبولی هم نرفته بودم65
واسه سوال 1-2 جا کم آوردم ...جمعا 2 خط نوشتم برگه پر شد....سوال 3 هم 78

ولی سعی کردم تمیز بنویسم و اگه واسه تمیزی بارمی در نظر گرفته باشن (و اون چند قطره آب که رو برگه ام ریخته شد رو در نظر نگیرن65) بین 10-15 می گیرم[تصویر:  30upn9j.gif]
راستی دوستان من کلاس 203 بودم شما کجا بودین؟
سلام چه جالب فاطمه جان منم203بودم ولی حیف شد که شمارو ندیدم
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN
(۱۳۹۱-۴-۲۶، ۱۲:۱۸ صبح)afagh.haydariyan نوشته است: سلام چه جالب فاطمه جان منم203بودم ولی حیف شد که شمارو ندیدم
5 چه باحال ...شما کجا نشسته بودین؟

پاسخ
(۱۳۹۱-۴-۲۶، ۱۲:۴۸ صبح)FaTyJo0oN نوشته است:
(۱۳۹۱-۴-۲۶، ۱۲:۱۸ صبح)afagh.haydariyan نوشته است: سلام چه جالب فاطمه جان منم203بودم ولی حیف شد که شمارو ندیدم
5 چه باحال ...شما کجا نشسته بودین؟
کنار دیوار اگه اشتباه نکرده باشم شماهمونی بودید که همش سوال میپرسید و صندلیش لق بودنه؟

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، FaTyJo0oN
(۱۳۹۱-۴-۲۶، ۱۲:۵۹ صبح)afagh.haydariyan نوشته است: کنار دیوار اگه اشتباه نکرده باشم شماهمونی بودید که همش سوال میپرسید و صندلیش لق بودنه؟
78212121 نه اون نبودم 2121منم کنار دیوار بودم (دیوار سمت چپ)

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آهای آهای، کیا مرحله اول قبول میشن . . . ایلیا 281 136,055 ۱۳۹۵-۲-۲۳، ۰۲:۳۱ عصر
آخرین ارسال: SOMAYE SH
  دانلود سوالات مرحله دوم کنکور برنامه ریزی شهری 15 تیر 1392 zolatan 3 5,709 ۱۳۹۳-۱۱-۱۹، ۱۰:۵۲ صبح
آخرین ارسال: alireza
  اعلام نتایج....آزمون آنلاین رایگان طراحی شهری 94 -2 دی ماه 1393 alireza 22 6,865 ۱۳۹۳-۱۰-۲۷، ۰۸:۴۴ عصر
  اعلام نتایج....آزمون آنلاین رایگان برنامه ریزی شهری 94 -2 دی ماه 1393 alireza 32 10,271 ۱۳۹۳-۱۰-۷، ۰۹:۳۱ صبح
  اطلاعیه1 گروه ویژه مرحله دوم 93-{ویژه 73 ثبت نامی گرایش طراحی و برنامه ریزی شهری} alireza 32 12,386 ۱۳۹۳-۳-۱۴، ۱۱:۰۲ صبح
  موضوع های احتمالی امسال رو یا حداقل نمونه سوال بیشتر با جواب اگه بشه واسمون ارسال کنی alireza 1 1,720 ۱۳۹۳-۳-۴، ۱۱:۱۲ عصر
  hottt>>جلسه اول کارگروه مرحله دوم برنامه ریزی 93 alireza 11 5,968 ۱۳۹۲-۱۲-۶، ۰۴:۳۱ عصر
  جواب سوالات مرحله دوم کنکور برنامه ریزی شهری 15 تیر 1392 alireza 23 11,746 ۱۳۹۲-۱۲-۱، ۱۱:۱۲ عصر
  [اطلاعیه 1]ارسال منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز alireza 238 163,202 ۱۳۹۲-۴-۵، ۰۴:۴۳ عصر
  عضوگیری رایگان به مدت حداکثر 48 ساعت برای کارگروه برنامه ریزی مرحله اول با حضور رتبه1 alireza 1 2,258 ۱۳۹۲-۴-۲، ۰۱:۰۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان