امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تعجب تعجب==>تکمیل ظرفیت ارشد ازاد
این با فلسفه اولیه تکمیل ظرفیت منافات داره !!!! الان من با تراز 5900 علوم تحقیقات زدم نشدم حالا تهران مرکز و قزوینم نمیشم نهایت همدان بشم . و لی اونی که قزوین زده بود با تراز 5400 قبول شد . حدااقل باید برای تکمیل ظرفیت هر واحد 10 -20 نفر از ترازهای بالا رو میگرفتند . چون الان ما دیگه امکان انتخاب قزوینو نداریم . این خیلی اشتباه و در خلاف گزینش بر اساس تراز بالاست . اینجا هم مثل سوالاتشون نشون دادن که دانشگاه آزاد خیلی تفکرش متفاوت با سراسری و حالا حالا ها کار داره ....

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    دوستان ترتیب قضیه را دراوردم ببینید اول اولویت های مرکز امتحانی بررسی میشه که دانشگاهها مییان دو برابر ظرفیت خود را مانند سالهای قبل از بین شرکت کننگان خودش بر میداره مثلا الان که علوم تحقیقات تو تکمیل ظرفیت نیست اینا مییان در مرحله تکمیل ظرفیت از بین دانشچویان خودشون بر میدارند و دیگه لزومی نداره اسمشون تو لیست دانشگاههای تکمیل ظرفیت باشه شاید شما سوال نید س چرا قزوین مرحله اول بود الان هم هست ببینید قزوین مرحله اول خود واحد قزوین بود ولی قزوین الان پردیس علوم تحقیقات است و این دو تا با هم فرق دارند دوستان توجه خود را بیشتر کنید منتظر خبرهای جدید از من باشید

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط mehman ، arvik ، farhad2020 ، قاصدک
    (۱۳۹۱-۷-۳، ۱۲:۲۲ عصر)s1s2s3 نوشته است: دوستان ترتیب قضیه را دراوردم ببینید اول اولویت های مرکز امتحانی بررسی میشه که دانشگاهها مییان دو برابر ظرفیت خود را مانند سالهای قبل از بین شرکت کننگان خودش بر میداره مثلا الان که علوم تحقیقات تو تکمیل ظرفیت نیست اینا مییان در مرحله تکمیل ظرفیت از بین دانشچویان خودشون بر میدارند و دیگه لزومی نداره اسمشون تو لیست دانشگاههای تکمیل ظرفیت باشه شاید شما سوال نید س چرا قزوین مرحله اول بود الان هم هست ببینید قزوین مرحله اول خود واحد قزوین بود ولی قزوین الان پردیس علوم تحقیقات است و این دو تا با هم فرق دارند دوستان توجه خود را بیشتر کنید منتظر خبرهای جدید از من باشید

مرســــــــــــــــــــــــی دوست من.... حرف درستی زدی! 113

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    ببینید اصلا بحث انتخاب اول یا رشته محل امتحان نیست من میگم چرا برای تکمیل ظرفیت همه حوزه ها بر اساس تراز ور نمیدارند . یعنی اگه انتخاب اول هرکی که طبیعتا شهر امتحانش هست نشد باید اجازه میدادند شهر بعدی رو ( مثلا تهران مرکز یا قزوینو ) خودش انتخاب کنه نه اینکه اگه با تراز بالا دو برابر ظرفیت علوم تحقیقات نشد مجبور شه بره همدان یا زنجان .!!!

پاسخ
     سپاس شده توسط mehman ، arvik
    اینم حرفیه برای خودش ولی باور کن اگه باز بیان دو برابر ظرفیت بردارن باز لطف کردن

پاسخ
     سپاس شده توسط mehman
    (۱۳۹۱-۷-۳، ۱۲:۴۴ عصر)arvik نوشته است:
    (۱۳۹۱-۷-۳، ۱۲:۲۲ عصر)s1s2s3 نوشته است: دوستان ترتیب قضیه را دراوردم ببینید اول اولویت های مرکز امتحانی بررسی میشه که دانشگاهها مییان دو برابر ظرفیت خود را مانند سالهای قبل از بین شرکت کننگان خودش بر میداره مثلا الان که علوم تحقیقات تو تکمیل ظرفیت نیست اینا مییان در مرحله تکمیل ظرفیت از بین دانشچویان خودشون بر میدارند و دیگه لزومی نداره اسمشون تو لیست دانشگاههای تکمیل ظرفیت باشه شاید شما سوال نید س چرا قزوین مرحله اول بود الان هم هست ببینید قزوین مرحله اول خود واحد قزوین بود ولی قزوین الان پردیس علوم تحقیقات است و این دو تا با هم فرق دارند دوستان توجه خود را بیشتر کنید منتظر خبرهای جدید از من باشید

مرســــــــــــــــــــــــی دوست من.... حرف درستی زدی! 113

بله همینطوره منم کاملا موافقم

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      تو رو خد ایکی جواب منو بده
      به قران دارم سکته میکنم
      من کرمانم رتبم 31 شده
      اخرین نفر کرمان 37 شد ه بود
      من مطمین بودم کرمان تکمیل ظرفیت قبول میشم
      حالا کرمان تکمیل ظرفیت رشته ی من یعنی طراحی شهری رو نمی گیره
      من چی کار کنم
      این خیلی ظلم
      دارم دیوونه میشم به خدا
      این چه مملکتی اخه

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

نه دوست عزيز نگران نباشيد احتمال زياد كرمان قبوليد امسال تكميل ظرفيت 2 قسمت اول الويت ازمون كه (براي شما كرمان) بررسي مي كنند كرمان تكميل ظرفيت ميگيره تو ليست دانشگاهها نيست چون فقط از بين دانشجوهاي خودش (مثل شما )كه الويتتون كرمان تكميل ظرفيت مي گيره اگه قبول نشديد به 10 تا انتخاب نگاه مي كنند فك كنم تكميل ظرفيت مهر بيشتر به نفع كسايي كه يا رتبه شون نزديك به اولويت ازمون يا رتبه شون خيلي پايين متاسفانه بعضي رتبه هاي خوب و متوسط ضرر مي كنن و شايدتوتكميل ظرفيت بهمن درست شه

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط arvik
      سلام ببخشید دانشگاهی که امتحان دادیم اعلام تکمیل ظرفیت نکرده.میتونیم حالا خودمون کد دانشگاهو از روی دفترچه پیدا کنیم تو انتخاب مجدد بنویسیم؟ یا اگه بنویسیم ترتیب اثر نمیدن؟ یعنی مجبوریم از دانشگاه هایی که تکمیل ظرفیت بر میدارن انتخاب کنیم؟

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        (۱۳۹۱-۷-۳، ۰۱:۰۸ عصر)سعیده66 نوشته است: تو رو خد ایکی جواب منو بده
        به قران دارم سکته میکنم
        من کرمانم رتبم 31 شده
        اخرین نفر کرمان 37 شد ه بود
        من مطمین بودم کرمان تکمیل ظرفیت قبول میشم
        حالا کرمان تکمیل ظرفیت رشته ی من یعنی طراحی شهری رو نمی گیره
        من چی کار کنم
        این خیلی ظلم
        دارم دیوونه میشم به خدا
        این چه مملکتی اخه

سلام. شما صحبت مهندس s1s2s3 رو بخون متوجه میشی مهندس. جای نگرانی نیست.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          اطلاعیه تغییر در مدیریت ارشد ایران شهرساز-24 آبان 93 alireza 3 2,059 ۱۳۹۳-۸-۲۴، ۱۰:۰۵ عصر
        آخرین ارسال: haydariyan
          خبر ویژه تخفیف 7 تا 13 درصدی کلاس و آزمون و بسته ارشد برنامه ریزی شهری، طراحی شهری و دکتری 94 alireza 12 5,755 ۱۳۹۳-۸-۵، ۰۴:۰۲ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          مهم >>> نتایج ارشد دانشگاه آزاد 1393 godonly. 0 1,651 ۱۳۹۳-۶-۶، ۰۱:۱۲ صبح
        آخرین ارسال: godonly.
          طرح بورسیه رتبه های برتر آزمون کارشناسی ارشد سال 94 Brightness 1 2,086 ۱۳۹۳-۵-۱۳، ۰۶:۴۰ عصر
        آخرین ارسال: نجران
          برای اولین بار مشاوره زبان ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری در ایران شهرساز alireza 20 8,445 ۱۳۹۳-۵-۵، ۱۲:۴۰ عصر
        آخرین ارسال: maryam.s
          بازنشستگی مدیران ارزشمند ایران شهرساز و معرفی 6 نفر مدیر 1 نفر مدیر ارشد alireza 14 16,391 ۱۳۹۳-۴-۳، ۱۲:۲۶ عصر
        آخرین ارسال: haydariyan
          کلید آزمون کارشناسی ارشد اووووووووووووووومد E.Y.I 3 1,600 ۱۳۹۲-۱۲-۱، ۰۴:۰۴ عصر
        آخرین ارسال: mohammadreza ghobadi
          مشاهده کلید اولیه سوالات آزمون کارشناسی ارشد سال 1393 (سازمان سنجش) MHAKBARI 6 2,318 ۱۳۹۲-۱۲-۱، ۰۲:۲۳ عصر
        آخرین ارسال: sasanarchm
          دفترچه سوالات تمامی رشته های آزمون‌ ورودي تحصيلات‌ تكميلي‌ ( كارشناسي‌ ارشد 93) MHAKBARI 2 2,030 ۱۳۹۲-۱۱-۲۶، ۰۵:۰۹ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          مدیران ارشد و مدیران سایت ازتون ممنونیم زمردیان 2 1,271 ۱۳۹۲-۱۰-۳۰، ۰۹:۳۶ صبح
        آخرین ارسال: arvik

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان