امتیاز موضوع:
  • 39 رأی - میانگین امتیازات: 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال از شما=>جواب از رتبه 2 کنکور 1391 طراحی شهری
(۱۳۹۱-۳-۱۵، ۰۳:۳۱ عصر)anahita.ajlo@gmail.com نوشته است: سلام < عرض تبریک به شما ختنم مهندس جوان و با استعداد

ممکنه بفرمایید هر کدوم از دروس رو چند درصد زدید؟
و اینکه اسکیس خودتون کار میکنید یا کلاس میرید؟
در آخر اینکه کسب رتبه 90 در اسکیس سرارسری با چه نمره ای در کنکور آزاد قابل قیاس هست.منظورم اینه که حد نصاب قبولی اسکیس در سراسری و آزاد نسبت به هم چطوریه؟ ( مثلا اگه بخواهیم تهران مرکز-علوم تحقیقات قبول شیم حداقل نمره اسکیس چند باید باشه ؟ )

سلام
ممنونم
مبانی نظری 80، زبان 58، مباحث 44، تاریخ 26، تحلیل37
برای اسکیس هم کلاس می رم
راستش راجع به سوال آخرتون اطلاعی ندارم2

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    ممنون دوستم
    پس اگه ممکنه اسم استاد و کلاسی رو که میرید رو برام ( به همین اسم کاربر )ایمیل کنید.و همینطور آدرس.
    ممنونم ازت دوستم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۳-۱۷، ۰۹:۳۳ صبح)allahverdi68 نوشته است:
    (۱۳۹۱-۳-۱۵، ۰۳:۳۱ عصر)anahita.ajlo@gmail.com نوشته است: سلام < عرض تبریک به شما ختنم مهندس جوان و با استعداد

در آخر اینکه کسب رتبه 90 در اسکیس سرارسری با چه نمره ای در کنکور آزاد قابل قیاس هست.منظورم اینه که حد نصاب قبولی اسکیس در سراسری و آزاد نسبت به هم چطوریه؟ ( مثلا اگه بخواهیم تهران مرکز-علوم تحقیقات قبول شیم حداقل نمره اسکیس چند باید باشه ؟ )

سلام
    ممنونم
    برای اسکیس هم کلاس می رم

برای درسهای تئوری هم کلاس می رفتین؟
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
    (۱۳۹۱-۳-۱۷، ۰۷:۱۱ عصر)**urban designer نوشته است:
    (۱۳۹۱-۳-۱۷، ۰۹:۳۳ صبح)allahverdi68 نوشته است:

سلام
    ممنونم
    برای اسکیس هم کلاس می رم

برای درسهای تئوری هم کلاس می رفتین؟

نه ، فقط علاوه بر کتابا جزوه های خانه شهرسازان رو خوندم

پاسخ
     سپاس شده توسط **urban designer
    mamnun doost e khubam
    good luck113

پاسخ
     سپاس شده توسط allahverdi68
    با سلام و خسته نباشید. میشه منو راهنمایی کنید که تابستون چه کتابایی رو بخونم البته من کنکوری 92 هستم یعنی الان ترم 4 هستم
    با سپاس فراوان

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۱-۴-۳، ۰۱:۰۳ عصر)200777 نوشته است: با سلام و خسته نباشید. میشه منو راهنمایی کنید که تابستون چه کتابایی رو بخونم البته من کنکوری 92 هستم یعنی الان ترم 4 هستم
      با سپاس فراوان

(۱۳۹۱-۴-۳، ۰۱:۰۳ عصر)200777 نوشته است: با سلام و خسته نباشید. میشه منو راهنمایی کنید که تابستون چه کتابایی رو بخونم البته من کنکوری 92 هستم یعنی الان ترم 4 هستم
      با سپاس فراوان

سلام. ببخشید من مدتی نیومدم سایت، دیر جوابتونو می دم...
      برای تابستون کتابهایی رو که تو جوابای بچه ها نوشتم به ترتیب اولویت بخونید. یعنی تا جایی که وقت می شه کتابهایی که سوالای زیادی ازشون تو کنکور میاد رو برای بار اول بخونید تا بعداً دوره شون کنید. چون چیزایی که تو تابستون می خونید اگه دوره نشن به احتمال زیاد یادتون می رن واسه همینم کتابهایی که کم اهمیت ترن رو به نظرم اگه نزدیکتری به کنکور یک بار هم بخونید کفایت می کنه. کتابهای مهم مثل : زیبایی شناسی در معماری، مبانی نظری و فرایند طراحی شهری پاکزاد ، مبانی و مفاهیم در معماری معاصر غرب قبادیان و...(کتابهایی که توی کامنت اول به ترتیب اولویت نوشتم)
      کتابهایی که جزو منابع بودن تو اولویتن. به نظرم اول کتابا رو بخونید، اگه وقت کردید جزوه بخونید.

پاسخ
       سپاس شده توسط NeGaRiii
      سلام
      تبریک بابت موفقیتتون و سپاس فراوان از راهنماییتون
      ممنون می شم اگه بگین آیا در طی یک روز کتاب های متنوعی رو می خوندید؟در این صورت در هر روز چند کتاب؟آیا این کتاب ها روز بعد تفاوت می کردند یا تا تمام شدنشون کتاب دیگه ای مطالعه نمی کردید؟
      یا اینکه یک کتاب رو تا تمام شدن دنبال می کردید و بعد کتاب دیگر؟

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        سلام من الان این موضوع و جست و جو کردم من ترم 7 شهرسازی هستم و امسال می خوام ارشد شرکت کنم کلاسم ثبت نام کردم ولی هنوز گرایش و شک دارم طراحی و بیشتر دوست دارم ولی از مرحله 2 می ترسم چون ریسکش بالاست! و شنیدم بازار کار برنامه ریزی بهتر از طراحی اونم تو ایران تا زمانی که معماری ها هستن !! حالا به نظر شما من اگه اسکیسم هم در حد متوسط رو به پایین باشه امیدی به قبولی هست یا برنامه ریزی بخونم؟

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          (۱۳۹۱-۶-۲۸، ۱۲:۳۷ صبح)Sharify نوشته است: سلام
          تبریک بابت موفقیتتون و سپاس فراوان از راهنماییتون
          ممنون می شم اگه بگین آیا در طی یک روز کتاب های متنوعی رو می خوندید؟در این صورت در هر روز چند کتاب؟آیا این کتاب ها روز بعد تفاوت می کردند یا تا تمام شدنشون کتاب دیگه ای مطالعه نمی کردید؟
          یا اینکه یک کتاب رو تا تمام شدن دنبال می کردید و بعد کتاب دیگر؟

سلام مرسی من هفتگی برنامه ریزی می کردم، مثلاً برنامه ام این بود که این هفته دو فصل از زیبایی شناسی بخونم، دو فصل از... واسه همینم ممکن بود توی یه روز کلاً یه کتاب بخونم، ممکن هم بود دو کتاب بخونم. معمولاً کتابا رو طی یک ماه تموم می کردم.

(۱۳۹۱-۷-۵، ۱۲:۴۵ عصر)n.hoseini نوشته است: سلام من الان این موضوع و جست و جو کردم من ترم 7 شهرسازی هستم و امسال می خوام ارشد شرکت کنم کلاسم ثبت نام کردم ولی هنوز گرایش و شک دارم طراحی و بیشتر دوست دارم ولی از مرحله 2 می ترسم چون ریسکش بالاست! و شنیدم بازار کار برنامه ریزی بهتر از طراحی اونم تو ایران تا زمانی که معماری ها هستن !! حالا به نظر شما من اگه اسکیسم هم در حد متوسط رو به پایین باشه امیدی به قبولی هست یا برنامه ریزی بخونم؟

به نظر من هر گرایشی رو که بیشتر دوست دارید شرکت کنید و از هیچی هم نترسید. چون اگه تلاشتونو بکنید خیلی راحتتر از اون چیزی که فکرش رو بکنید نتیجه می گیرید. منم تا قبل شروع کار کردنم واسه اسکیس اصلاً دستم قوی نبود. نگران نباشید. مطمئن باشید با تلاش به هدفتون می رسید1
          موفق باشید1

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 18,056 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
          آخرین ارسال: mamamama
            چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,286 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
          آخرین ارسال: mtr6510
            سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,355 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
          آخرین ارسال: alireza
            سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,302 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
            دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,174 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,523 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
          آخرین ارسال: shivashf
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,723 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
          آخرین ارسال: udesigner
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,570 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
          آخرین ارسال: payam_km
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,615 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
          آخرین ارسال: rikhtehgaran
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,586 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
          آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان