امتیاز موضوع:
  • 50 رأی - میانگین امتیازات: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش وپاسخ بارتبه 21 کنکور سراسری (این فرصت طلایی است)-برنامه ریزی شهری
سلام

ممنون از خانم مهندس عسکری به خاطر کمک هاشون :blush:

نقل‌قول: ولی مصوبات شورای عالی شهرسازی که در یک کتاب منتشر شدن حتما مطالعه کنید.

این مصوبات رو در چه حد باید تسلط داشته باشیم ؟ باید همه سال ها و شماره مصوبات رو حفظ باشیم ؟
آخرین ارسال های من :

امام صادق علیه السلام :

بر عاقل واجب است كه علم و ادب كسب كند ولی باید بداند كه قوام و استواری علم به ادب است.
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Brightness
دکتر دانشپور نخوندم.شاید کتاب خوبیه و من نمیدونستم.
جامعه شناسی از کتاب نخوندم.از جزوه کلاسی خوندم.به نظرم الان کمتر سوال میاد.ولی تحلیل های جمعیت شناسی و یا نظرات افرادی مثل مارکس، زیمل و ....رو بدونید خوبه.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
سلام خانم مهندس عسکری

ممنون که وقتتون را در اختیار سایت قرار میدهید.

سوال من اینه:

آیا شما این همه منابع را کامل میخوندید؟ میتونید بگید چند تا کتاب خوندید؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
کتابهایی مثل از شار تا شهر، تاریخ جیمزموریس، برنامه ریزی منطقه ای دکتر زیاری، برنامه ریزی شهری دکتر شیعه ، کتابهای جدید دکتر بهزادفر و یه سری دیگه از کتابها جزء منابعی هستن که حتما همه بخش هاش با دقت باید خونده بشه.شاید بعصی از کتاب ها برای درک موضوع و جواب دادن به سوالات مفهومی باشن ولی بعضی از کتاب ها هر سال حتی از جزییات سوال میاد مثل جیمز موریس
(۱۳۹۰-۳-۷، ۰۴:۲۳ عصر)Maryam M نوشته است: سلام

این مصوبات رو در چه حد باید تسلط داشته باشیم ؟ باید همه سال ها و شماره مصوبات رو حفظ باشیم ؟

امسال که به این شکل نبود فکر کنم. ولی بعضی سال ها ازین سوالها میاد.به نظرم طوری برنامه ریزی کنید که که بیشتر قانون ها ی این کتابو تا روز کنکور چندین بار خونده باشین. چون شاید برای پاسخ دادن به ازمون مرحله دوم هم دونستن بعضی هاشون به شکل کلی لازم باشه.

پاسخ
 سپاس شده توسط lofra ، Maryam M ، Brightness
خانم عسکری بخشهای اخر کتاب تاریخ شکل شهر هم مهم هستند نه؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
همه بخش های این کتاب مهمن.چون از بخش های اول خیلی سوال اومده جدیدا از فصل های اخرشم سوال میدن

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Brightness
سلام مهندس عسکری

خوب میدونم که برای آزمون مرحله دوم درگیر هستید و ازتون بابت وقتی که در اختیار سایت میزارید هم تشکر میکنم.

سوال من اینه که برای درس زبان کدوم کتابها مهمند البته اگه بخواهیم در کمترین زمان بیشترین نتیجه را بگیریم؟

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
زبان کتاب آقای فرهادی و 504. و سوالهای زبان کنکورهای سال قبل که خیلی خیلی مهمن.به نظرم برای حفظ کردن لغات ، با جعبه لایتنر راحت تر میشه حفظ کرد.
اگه کسی تصمیم گرفته تابستون درس خوندنو شروع نکنه حتما زبانو از حالا بخونه حتمااااااااااااااا.
یه نکته خیلی مهم اینه که در کنکور ارشد شهرسازی امار و زبان خیلی مهمن.اینو با بررسی درصدا میتونیم متوجه بشیم.پس دست کم نگیرینشون

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، JAVAD4050 ، Brightness
سلام خانم مهندس عسکری

دوستان 36 سوال دانشگاه آزاد را در سایت قرار دادند ممنون میشم به این آدرس بروید و جوابها را یه بررسی سریع کنید و جوابهای داده نشده را کمک کنید.

پاسخ
دوستان همه جوابها رو گذاشتن.اونایی که مونده خودمم شک دارم.یا گزینه هاشو یادم نیست.(من ازاد منطقه ای شرکت کرده بودم.)
ا
گه از جوابی مطمئن باشم میگم حتما.تا اینجا که نظرم مثل بقیس.

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,741 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,455 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: milad93
  جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,448 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: dhiver1
  سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,028 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
  سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,615 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
  دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,080 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,883 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,699 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 978 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,529 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان