امتیاز موضوع:
  • 58 رأی - میانگین امتیازات: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برای جامعه شهرسازها متاسفیم؟؟؟درمورد آزمون تشریحی برنامه ریزی شهری
(۱۳۹۰-۳-۱۳، ۰۶:۲۸ عصر)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۰-۳-۱۳، ۰۶:۲۱ عصر)sharooje نوشته است: با سلام لطفا بگید این اطلاعات رو چه کسانی به این افراد خاص که می گید دادند. اینجا بحث بی عدالتی و تبعیض پیش می یاد که شما باید بدون توجه به ناراحتی بعضیا افشا سازی کنید شاید بشه کاری کرد.با تشکر

سلام مهندس اگه بگم که اون فرد که داره منابع را میگیره از دستم خیلی ناراحت میشه ولی خوب همین که بدونیم بازم خوبه و ممکنه اثرات مثبت داشته باشه.

بزارید.....

فقط اینو هم بگم که جای دیگه در مورد لو رفتن موضوع اسکیس طراحی شهری دانشگاه آزاد 1390 گفته شده بود پس خبرهایی هست....

علیرضا خان با تمام احترامی که براتون قائلم ولی از این کارتون اصلا خوشم نیومد...
اگر واقعا این چیزایی که میگید صحت داره خب رک و راست به همه بگید که جریان چیه......
اگر هم از ناراحت شدن دوستتون می ترسید خب اون الانم از دستتون ناراحت شده.... چون موضوع رو یه جورایی گفتید!!!
هرچند من مطمئنم که توی ارشد سراسری سوالات به هیچ وجهی لو نمیره چون هنوز سوال طرح نشده که بخواد لو بره.... در ضمن طراح سوالات مرحله دوم کنکور چهره های سرشناس شهرسازی کشورن و به خاطر چندرغاز پول سوالات، خودشون رو زیر سوال نمی برن...برا دانشگاه آزاد اینطوری نیست، یارور رفته یه سری سوالات چرت و پرت رو طراحی کرده و سوالات اسکیس رو هم فروخته ولی مرحله دوم کنکور چون اولین سالیه که برگزار میشه و اساتیدی مثل دکتر بهزادفر خیلی روی برگزاری اون حساسن پس مطمئن باشید چنینی چیزی واقعیت نداره!!!
این رو میگم که خیال بچه های سایت رو راحت کنم تا با خیال راحت به هدفشون فکر کنن و اسیر شایعه نشن

علیرضا خان امیدوارم از لحن من ناراحت نشید... به نظر من هدف شما از طراحی سایت کمک به بچه های شهرسازی و بالا بردن سطح دانش اونا بوده ولی با این تایپیک از این هدف دور شدید............

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، nima
    (۱۳۹۰-۳-۱۳، ۰۷:۰۵ عصر)jozef نوشته است:
    (۱۳۹۰-۳-۱۳، ۰۶:۲۱ عصر)sharooje نوشته است: با سلام لطفا بگید این اطلاعات رو چه کسانی به این افراد خاص که می گید دادند. اینجا بحث بی عدالتی و تبعیض پیش می یاد که شما باید بدون توجه به ناراحتی بعضیا افشا سازی کنید شاید بشه کاری کرد.با تشکر

سلام مهندس اگه بگم که اون فرد که داره منابع را میگیره از دستم خیلی ناراحت میشه ولی خوب همین که بدونیم بازم خوبه و ممکنه اثرات مثبت داشته باشه.

بزارید.....

فقط اینو هم بگم که جای دیگه در مورد لو رفتن موضوع اسکیس طراحی شهری دانشگاه آزاد 1390 گفته شده بود پس خبرهایی هست....

mall">علیرضا خان با تمام احترامی که براتون قائلم ولی از این کارتون اصلا خوشم نیومد...
    اگر واقعا این چیزایی که میگید صحت داره خب رک و راست به همه بگید که جریان چیه......
    اگر هم از ناراحت شدن دوستتون می ترسید خب اون الانم از دستتون ناراحت شده.... چون موضوع رو یه جورایی گفتید!!!
    هرچند من مطمئنم که توی ارشد سراسری سوالات به هیچ وجهی لو نمیره چون هنوز سوال طرح نشده که بخواد لو بره.... در ضمن طراح سوالات مرحله دوم کنکور چهره های سرشناس شهرسازی کشورن و به خاطر چندرغاز پول سوالات، خودشون رو زیر سوال نمی برن...برا دانشگاه آزاد اینطوری نیست، یارور رفته یه سری سوالات چرت و پرت رو طراحی کرده و سوالات اسکیس رو هم فروخته ولی مرحله دوم کنکور چون اولین سالیه که برگزار میشه و اساتیدی مثل دکتر بهزادفر خیلی روی برگزاری اون حساسن پس مطمئن باشید چنینی چیزی واقعیت نداره!!!
    این رو میگم که خیال بچه های سایت رو راحت کنم تا با خیال راحت به هدفشون فکر کنن و اسیر شایعه نشن

علیرضا خان امیدوارم از لحن من ناراحت نشید... به نظر من هدف شما از طراحی سایت کمک به بچه های شهرسازی و بالا بردن سطح دانش اونا بوده ولی با این تایپیک از این هدف دور شدید............

سلام مهندس عزیز

من اصلا ناراحت نشدم.

ولی من نگفتم که سوالی لو رفته اگر جایی گفتم شما بگید پس ازتون خواهش میکنم که بهتر مطالب را بخونید .

ببین من فقط هدفم کمکه و نه چیز دیگه

من اطلاعاتی را که بهم میرسه را به دوستان میگم و مثل بعضی دوستان نیستم که منابع را گرفتند و اعلام نکردند شما دست رو دست بزار ببین آخرش چی میشه .

اگه شما واقعا منابع را نمیدونید منتظر نتیجه مرحله 2 میمونیم.واگه میدونید چرا اعلام نمیکنید.

اگه میبینی که این ارسال خوب نیست دوستان نظر بدند و من هم دیگه اطلاع رسانی نمیکنم.

موفق باشید و بازم ازتون تشکر میکنم
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
     سپاس شده توسط 0RKIDEH ، jozef ، nima
    اتفاقا اگه واقعا اینطور باشه بابت اطلاع رسانیتون بسیار ممنون
    این چیزها اگه اینجا مطرح نشه کسی متوجه بی عدالتی نمیشه
    من هم موافقم درسته شما اصلا نگفتید لو رفته گفتید منابع رو میدونن همین
    ظاهرا این اتفاق قبلادر مورد ازمون تستی سراسری افتاده بود که یکی که یک منبع مهم رو میدونست و بقیه نمیدونستن تونست رتبه تک رقمی بیاره و بعدا خودش گفته بود(قابل توجه دوستانی که فکر میکنن سراسری این چیزها رو نداره)
    اساتید شاید بخاطر پول این کار رو نکنن ولی ممکنه بخاطر بعضی دانشجوهای خاص بکنن!!
    از مدیر سایت بخاطر زحماتشون واقعا متشکرم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، jozef ، nima
    (۱۳۹۰-۳-۱۳، ۰۷:۵۰ عصر)orkideh_04 نوشته است: اتفاقا اگه واقعا اینطور باشه بابت اطلاع رسانیتون بسیار ممنون
    این چیزها اگه اینجا مطرح نشه کسی متوجه بی عدالتی نمیشه
    من هم موافقم درسته شما اصلا نگفتید لو رفته گفتید منابع رو میدونن همین
    ظاهرا این اتفاق قبلادر مورد ازمون تستی سراسری افتاده بود که یکی که یک منبع مهم رو میدونست و بقیه نمیدونستن تونست رتبه تک رقمی بیاره و بعدا خودش گفته بود(قابل توجه دوستانی که فکر میکنن سراسری این چیزها رو نداره)
    اساتید شاید بخاطر پول این کار رو نکنن ولی ممکنه بخاطر بعضی دانشجوهای خاص بکنن!!
    از مدیر سایت بخاطر زحماتشون واقعا متشکرم

سلام

درسته ممنون از شما

مهندس jozef حالا شاید کمی قانع شده باشید حیف که نمیتونم بگم بخاطر رازداری و اینکه باید مطمئن بشم که منبع خبر از دستم ناراحت نمیشه(ویا شاید هم ناراحت شده باشه و ازش معذرت میخوام).

به خدا من تمام وقتم را میزارم و روزانه با چند نفر از مهندسین فعال سایت تلفنی صحبت میکنم . منتی نیست ولی این همه انرژی که دارم میزارم را با حرفهایی که میزنید ازم نگیرید.

بزار بزودی میگم(البته به شرط رضایت منبع خبر)

کوچکترین عضو سایت علیرضا

پاسخ
    (۱۳۹۰-۳-۱۳، ۰۷:۳۳ عصر)AliReza نوشته است:
    (۱۳۹۰-۳-۱۳، ۰۷:۰۵ عصر)jozef نوشته است:

بزارید.....

mall">علیرضا خان با تمام احترامی که براتون قائلم ولی از این کارتون اصلا خوشم نیومد...

سلام مهندس عزیز

من اصلا ناراحت نشدم.

ولی من نگفتم که سوالی لو رفته اگر جایی گفتم شما بگید پس ازتون خواهش میکنم که بهتر مطالب را بخونید .

ببین من فقط هدفم کمکه و نه چیز دیگه

من اطلاعاتی را که بهم میرسه را به دوستان میگم و مثل بعضی دوستان نیستم که منابع را گرفتند و اعلام نکردند شما دست رو دست بزار ببین آخرش چی میشه .

اگه شما واقعا منابع را نمیدونید منتظر نتیجه مرحله 2 میمونیم.واگه میدونید چرا اعلام نمیکنید.

اگه میبینی که این ارسال خوب نیست دوستان نظر بدند و من هم دیگه اطلاع رسانی نمیکنم.

موفق باشید و بازم ازتون تشکر میکنم

من معذرت می خوام چون گفتید مثل سوالای اسکیس طراحی شهری ...فک کردم منظورتون اینه که سوالا لو رفته!!!
    پس شما میگید منابع لو رفته...درسته؟؟؟؟
    من دانشگاه کردستان درس خوندم و هیچ کلاسی هم شرکت نکردم و با اساتید دانشگاه تهران هم رابطه ندارم پس من هم مثل شما از منابع بی خبرم... من فقط شنیدم که دکتر بهزادفر خیلی روی مرحله 2 حساسه...
    خلاصه شرمنده دیگه .....................:-/

پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
    من معذرت می خوام چون گفتید مثل سوالای اسکیس طراحی شهری ...فک کردم منظورتون اینه که سوالا لو رفته!!!
    پس شما میگید منابع لو رفته...درسته؟؟؟؟
    من دانشگاه کردستان درس خوندم و هیچ کلاسی هم شرکت نکردم و با اساتید دانشگاه تهران هم رابطه ندارم پس من هم مثل شما از منابع بی خبرم... من فقط شنیدم که دکتر بهزادفر خیلی روی مرحله 2 حساسه...
    خلاصه شرمنده دیگه .....................:-/
    [/quote]

سلام

ایرادی نداره

من گفتم که سوالات اسکیس طراحی شهری لو رفته پس خبرهایی هست(منظورم این بود که منبع خبر به احتمال زیاد درست میگه و من خیلی بهش اعتماد دارم. و بزار منو به حرف درنیارید ممکنه یه مهندس بسیار فعال سایت را از دست بدم که اصلا دوست ندارم.

بازم ممنون از همه شما

اگه کسی منابع را میدونه به من ایمیل بزنه بدون اسم منابع را میزارم تو سایت.

ایمیل من:

iranshahrsaz@yahoo.com

پاسخ
     سپاس شده توسط jozef ، nima
    بازم شرمنده علیرضا خان
    یعنی الان دوستتون منابع رو میدونه؟؟؟؟
    خب یه کم بیشتر توضیح بده تو رو خدا!!!

پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
    (۱۳۹۰-۳-۱۳، ۰۸:۵۳ عصر)jozef نوشته است: بازم شرمنده علیرضا خان
    یعنی الان دوستتون منابع رو میدونه؟؟؟؟
    خب یه کم بیشتر توضیح بده تو رو خدا!!!

سلام

ببین من تا اینجا هم نباید میگفتم دیگه شرمنده از من سوالی نپرسید خودتون را جای من قرار بدید اون عزیز حتی از این پست خبر هم نداره.

بازم میگم نزارید یکی از بهترینها ازم ناراحت بشه

موفق باشید

پاسخ
     سپاس شده توسط jozef
    مهندس شما که نمی تونید بیشتر توضیح بدید کاشکی اصلا نمی گفتید من یکی که خیلی ناامید شدم چون فکر می کردم همه بچه ها مثل هم هستیم و از منابع بی خبرین:huh:

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط alireza
      (۱۳۹۰-۳-۱۳، ۰۹:۴۵ عصر)SORYAS نوشته است: مهندس شما که نمی تونید بیشتر توضیح بدید کاشکی اصلا نمی گفتید من یکی که خیلی ناامید شدم چون فکر می کردم همه بچه ها مثل هم هستیم و از منابع بی خبرین:huh:

سلام

ببین عزیز شما ناامید نشید شاید عده انگشت شماری باشند که بدونند و شاید هم یکی ولی خوب برای همین یکی هم باید عدالت باشه .

من بتونم از اعلام کننده خبر اجازه بگیرم و شماره تلفن جایی که منابع را اعلام میکنه را گیر بیارم بهتون اعلام میکنم.

ببخشید اگه ناراحت شدید ، به کارتون ادامه بدید و مطمئن باشید به هدفتون خواهید رسید.

موفق باشید

پاسخ
       سپاس شده توسط jozef ، mahsa.d

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,850 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
      آخرین ارسال: alireza
        جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,450 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
      آخرین ارسال: dhiver1
        سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,036 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
        سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,622 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
        دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,081 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,890 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
      آخرین ارسال: gholamirayan
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,537 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,439 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
        دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,159 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
        راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 757 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان