امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تشکر نکنید ....لایک جایگزین تشکر شد...دیدن مطالب تا قبل از تشکر هم حذف
من خیلی موافق با این ایده نیستم چون نمیشه تشکر واقعی و مصلحتی رو از هم تشخیص داد.به نظرم اگر یک امتیاز کوچک برای کسی که تشکر کرده و یکم بیشتر از اون برای کسی که ازش تشکر شده در نظر بگیریم بهتر باشه.
آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
پاسخ
 سپاس شده توسط khansa ، alionel ، Sadeghpour ، قاصدک
منم با این پیشنهاد موافقم. این جوری هم اعضای فعال نسبت به ادامه فعالیت در سایت ترغیب می شوند و این جوری می شه از گوشه ای از زحمات این عزیزان تشکر کرد و نشون داد که این مطالب می توانند چه در زمان و حال و حتی اینده برای اعضا مفید واقع بشه.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، Sadeghpour
به نظر من خيلي مسخره مياد....انسان بايد خودش تشخيص بده از چه تشكر كنه....بعضي از فايلها رو نميشه دانلود كرد....

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Sadeghpour
(۱۳۹۱-۱۰-۱۷، ۱۱:۱۳ صبح)zolatan نوشته است: من خیلی موافق با این ایده نیستم چون نمیشه تشکر واقعی و مصلحتی رو از هم تشخیص داد.به نظرم اگر یک امتیاز کوچک برای کسی که تشکر کرده و یکم بیشتر از اون برای کسی که ازش تشکر شده در نظر بگیریم بهتر باشه.
فقط بحث تشکر نیست خیلی از اعضا فقط مطالب را میبینند و در همه انجمن ها هم با توجه به نظرات دوستان اجرا نخواهد شد و چون مطالب انجمن نکات کنکوری ویژه ایران شهرساز است با این ویژگی برای استفاده اعضا باشد و شاید با زدن همین تشکرها اعضای غیر فعال شروع به فعالیت کنند.
باید نتیجه را دید و فعلا نمیشه نظر قطعی داد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh ، Sadeghpour
و خيلي هم مسخره است چون دقيقا الان مجبور به تشكر شدم اما همه شون رو حذف كردم چون فقط وقتمو گرفتند و نهايتا نتونستم دانلود كنم و بازشون كنم.

پاسخ
(۱۳۹۱-۱۰-۱۷، ۱۱:۲۲ صبح)khansa نوشته است: به نظر من خيلي مسخره مياد....انسان بايد خودش تشخيص بده از چه تشكر كنه....بعضي از فايلها رو نميشه دانلود كرد....

در پست بالایی اشاره کردم که فقط برای یک انجمن هست و برای کل سایت نیست.

پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh ، Sadeghpour
(۱۳۹۱-۱۰-۱۷، ۱۱:۲۵ صبح)khansa نوشته است: و خيلي هم مسخره است چون دقيقا الان مجبور به تشكر شدم اما همه شون رو حذف كردم چون فقط وقتمو گرفتند و نهايتا نتونستم دانلود كنم و بازشون كنم.

وقتتون را گرفت که از ارسال کننده تشکر کردید؟
پس چه حرفی برای وقتی که گذاشته شده تا فایل آپلود شود دارید تا شما دانلود کنید؟

پاسخ
 سپاس شده توسط asma ، FaTyJo0oN ، Sadeghpour
با تشکر از ایده های جدید، راستش اگه اخلاقی به این طرحتون نگاه کنیم یعنی من نوعی که فایلی رو گذاشتم دوست دارم از من تشکر شود در صورتی که طبق دستورات اخلاقی نباید منتظر تشکر افراد بود! و هدف تنها رضای خدا باید باشه.
مساله ی دیگه همون که دوستمون گفت کهکاه فایلی دیده میشه خوشمان آمد تشکر هم میشه و اگه نیومد میگذریم!
البته احساس میشه این کار برای مهمان های تازه وارد شده به سایته که تا عضو نشوند نمیشه کاری کنن! که این هم یعنی ما مهمان نواز نیستیم!
11 فقط یه سری نکته اخلاقی گفتم خودم ادعایی ندارم1ممنون از دیگر دوستان و مهندس علیرضا
آخرین ارسال های من :

خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.مولا علی(ع)
احیانا امری بود ایمیل بهتر از پیام :)
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، Sadeghpour ، باران11
به نظر من واقعا ایده جالبیه....
از این جهت که اکثر ما شهرسازا یاد گرفتیم هر مطلبی رو میبینیم فورا دانلود کنیم حتی ممکنه گاهی به عنوانش هم توجه نکنیم...
در هر صورت به نظرم این کار می تونه حداقل از بی جهت دانلود کردن فایل ها کم کنه و تا حدی هم باعث بشه که فرد مطلبی که به دردش می خوره و بهش علاقه داره دانلود کنه و همین باعث بشه که قدر فایل رو بدونه و از کسی که فایل رو در سایت قرار داده با زدن کلید تشکر،قدردانی کنه...
همونطور که مهندس FATYJ00N گفت تنها این کار نمی تونه باعث فرهنگ سازی بشه ولی خوب بالاخره وسیله ای هستش که تو این راه کمک می کنه...
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط ماراویا ، FaTyJo0oN ، Sadeghpour
(۱۳۹۱-۱۰-۱۷، ۱۲:۰۶ عصر)Shahrsaz67 نوشته است: با تشکر از ایده های جدید، راستش اگه اخلاقی به این طرحتون نگاه کنیم یعنی من نوعی که فایلی رو گذاشتم دوست دارم از من تشکر شود در صورتی که طبق دستورات اخلاقی نباید منتظر تشکر افراد بود! و هدف تنها رضای خدا باید باشه.
مساله ی دیگه همون که دوستمون گفت کهکاه فایلی دیده میشه خوشمان آمد تشکر هم میشه و اگه نیومد میگذریم!
البته احساس میشه این کار برای مهمان های تازه وارد شده به سایته که تا عضو نشوند نمیشه کاری کنن! که این هم یعنی ما مهمان نواز نیستیم!
11 فقط یه سری نکته اخلاقی گفتم خودم ادعایی ندارم1ممنون از دیگر دوستان و مهندس علیرضا

این طرح فقط برای یک سری از نکات کنکوری و یا مطالب خاص هست و فعلا برای بقیه انجمن ها و دانلودها نمی باشد.
و این را هم برای ورود مهمان ها عرض کنم که ایران شهرساز جزو معدود یا شاید تنها سایتی در انجمنهای فعال باشد که لینک ها را مهمان ها میتوانند ببینید و نیازی به عضویت نیست.

پاسخ
 سپاس شده توسط MHAKBARI ، parasto_gh ، FaTyJo0oN ، Sadeghpour

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  هشدار دانشگاه آزاد درباره سوء استفاده از خدمات دانشجویی mina91 0 1,278 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۹:۲۵ عصر
آخرین ارسال: mina91
  دوستان خواهشا کمک کنید حایتیه خیلی هم s1s2s3 1 1,663 ۱۳۹۲-۱۱-۷، ۰۱:۲۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  بچه های خواهشا چند تا الگوی کف سازی و جداره سازی در فضای شهری میخوام s1s2s3 1 1,618 ۱۳۹۲-۹-۲۸، ۱۱:۱۵ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  بالاخره فایل تصویری اموزش اسکیس صدیق و شنگه پور آماده قرار گیری در سایت شد s1s2s3 1 2,118 ۱۳۹۲-۸-۱۶، ۰۶:۵۷ عصر
آخرین ارسال: 6zahra9
  شوک دانشگاه ازاد . دکتر فرهاد دانشجو ساعاتی پیش از کازر برکنار شد s1s2s3 5 3,502 ۱۳۹۲-۶-۲۸، ۰۱:۰۰ عصر
آخرین ارسال: m.marziye
  این خبر باطل شد : نتایج ارشد دانشگاه آزاد فردا چهارشنبه 13 شهریور godonly. 10 5,391 ۱۳۹۲-۶-۱۳، ۰۳:۲۶ عصر
آخرین ارسال: Sahab
  برگزاری مسابقه بزرگ طراحی با جایزه 800000 هزار تومانی نفرات اول تا هشتم s1s2s3 20 8,158 ۱۳۹۲-۵-۱۸، ۱۱:۲۱ عصر
  به احترام همه دوستان تمام قیمیت ها را تا 10 دقیقه دیگه بر میدارم مجانی بیاد s1s2s3 6 2,538 ۱۳۹۲-۵-۱۴، ۰۸:۵۴ عصر
  اولین کتاب مهم دکتری از طرح ها و برنامه های بهزادی فر s1s2s3 5 2,850 ۱۳۹۲-۵-۱۴، ۱۲:۱۱ صبح
آخرین ارسال: haydariyan
  کسی پلان یا تصویری از طراحی ورودی یک شهر داره s1s2s3 3 1,773 ۱۳۹۲-۴-۲۹، ۱۲:۴۸ عصر
آخرین ارسال: Brightness

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان