امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
28 روز::شمارش معکوس تا کنکور93 --حس و حالت را بیان کن و برای این روزها چی بخونی بهتره
سه شنبه
.
.
.
چهارشنبه
.
.
.
****** بوم ******
آخرین ارسال های من :

تندم ، بی ادب نیستم...!!خشنم، بی رحم نیستم...!!
تک پرم، مغرور نیستم...!!خودخواهم ،پر توقع نیستم...!!
رُکم ،دروغگو نیستم...!!ساکتم ،لال نیستم...!!
کله خرابم، بیشعور نیستم...!!
عـشـق را دوســت دارمـــ ،
ولـی از ادم هـا مـیـتــرسـم !

پاسخ
 سپاس شده توسط reza2asadi
آخه چرا الکی استرس میدید به خودتون و بقیه...
من به دوستان کنکوری توصیه میکنم اصلا به این تاپیک سر نزنن
آخرین ارسال های من :

• - شهر سازمان ذهنی ما از آشفتگی ست -
پاسخ
 سپاس شده توسط reza2asadi
بالاخره تونستم از دوشنبه به بعد را مرخصی بگیرم و چند روز فرصت دارم دوره کنم. خوش بحال دوستانی که وقت داشتن و خوندن. من بیچاره کارمند که یک ماه آخر زوری چند تا کتاب تونستم بخونم. امید به خدا به شبانه هم راضی ام 2

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۱۱-۱۷، ۰۴:۰۳ صبح)sepahan نوشته است: بالاخره تونستم از دوشنبه به بعد را مرخصی بگیرم و چند روز فرصت دارم دوره کنم. خوش بحال دوستانی که وقت داشتن و خوندن. من بیچاره کارمند که یک ماه آخر زوری چند تا کتاب تونستم بخونم. امید به خدا به شبانه هم راضی ام 2
    78 ما داریم می خونیم که کارمند شیم....شمای کارمند چرا می خونید؟21
    آخرین ارسال های من :

خدایا:
    مرا ببخش ،  
    به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
    و خانه تو نبود....!!!!
    63
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۱۱-۱۷، ۱۲:۴۳ صبح)13-12 نوشته است: آخه چرا الکی استرس میدید به خودتون و بقیه...
    من به دوستان کنکوری توصیه میکنم اصلا به این تاپیک سر نزنن
    من هم کاملا با شما موافقم11
    آخرین ارسال های من :

از فشار زندگی نترسید

به یاد داشته باشید

فشار ، توده زغال سنگ را به الماس تبدیل میکند . . .
    پاسخ
    خوب امیدوارم همه حالشون خوب باشه ، فرداهم امتحانو خوب بدن،نمیتونم کتمان کنم دوست دارم خودم بهتر از شماها بدم:) ولی امیدوارم همه راضی ازنتایج نهایی باشیم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness
    منم آرزوی موفقیت برای همه بچه هارو دارم

امیدوارم هرکس به قدر وسع خودش به حقش برسه

رضا جان!
    منم دوست دارم بهتر از بقیه باشم

آمّا نمیدونم چرا بقیه به خواسته های من توجهی نمیکنن و بهتر از من جواب میدن 15

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط reza2asadi ، Brightness
    (۱۳۹۱-۱۱-۱۸، ۰۴:۵۷ عصر)hamidataee نوشته است: منم آرزوی موفقیت برای همه بچه هارو دارم

امیدوارم هرکس به قدر وسع خودش به حقش برسه

رضا جان!
    منم دوست دارم بهتر از بقیه باشم

آمّا نمیدونم چرا بقیه به خواسته های من توجهی نمیکنن و بهتر از من جواب میدن 15
    هوووم عجیبه،نمیدونم چرا کسی به حرفت توجه نمیکنه،میخوای به نشانه اعتراض فردا برگمو سفید تحویل بدم؟

پاسخ
    (۱۳۹۱-۱۱-۱۸، ۰۵:۰۹ عصر)reza2asadi نوشته است:
    (۱۳۹۱-۱۱-۱۸، ۰۴:۵۷ عصر)hamidataee نوشته است: منم آرزوی موفقیت برای همه بچه هارو دارم امیدوارم هرکس به قدر وسع خودش به حقش برسه رضا جان! منم دوست دارم بهتر از بقیه باشم آمّا نمیدونم چرا بقیه به خواسته های من توجهی نمیکنن و بهتر از من جواب میدن 15
    هوووم عجیبه،نمیدونم چرا کسی به حرفت توجه نمیکنه،میخوای به نشانه اعتراض فردا برگمو سفید تحویل بدم؟

به جون خودم اگه همه اینکارو بکنید شاید من رتبه 1 بشم

پاسخ
    سلام و تشکر از داوطلبین و آرزوی موفقیت و کسب رتبه های 1 رقمی و دو رقمی

تا ساعاتی دیگر آزمون شروع میشود و دقایقی بعد از آزمون(قبل از ترک محل آزمون) میتوانید از طریق تلفن همراه از جواب سوالات با خبر شوید.
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness ، rezvan87

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,733 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 46,102 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 995 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      پایتخت های ایران از دوره ماد تا معاصر alireza 0 811 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۱۹ صبح
      برای انتخاب رشته شهرسازی مباحث برنامه ریزی شهری و مدیریت شهری با هم فرق دارن؟ alireza 2 1,030 ۱۳۹۵-۴-۱۲، ۰۵:۱۴ صبح
    آخرین ارسال: yalda118
      مطلبی برای تعمق در مورد دانشگاه و آینده تان(انتخاب رشته ارشد) alireza 5 1,513 ۱۳۹۵-۴-۶، ۰۲:۲۸ صبح
      از لحاظ محیط خوابگاه سطح علمی دانشگاه اصفهان بهتره یا دانشگاه یزد alireza 0 880 ۱۳۹۵-۳-۳۱، ۰۲:۲۸ صبح
      آیا با رتبه 1000 امیدی برای قبولی تو شبانه یا غیر انتفاعی هست یا نه؟ alireza 2 1,636 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۰۱:۴۶ صبح
    آخرین ارسال: khansa
      دانلود کارنامه رتبه های 1 تا 1800 برنامه ریزی و طراحی شهری 1394 alireza 5 3,945 ۱۳۹۵-۲-۲۳، ۰۳:۲۵ عصر
      سوالای تاریخ همه از کتاب شار تا شهر بود alireza 0 1,055 ۱۳۹۵-۲-۱۶، ۰۹:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان