امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جدید>>جواب 71سوال>>کلید سوالات طراحی شهری
بچه ها الان جوابا رو بدونید یا ندونید فرقی داره؟؟ جز اینکه می فهمید غلط زدین یا درست؟ آخرش چی؟ آقا بر فرض همه رو بفهمید و درصداتونم خیلی دقیق محاسبه کنید بعد چی؟ رتبتونو می تونید به دست بیارین؟ نه دیگه چون معلوم نیست بقیه چطور دادن. الان در خلاء کامل هستیم. یه چند روز بی خیال شین و استراحت کنید. گاهی بی خبری بهتره. اگه ببینید خیلی اشتباه زدین شاید ناامید بشین. بی خیال
بعد چند روز استراحت با انرژی برین سراغ مرحله دوم. بی خیال رتبه مرحله اول. 113

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    دوستانی که میتونند کمک کنند تا جواب بقیه سوالات مشخص شود.
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
    39)4
    40)3
    41)3
    42)2

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط alireza
      درود.مه کلید ها قرار نبود 32 ساعت بعد از کنکور بیاد؟ پس چرا من نمیتونم پیداش کنم؟ کسی کلید اصلی رو داره؟ لدفن

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        بچه ها کسی جواب 77 و 78 و 79 و 120 و 121 نمیدونه چی میشه؟

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          بچه ها این کلیدی که گذاشتن واقعا درسته؟؟
          اون سوالایی رو هم که من مطمئن بودم درست زدم با توجه به ابن کلید همش از دم غلط شدن که!!!!!
          لطفا سوالایی رو که مطمئنین درسه بزارین دوستان.

آخرین ارسال های من :
            پاسخ
            kashki yeki peyda mishod javabe bazi soalaro mizasht

پاسخ
            واقعا عجیبه که برنامه ریزی ها جواب تمام سوالات رو دادن ولی طراحی شهریا خوابن؟یعنی امسال هیچکی کنکور خوب نداده؟اقای دهقان شما از افراد دعوت کنید جواب بدن مثه برنامه ریزیها.بخدا پارسال خیلی اکتیو بودن.امسال همه قایم شدن

پاسخ
            کسی لینک دانلود سوالات طراحی شهری رو پیدا کرده؟
            ممنون میشم بزارید
            در ضمن ، امسال مباحث واقعاً آسون بود ، ولی تاریخ و تحلیل فضا خیلی مفهومی شده بود!

آخرین ارسال های من :
              پاسخ
              (۱۳۹۱-۱۱-۲۳، ۰۶:۱۱ عصر)golkar123 نوشته است: واقعا عجیبه که برنامه ریزی ها جواب تمام سوالات رو دادن ولی طراحی شهریا خوابن؟یعنی امسال هیچکی کنکور خوب نداده؟اقای دهقان شما از افراد دعوت کنید جواب بدن مثه برنامه ریزیها.بخدا پارسال خیلی اکتیو بودن.امسال همه قایم شدن

سلام اطلاع رسانی شده و مهندس farza هم تعدادی را جواب دادند ولی..
              امروز هم پیگیری میکنم امیدوارم تا فردا بتونیم پاسخنامه را منتشر کنیم.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
              موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
                نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 18,088 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
              آخرین ارسال: mamamama
                چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,309 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
              آخرین ارسال: mtr6510
                سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,356 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
              آخرین ارسال: alireza
                سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,308 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
                دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,178 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
                مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,525 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
              آخرین ارسال: shivashf
                مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,728 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
              آخرین ارسال: udesigner
                مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,575 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
              آخرین ارسال: payam_km
                مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,636 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
              آخرین ارسال: rikhtehgaran
                مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,596 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
              آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان