امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 2.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا..........
(۱۳۹۳-۸-۱۴، ۱۰:۱۵ صبح)نجران نوشته است: دوستان من خوندنم کند پیش میره .یکی بگه چجوری بخونم که هم سریعتر پیش بره و هم اینکه تو حافظم بمونه؟؟

نحوه خوندنت رو میگی نجران جان؟
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
این دو تاپیک رو حتما مطالعه کنید:
http://iransketch.ir/shahrsazi/showthrea...9%88%D9%87
و
http://iransketch.ir/shahrsazi/showthrea...9%88%D9%87

پاسخ
(۱۳۹۳-۸-۱۴، ۱۱:۳۰ صبح)Brightness نوشته است:
(۱۳۹۳-۸-۱۴، ۱۰:۱۵ صبح)نجران نوشته است: دوستان من خوندنم کند پیش میره .یکی بگه چجوری بخونم که هم سریعتر پیش بره و هم اینکه تو حافظم بمونه؟؟

خیلی عادی! مثلا برا خودم تعیین میکنم که 10 صفحه از جزوه تخصصی بخونم از ساعت 6 به بعد ولی ساعت 12 شب میبینم هنوز 2 صفحش مونده!!!! 102

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۸-۱۴، ۱۲:۴۵ عصر)نجران نوشته است:

خیلی عادی! مثلا برا خودم تعیین میکنم که 10 صفحه از جزوه تخصصی بخونم از ساعت 6 به بعد ولی ساعت 12 شب میبینم هنوز 2 صفحش مونده!!!! 102
    6 ساعت برای 10 صفحه خیلی زیاده ها

پاسخ
    (۱۳۹۳-۸-۱۴، ۱۲:۴۷ عصر)Brightness نوشته است:

این را ببینید
    http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...5#pid77365
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
     سپاس شده توسط نجران

البته بینش کارای متفرقه هم انجام دادم!! ولی خوب بازم زیاده!! قبلا اینجوری نبودم. به نظرتون یه دور کامل یه کتابو بخونم یا یه فصل رو و بعد خلاصه کنم خوبه؟؟
    یا اینکه یه دور سطحی بخونم و یه دور عمیق و دور سوم نکته برداری کنم؟؟

پاسخ
    (۱۳۹۳-۸-۱۴، ۰۱:۰۸ عصر)نجران نوشته است:

البته بینش کارای متفرقه هم انجام دادم!! ولی خوب بازم زیاده!! قبلا اینجوری نبودم. به نظرتون یه دور کامل یه کتابو بخونم یا یه فصل رو و بعد خلاصه کنم خوبه؟؟
    یا اینکه یه دور سطحی بخونم و یه دور عمیق و دور سوم نکته برداری کنم؟؟

توی اون لینکهای که بالا گذاشتم، توصیه های رتبه ی برتر مهندس اسدی هم بود. حتما بخونیدش.
    اینکه یه دور اول رو سطحی بخونی منظورت چیه؟باید همه خط به خطشو باید بخونی اول،فقط حفظ نمیکنی توی این مرحله.

پاسخ
    خوندمشون!ولی نفهمیدم اخرش چیکار کنم
    سطحی یعنی روزنامه وار بخونم

پاسخ
    (۱۳۹۳-۸-۱۴، ۰۱:۳۶ عصر)نجران نوشته است: خوندمشون!ولی نفهمیدم اخرش چیکار کنم
    یه روش خوندن:
    روزنامه وار میخونی،خط به خط،درک میکنی متن رو،حفظ نه . تا چند صفحه اینطوری بخون. بعد برگرد عقب و جاهایی که به نظرت مهم اومد رو دوباره بخون(میتونی موقع روزنامه وار خوندن،زیر این قسمت ها رو خط بکشی) و به حافظه بسپر و برای خودت نکات رو بنویس. توی مرور بعدیت،دیگه نیازی نیست به کتاب مراجعه کنی،همون نکاتی که یادداشت کردی رو مطالعه کن.

پاسخ
    (۱۳۹۳-۸-۱۴، ۰۲:۰۳ عصر)Brightness نوشته است:
    (۱۳۹۳-۸-۱۴، ۰۱:۳۶ عصر)نجران نوشته است: خوندمشون!ولی نفهمیدم اخرش چیکار کنم
    یه روش خوندن:
    روزنامه وار میخونی،خط به خط،درک میکنی متن رو،حفظ نه . تا چند صفحه اینطوری بخون. بعد برگرد عقب و جاهایی که به نظرت مهم اومد رو دوباره بخون(میتونی موقع روزنامه وار خوندن،زیر این قسمت ها رو خط بکشی) و به حافظه بسپر و برای خودت نکات رو بنویس. توی مرور بعدیت،دیگه نیازی نیست به کتاب مراجعه کنی،همون نکاتی که یادداشت کردی رو مطالعه کن.

مررررررررررررررسی نتیجشو بهتون میگم امشب 26

پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مشاوره برنامه ریزی کنکور برنامه ریزی شهری ۹۷ Sbht 0 17,651 ۱۳۹۶-۹-۱۱، ۰۱:۴۶ صبح
    آخرین ارسال: Sbht
      مشاوره مرحله اول کنکور برنامه ریزی شهری 94 327 130 36,797 ۱۳۹۵-۶-۱۷، ۰۱:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: neginazin
      درخواست برنامه برای کنکور 95 garib94 8 3,381 ۱۳۹۴-۷-۱۳، ۰۹:۱۶ صبح
    آخرین ارسال: Fatemeh artimis
      سه تا از کتاب های ارشد شهرسازی که عبارتند از: مقررات شهرسازی و معماری و مصوبات شورای عالی، مکان های عمومی فضاهای شهری کر mahya93 3 1,519 ۱۳۹۴-۶-۲۰، ۰۴:۲۸ صبح
    آخرین ارسال: mahya93
      منابع کنکور؟!تک رقمی ها و دو رقمی های 94 بیاین! fereshtehr89. 3 2,442 ۱۳۹۴-۴-۸، ۰۵:۵۰ عصر
    آخرین ارسال: fereshtehr89.
      آزمون پنجم آنلاین رایگان برنامه ریزی شهری 94 -۲۷ دی ماه 1393 alireza 11 4,990 ۱۳۹۳-۱۱-۵، ۱۲:۵۰ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      مشاوره طراحی لیست کتابای من1.محیط های پاسخده 2.معماری معاصر غرب و ..به نظرتون کدوم کتابارو کم دارم alireza 1 1,883 ۱۳۹۳-۸-۲، ۰۳:۰۲ صبح
    آخرین ارسال: urbanDesign.h
      برنامه هفته پنجم طراحی شهری alireza 4 3,404 ۱۳۹۳-۷-۱۹، ۱۲:۲۶ عصر
    آخرین ارسال: rizemize_ph
      برنامه هفته اول طراحی شهری ریحانه 26 11,118 ۱۳۹۳-۷-۱۳، ۱۲:۳۵ عصر
    آخرین ارسال: ریحانه
      جلسه اول کارگروه برنامه ریزی کنکور 94 Brightness 60 14,988 ۱۳۹۳-۶-۳۰، ۱۱:۴۰ عصر
    آخرین ارسال: تیلور

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان