امتیاز موضوع:
  • 158 رأی - میانگین امتیازات: 2.98
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قضیه تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد را مشخص کردیم{داستانش برای اکثرا مبهم بود}
(۱۳۹۰-۷-۱۲، ۰۱:۴۰ عصر)rahil_gol2002 نوشته است:
(۱۳۹۰-۶-۱۱، ۰۱:۴۴ صبح)ssinter نوشته است: خوب 37 نفر ظرفیت پذیرش دانشگاهه که برای ورودی مهر ماه پذیرش میشن به همین تعداد یعنی 37 نفر دیگه پذیرش برای ترم بهمن دارند که تو تکمیل ظرفیت اول که اواسط مهر اعلام میشه پذیرش داده میشند که میشه تا رتبه 74 مثلا ! به علاوه تعداد انصرافی های پذیرش اولیه مثلا 5 نفر که کلا میشه تا رتبه 79.حالا میمونه ثبت نام تکمیل ظرفیت اول که 37 نفر بودند اگه همشون ثبت نام کردند که هیچ اگه نه اون تعداد انصرافی رو برا اسفند اعلام میکنند که بر فرض 2 نفر هم برای تکمیل ظرفیت دوم که اسفند ماهه ولی از همون ترم بهمن حساب میشن و با اونا میرن سر کلاس!! در کل شد تا رتبه 81 .در نتیجه علی آقا با رتبه 44 در تکمیل ظرفیت اول که16 مهر جوابش میاد قبوله و از ترم بهمن میره سرکلاس .
این بر اساس تجربیات بنده و پرس جو سالهای گذشته بدست اومده

سلام .شما اطلاع ندارین همدان چندتا توی تکمیل ظرفیت برداشته؟ رشته برنامه ریزی شهری

دقیقا صحبت دوستمون درست بود و همدان 36 تا میخواست که تا 75 را گرفت و از بهمن میرند سر کلاس البته معماری از مهر میره.
اینها اطلاعاتی بود که براتون از مهندس گرفتم
موفق باشید
آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۰-۷-۱۲، ۱۲:۴۱ عصر)ghazalvare نوشته است:
(۱۳۹۰-۷-۱۱، ۰۱:۵۷ عصر)ghazalvare نوشته است: سلام دوستان. من تو نتایج تکمیل ظرفیت، برنامه ریزی شهری علوم تحقیقات کرمان قبول شدم میخواستم بدونم اگه ثبت نام نکنم آیا تو تکمیل ظرفیت بهمن ماه شرکت داده میشم؟ (لطفا هرچه سریع تر جواب بدید خیلی مهمه)
مرسی

mall">از دوستان کسی نیست که جواب منو بده؟:huh: خواهش میکنم یکی که میدونه جواب بده. من هنوز ثبت نام نکردم و وقت زیادی باقی نمونده واسه ثبت نام.میخوام بدونم اگه ثبت نام نکنم تو تکمیل ظرفیت بهمن شرکت داده میشم یا نه؟ اگه نه تا الان ثبت نام کنم و اگه اره تا فعلا بیخیالش بشم. خواهش میکنم زود یکی جواب بده. مرسی

واقعا کسی نیست که جواب منو بده؟
وقت ثبت نام داره تموم میشه:huh:

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۰-۷-۱۲، ۰۷:۳۸ عصر)ghazalvare نوشته است:
(۱۳۹۰-۷-۱۱، ۰۱:۵۷ عصر)ghazalvare نوشته است: سلام دوستان. من تو نتایج تکمیل ظرفیت، برنامه ریزی شهری علوم تحقیقات کرمان قبول شدم میخواستم بدونم اگه ثبت نام نکنم آیا تو تکمیل ظرفیت بهمن ماه شرکت داده میشم؟ (لطفا هرچه سریع تر جواب بدید خیلی مهمه)
مرسی

mall">از دوستان کسی نیست که جواب منو بده؟:huh: خواهش میکنم یکی که میدونه جواب بده. من هنوز ثبت نام نکردم و وقت زیادی باقی نمونده واسه ثبت نام.میخوام بدونم اگه ثبت نام نکنم تو تکمیل ظرفیت بهمن شرکت داده میشم یا نه؟ اگه نه تا الان ثبت نام کنم و اگه اره تا فعلا بیخیالش بشم. خواهش میکنم زود یکی جواب بده. مرسی

khir mohandes chenanche che sabte nam nakoniin che bokonid dige to bahman sherkat dade nmishid

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۰-۷-۱۲، ۰۲:۴۲ عصر)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۰-۶-۱۱، ۰۱:۴۴ صبح)ssinter نوشته است: خوب 37 نفر ظرفیت پذیرش دانشگاهه که برای ورودی مهر ماه پذیرش میشن به همین تعداد یعنی 37 نفر دیگه پذیرش برای ترم بهمن دارند که تو تکمیل ظرفیت اول که اواسط مهر اعلام میشه پذیرش داده میشند که میشه تا رتبه 74 مثلا ! به علاوه تعداد انصرافی های پذیرش اولیه مثلا 5 نفر که کلا میشه تا رتبه 79.حالا میمونه ثبت نام تکمیل ظرفیت اول که 37 نفر بودند اگه همشون ثبت نام کردند که هیچ اگه نه اون تعداد انصرافی رو برا اسفند اعلام میکنند که بر فرض 2 نفر هم برای تکمیل ظرفیت دوم که اسفند ماهه ولی از همون ترم بهمن حساب میشن و با اونا میرن سر کلاس!! در کل شد تا رتبه 81 .در نتیجه علی آقا با رتبه 44 در تکمیل ظرفیت اول که16 مهر جوابش میاد قبوله و از ترم بهمن میره سرکلاس .

سلام .شما اطلاع ندارین همدان چندتا توی تکمیل ظرفیت برداشته؟ رشته برنامه ریزی شهری

دقیقا صحبت دوستمون درست بود و همدان 36 تا میخواست که تا 75 را گرفت و از بهمن میرند سر کلاس البته معماری از مهر میره.
موفق باشید

ببخشید گفتید معماری از مهر می ره منظورتون چیه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۰-۷-۱۲، ۰۸:۰۸ عصر)lofra نوشته است:
(۱۳۹۰-۷-۱۲، ۰۷:۳۸ عصر)ghazalvare نوشته است:
مرسی

khir mohandes chenanche che sabte nam nakoniin che bokonid dige to bahman sherkat dade nmishid

مرسی لوفرا بخاطر جواب.
من ثبت نام نکردم.سال بعد واسه ثبت نام میرم.برای همه آرزوی موفقیت میکنم

پاسخ
 سپاس شده توسط lofra
(۱۳۹۰-۷-۱۲، ۰۲:۴۲ عصر)AliReza نوشته است:

موفق باشید
ممنون از اطلاعاتتون ، یعنی واسه بهمن دیگه دانشجو نمی گیره؟ پس تکلیف ما چی می شه؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    بنده با رتبه 100 و انتخاب اولم كه تهران مركز بوده انتخاب دوم يعني علوم وتحقيقات قزوين قبول شدم با توجه به اينكه 69 نفر براي تهران مركز اعلام شده بود ما انتظار داشتيم تو تكميل ظرفيت تهران مركز قبول بشيم ولي قبول نشديم به نظرم تهران مركز تو حق ما ظلم كرده با درنظ گرفتن اينكه ژارسال قزوين اول 3
    32 نفر گرفتند ولي توتكميل ظرفيت هم 46 نفر گرفت و جمعا 78 نفر ژذيرش كرد ژس مشخصه كه تهران مركز بنده با رتبه 100 ميبايست قبول ميشدم

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۰-۷-۱۶، ۱۰:۲۵ صبح)جهان رستمي نيا نوشته است: بنده با رتبه 100 و انتخاب اولم كه تهران مركز بوده انتخاب دوم يعني علوم وتحقيقات قزوين قبول شدم با توجه به اينكه 69 نفر براي تهران مركز اعلام شده بود ما انتظار داشتيم تو تكميل ظرفيت تهران مركز قبول بشيم ولي قبول نشديم به نظرم تهران مركز تو حق ما ظلم كرده با درنظ گرفتن اينكه ژارسال قزوين اول 3
      32 نفر گرفتند ولي توتكميل ظرفيت هم 46 نفر گرفت و جمعا 78 نفر ژذيرش كرد ژس مشخصه كه تهران مركز بنده با رتبه 100 ميبايست قبول ميشدم

mam motmaen hastam daneshgahe azad tooye takmile zarfiate emsal bar asase taraz va rotbe daneshjoo nagerefte .be onvane mesalrotbeye 365 va 794 tehran har do kerman ghabool shodand

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        سلام دوستان شما اطلاعاتی در مورد چشم انداز جمهوری اسلامی ندارید؟

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          من با رتبه 150 و تراز 6000
          رشته اولم برنامه ریزی شهری علوم تحقیقات بوده به نظرتون من میتنونم قزوین قبول بشم یا نه؟

آخرین ارسال های من :
            پاسخ

موضوع‌های مشابه…
            موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
              ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 47,112 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
            آخرین ارسال: nassi
              برای انتخاب رشته شهرسازی مباحث برنامه ریزی شهری و مدیریت شهری با هم فرق دارن؟ alireza 2 1,042 ۱۳۹۵-۴-۱۲، ۰۵:۱۴ صبح
            آخرین ارسال: yalda118
              طراحی شهری دانشگاه هنر اصفهان،بایدها و نبایدها به قلم دانشجو marzieh gh 0 976 ۱۳۹۵-۴-۹، ۱۱:۲۵ عصر
            آخرین ارسال: marzieh gh
              مطلبی برای تعمق در مورد دانشگاه و آینده تان(انتخاب رشته ارشد) alireza 5 1,527 ۱۳۹۵-۴-۶، ۰۲:۲۸ صبح
            آخرین ارسال: alireza
              از لحاظ محیط خوابگاه سطح علمی دانشگاه اصفهان بهتره یا دانشگاه یزد alireza 0 883 ۱۳۹۵-۳-۳۱، ۰۲:۲۸ صبح
              آیا با رتبه 1000 امیدی برای قبولی تو شبانه یا غیر انتفاعی هست یا نه؟ alireza 2 1,641 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۰۱:۴۶ صبح
            آخرین ارسال: khansa
              كارت ورود به جلسه دانشگاه آزاد 1395 اومد alireza 2 1,505 ۱۳۹۵-۳-۱۳، ۰۱:۱۱ عصر
            آخرین ارسال: yalda118
              سوالای مباحث و مبانی برنامه ریزی کنکور 95 سخت بود! alireza 0 783 ۱۳۹۵-۲-۱۷، ۱۲:۲۲ صبح
              کنکور ارشد برنامه ریزی شهری 1395 خیلی آسون بود! alireza 0 1,070 ۱۳۹۵-۲-۱۶، ۰۹:۱۸ عصر
              سوالای تاریخ همه از کتاب شار تا شهر بود alireza 0 1,060 ۱۳۹۵-۲-۱۶، ۰۹:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان