امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94
سلام خانم مهندس جمشیدی ... منم میخام با برنامه شما درس بخونم...مرسی از کمک شما

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط U.D.SG
    سلام زهرا خانم، خوش اومدین به جمع ما کنکوری ها.
    عزیز صفحه های قبلی این پست و بخونید خانم جمشیدی مشاوره دادند.
    اگر کتاب رو هم ندارید من فعلا 2 فصل اول و برای دانلود گذاشتم، شما هم شروع کنید تا همه با هم جلو بریم.
    آخرین ارسال های من :

" زمین را از نیاکانمان به ارث نبرده ایم، آن را از فرزندانمان قرض گرفته ایم. "  جمله ای از بانوی ابریشم (استاد عزیزم خانم موزرمی) 
    پاسخ
    دارم میخونم...خیلی ممنونم

پاسخ
    (۱۳۹۴-۴-۱۲، ۰۴:۵۸ عصر)زهراشرافتی۱۱ نوشته است: سلام خانم مهندس جمشیدی ... منم میخام با برنامه شما درس بخونم...مرسی از کمک شما

سلام دوست عزیز :-)
    خوش اومدین :-)
    همونطور که دوستمون هم گفت در صفحات قبلی نحوه کامل مشاوره این هفته رو برای شروع قرار دادم.
    برای شما یکبار دیگه میگم :-)
    برنامه مباحث این هفته به نحوی است که طبق همون برنامه ی کلی که موضوع به موضوع در اختیار بچه ها گذاشتم پیش میریم
    و هر موضوع رو با ذکر منابعش پی می گیریم :-)
    برای این هفته و برای شروع مبحث تراکم رو پیش میریم با سه فصل اول از کتاب عزیزی
    هر دوستی هم که تموم کرد اعلام میکنه اینجا تا من برنامه بعدی رو در اختیارش بذارم
    امیدوارم شمام مثل بچه های دیگه هر چه زودتر شروع کنی
    موفق باشی :-)

فایل‌(های) پیوست شده
    .pdf   سر فصل دروس مباحث شهرسازی.pdf (اندازه: 147.52 KB / تعداد دفعات دریافت: 32)

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط U.D.SG
    (۱۳۹۴-۴-۱۲، ۱۱:۳۹ عصر)banoosg نوشته است: سلام زهرا خانم، خوش اومدین به جمع ما کنکوری ها.
    عزیز صفحه های قبلی این پست و بخونید خانم جمشیدی مشاوره دادند.
    اگر کتاب رو هم ندارید من فعلا 2 فصل اول و برای دانلود گذاشتم، شما هم شروع کنید تا همه با هم جلو بریم.

خیلی ممنون از شما که به دوستاتون هم کمک می کنید :-)

پاسخ
     سپاس شده توسط U.D.SG
    دارم میخونم...خیلی ممنونم

پاسخ
    سلام دوستان عزیز
    این لینک دانلود فصل سوم کتاب تراکم در شهرسازی هستش که در قسمت کتب فارسی قرار دادم.
    موفق باشید.

فصل سوم، کتاب تراکم در شهرسازی 

پاسخ
     سپاس شده توسط mojtaba.db ، زهراشرافتی۱۱ ، پریسیما ، mahshid -jm ، teze ، maryam ashouri
    سلام
    مهندس جمشیدی میشه لطفا لیست منابعی که 60 الی 70 درصد سوالات کنکور رو طبق گفته خودتون در مبحث عمومی تشکیل میده برامون بزارید؟
    ممنون
    آخرین ارسال های من :

بزرگی تو به اندازه ی بزرگی هدف توست .:shy:
    پاسخ
    (۱۳۹۴-۴-۱۶، ۱۰:۳۴ صبح)پریسیما نوشته است: سلام
    مهندس جمشیدی میشه لطفا لیست منابعی که 60 الی 70 درصد سوالات کنکور رو طبق گفته خودتون در مبحث عمومی تشکیل میده برامون بزارید؟
    ممنون

سلام دوست عزیز
    اره این لیست منابع مورد نیاز برای درس مباحث
    :-)

فایل‌(های) پیوست شده
    .pdf   منابع مباحث عمومی.pdf (اندازه: 148.36 KB / تعداد دفعات دریافت: 188)

پاسخ
     سپاس شده توسط پریسیما ، zohreziaraty
    دوستان عزیز این منابع مورد نیاز درس مباحث عمومی:-)
    با اولویت بندی مطالعه:-)
    توجه: دوستان این اولویت فقط با توجه به درس مباحث عمومی (طراحی و برنامه ریزی) تهیه شده
    و ممکنه برای درس مبانی اولویت به گونه دیگه ای باشه
    علاوه بر برنامه هفتگی که تا الان اعلام کردم و بعضی از دوستان شروعش کردن
    به زودی ایشالا برنامه جامع درس مباحث رو به تفکیک هر موضوع با ذکر منبع دقیق برای هر موضوع رو در سایت قرار میدم
    موفق باشید:-)

فایل‌(های) پیوست شده
    .pdf   منابع مباحث عمومی.pdf (اندازه: 148.36 KB / تعداد دفعات دریافت: 46)

پاسخ
     سپاس شده توسط پریسیما ، azam ha

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,264 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
    آخرین ارسال: Yas_moradimehr
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,963 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
    آخرین ارسال: neginkob
      مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,985 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: neginkob
      مشاوره زبان mojtaba.db 0 749 ۱۳۹۵-۶-۱۲، ۰۹:۴۵ عصر
    آخرین ارسال: mojtaba.db
      با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,409 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس زبان بهزاد صائب 20 11,238 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۵:۴۴ عصر
      منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,048 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
      مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,548 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
      مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,681 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
    آخرین ارسال: فاطمه70
      مشاوره طراحی -مباني طراحي شهري-فلاح دوست رتبه ٥٩ سال٩٣ m.fallahdoust 22 11,570 ۱۳۹۴-۱۰-۴، ۰۲:۴۵ عصر
    آخرین ارسال: kelarestagh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان