امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94
(۱۳۹۴-۴-۲۹، ۰۸:۲۳ عصر)Morteza123987 نوشته است: سلام
خانوم مهندس کتاب برنامه ریزی کاربری اراضی شهری تالیف دکتر زیاری رو بخونیم یا اونیکی؟

منظور از (اونکی )دقیقا چیه؟؟
به نظرم هر منبعی رو ک گذاشتم مطالعه کنید چون خیلی زیاد نیس از هر کدوم فقط یکی دو فصله

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۴-۴-۳۰، ۰۱:۳۱ صبح)saba.falahi نوشته است: سلام من دانشجوی ترم 6 هستم و میخواهم بدونم چه منابعی بخونم ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام دوست عزیر منابع و برنامه کامل در صفحات قبلی همین پست گذاشته شده میتونید دانلود کنید و استفاده کنید

پاسخ
فعالیت شما در این تاپیک میتواند کمک بزرگی به داوطلبین 95 در راستای اهداف سایت کند.
منتظر فعالیت شما هستیم نظاره گر نباشید بزودی دیدن این تاپیک برای مهمان و اعضای غیر فعال به صورت مخفی خواهد شد.
با تشکر
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام من تازه می خوام شروع کنم ولی خیلی استرس گرفتم خیلی عقبم  خدا کنه بتونم بهتون برسم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام
    خسته نباشيد خانم جمشيدي، برنامه بعدي چه زماني در سايت قرار ميگيره ؟ 

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۴-۵-۲، ۰۹:۰۲ صبح)sepide.ta نوشته است: سلام من تازه می خوام شروع کنم ولی خیلی استرس گرفتم خیلی عقبم  خدا کنه بتونم بهتون برسم

سلام دوست عزیز نگران نباشین چون اصلا عقب نیستین و زمان مناسبی رو برای شروع انتخاب کردین
      موفق باشین

پاسخ
      (۱۳۹۴-۵-۲، ۰۲:۴۷ عصر)azin_94 نوشته است: سلام

سلام دوست عزیز فردا شب

پاسخ
      سلام ببخشید من هر چی میگردم کتای مبانی و تکنیک برنامه ریزی شهری رو پیدا نمیکنم. الفبای شهرم نیس....
      ایین شهرسازی پایدار از بهزاد فر مد نظرتونه توی منابع نوشتین...
      آخرین ارسال های من :

یه وقتایی باید بد باشی تا بعضیا بفهمن خوب بودنت وظیفه نیس...
      پاسخ
      manam hastam shadid

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        (۱۳۹۴-۵-۲، ۰۲:۴۷ عصر)azin_94 نوشته است: سلام

برنامه این هفته بعد از مبحث سرانه ها و کاربری ها
        مبحث حمل ونقل شهری:
        شبکه ارتباطی در طراحی شهری قریب فصول 1،2،4،7،8 برای دوستان برنامه ریزی و برای دوستان طراحی کل فصل ها
        کتاب سبز شهرداری ها (جلد 3
        سرانه کاربری های شهری حبیبی صفحه های 31-58
        درامدی به اقتصاد شهری درکوش (فصل 7
        موفق باشین
        :-)

پاسخ
         سپاس شده توسط samira_22 ، zohreziaraty

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,368 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
        آخرین ارسال: Yas_moradimehr
          مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,997 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
        آخرین ارسال: neginkob
          مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 19,079 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
        آخرین ارسال: neginkob
          مشاوره زبان mojtaba.db 0 753 ۱۳۹۵-۶-۱۲، ۰۹:۴۵ عصر
        آخرین ارسال: mojtaba.db
          با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,413 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس زبان بهزاد صائب 20 11,289 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۵:۴۴ عصر
          منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,067 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
          مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,687 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
          مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,697 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
        آخرین ارسال: فاطمه70
          مشاوره طراحی -مباني طراحي شهري-فلاح دوست رتبه ٥٩ سال٩٣ m.fallahdoust 22 11,624 ۱۳۹۴-۱۰-۴، ۰۲:۴۵ عصر
        آخرین ارسال: kelarestagh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان