امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 3.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره طراحی تحلیل فضای شهری - رتبه 65 کنکور 94
(۱۳۹۴-۶-۱۲، ۰۶:۵۱ صبح)azadeh.arch نوشته است: چقدر خووووب. به سلامتییییی... انشا... همیشه موفق باشید. یه سوال شما تو اسکیستون قوی بودید؟ منظورم دست قوی هست و اینکه واسه اسکیس طراحی شهری چقدر وقت گذاشتید؟؟
ممنون، همچنین...
من برای اسکیس از صفر شروع کردم...  از خط کشیدن... و از همون اسفند هم شروع کردم
برای مرحله دوم، زیر نظر خانم مهندس معطریان توو همین سایت شروع کردم و تا آخر هم همراهمون بودن... تاریخچه و کارایی که کردیم هم موجوده... بگردید پیداش میکنید.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
. . Cheghadr aaliii.. man ham chon kheili vaghte dast b ghalam nashodam fk mikonam sefr mahsub misham
Be nazaretun alan k emtehan marhale 1 oftade ordibehesht, az key eskis ro shuru konim behtare?
Mamnoonam

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Omid.Bz
    سلام آقای مهندس
    اسکیستونو چنددرصد زدین؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط Omid.Bz
      (۱۳۹۴-۶-۱۵، ۰۴:۱۹ صبح)azadeh.arch نوشته است: .            .     Cheghadr aaliii.. man ham chon kheili vaghte dast b ghalam nashodam fk mikonam sefr mahsub misham
      Be nazaretun alan k emtehan marhale 1 oftade ordibehesht, az key eskis ro shuru konim behtare?
      Mamnoonam
      این دیگه کاملا به خودتون بستگی داره... ولی فکر میکنم اگه بتونید در کنار مطالعه تون ، یه بخشی رو هم به اسکیس اختصاص بدید خیلی خوبه... حداقل دیگه از اسفند شروع کنید... ولی اگه میدونید میتونید توو 2-3 ماه خودتونو برسونید، بزارید برا بعد از مرحله اول... البته اینا مستلزم اینه که تاریخ مرحله دوم هم مشخص باشه.
      (۱۳۹۴-۶-۱۶، ۰۲:۰۳ صبح)n.houresfand نوشته است: سلام آقای مهندس
      اسکیستونو چنددرصد زدین؟
      سلام.
      من متاسفانه 30 درصد

پاسخ
       سپاس شده توسط azadeh.arch
      سلام ممنون از راهنماییتون جناب مهندس
      راستش من تازه پایان ناممو تحویل دادمو و قصد دارم از ابتدای مهر به طور جدی برای کنکور شروع کنم با توجه به اینکه من کارشناسی معماری هستم و اینکه تقریبا تمامی مطالبی که باید مطالعه کنم برام تازگی داره ولی چون علاقه زیادی به موضوعات مربوطه دارم خوندن این منابع برام لذت بخشه . من قصد دارم برنامه هایی که گذاشتید رو از هفته اول مهر شروع کنم.
      باتشکر از لطفتون

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط Omid.Bz
        سلام آقای مهندس
        برنامه جدیدو نمیذارید؟

پاسخ
         سپاس شده توسط Omid.Bz
        با سلام و تشکر از پیگیری دوستان عزیز
        به زودی برنامه ها با رویکرد جدید گذاشته خواهد شد.

پاسخ
         سپاس شده توسط zohreziaraty
        (۱۳۹۴-۷-۲، ۰۲:۲۵ صبح)Omid.Bz نوشته است: با سلام و تشکر از پیگیری دوستان عزیز

مهندس یعنی برنامه جدید می ذارید یا ادامه همون برنامه قبلی رو پیش می گیرید ؟آخه من می خوام تازه شروع به خوندن کنم.

پاسخ
         سپاس شده توسط Omid.Bz
        (۱۳۹۴-۷-۲، ۰۴:۲۷ صبح)zohreziaraty نوشته است:

مهندس یعنی برنامه جدید می ذارید یا ادامه همون برنامه قبلی رو پیش می گیرید ؟آخه من می خوام تازه شروع به خوندن کنم.

برنامه تقریبا همونه و احتمالا یخورده سبک تر میشه فقط... شما میتونید همون برنامه قبلیو شروع کنید و بعد با برنامه جدید هماهنگ کنید خودتونو.

پاسخ
        (۱۳۹۴-۷-۲، ۰۵:۲۳ صبح)Omid.Bz نوشته است:
        (۱۳۹۴-۷-۲، ۰۴:۲۷ صبح)zohreziaraty نوشته است:

برنامه تقریبا همونه و احتمالا یخورده سبک تر میشه فقط... شما میتونید همون برنامه قبلیو شروع کنید و بعد با برنامه جدید هماهنگ کنید خودتونو.

خیلی ممنون . فقط یه سوال من فعلا در حال حاضر کتاب مبانی پاکزاد رو دارم و خلاصه ای از کتاب کند و کاو گلکار مشکلی پیش نمیاد با این دو کتاب شروع کنم ؟

پاسخ
         سپاس شده توسط Omid.Bz

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,749 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
        آخرین ارسال: tornado26
          ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,265 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
        آخرین ارسال: Yas_moradimehr
          مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,964 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
        آخرین ارسال: neginkob
          مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,987 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
        آخرین ارسال: neginkob
          برنامه هفته نوزدهم طراحی شهری ریحانه 3 2,722 ۱۳۹۴-۱۲-۲۱، ۰۴:۵۴ عصر
        آخرین ارسال: a.rahmani?
          با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,409 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,048 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
          مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,551 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
          مشاوره طراحی دروس زبان تخصصی و مبانی طراحی شهری و تحلیل فضای شهری m.fallahdoust 12 4,018 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۱:۱۱ عصر
        آخرین ارسال: فاطمه70
          مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,682 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
        آخرین ارسال: فاطمه70

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان